Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Penzijní fondy srovnání arrow Komerční banka - KB Penzijní společnost

KB Penzijní společnost

KB Penzijní společnost, a.s. vznikla transformací Penzijního fondu Komerční banky (PF KB) na základě zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření. Účastníci a příjemci dávek z PF KB se tak ze zákona stali účastníky Transformovaného fondu KB Penzijní společnosti (dále jen „transformovaný fond“), který je obhospodařován KB Penzijní společností.

Měřeno počtem účastníků je KB Penzijní společnost s více než 560 tisíci účastníky jednou z největších penzijních společností na českém trhu. KB Penzijní společnost získala v uplynulých letech několik nezávislých mezinárodních ocenění.

Jediným akcionářem KB Penzijní společnosti (KB PS) je Komerční banka, a.s. Finanční síla a stabilita akcionáře. Významné postavení na českém trhu a dlouholeté zkušenosti z působení na trhu penzijního připojištění jsou zárukou bezpečného spoření na stáří pro širokou skupinu obyvatel ČR.

KB PS působí prostřednictvím široké sítě kontaktních míst a poradců na celém území ČR. Na všech pobočkách Komerční banky, Modré pyramidy stavební spořitelny a u smluvních finančních poradců KB PS mohou klienti získat informace o produktech, uzavřít smlouvu o důchodovém spoření a doplňkovém penzijním spoření, provádět jejich změny i změny smluv původního penzijního připojištění. Obsluha účastníků KB PS probíhá v celém rozsahu bezplatně a KB PS vyhoví každému účastníkovi penzijního spoření nezávisle na místě jeho bydliště nebo zaměstnání.

Proč si vybrat KB Penzijní společnost

  • Patří k největším společnostem na trhu poskytujícím penzijní produkty.
  • Spravuje majetek přesahující 38,5 mld. Kč více než 560 tisícům účastníků.
  • Strategii spoření můžete měnit i několikrát ročně ZDARMA.
  • On-line přístup k Vašemu účtu prostřednictvím internetu.
  • Zvýhodněné pobytové programy lázeňské a rekreační péče od partnerů KB PS.
  • Možnost sjednání pojištění penze = exkluzívního rizikového pojištění neschopnosti hradit pravidelné příspěvky z důvodu nemoci, ztráty zaměstnání či trvalé invalidity (plnění až 15 000 Kč měsíčně, výplata pojistného přímo na účet klienta) - informace a sjednání na kterékoliv pobočce KB.
  • Účastníkům spoření ve II. pilíři a účastnických fondech III. pilíře nebude účtován poplatek za obhospodařování prostředků a úplata za zhodnocení majetku za rok 2014.

Ocenění KB Penzijní společnosti

KB Penzijní společnost získala v letech 2011, 2012 a 2013 ocenění „Nejlepší penzijní fond v ČR“ u dvou na sobě nezávislých ekonomických subjektů.

Britský magazín World Finance a finanční portál Global Banking & Finance Review, média, která každoročně hodnotí finanční instituce po celém světě včetně České republiky, shodně vyhlásila Penzijní fond Komerční banky třikrát za sebou jako „Nejlepší penzijní fond roku v České republice“.Mezinárodní odborné poroty ocenily zejména dlouhodobou stabilitu fondu a jeho finanční sílu, které jsou zárukou pro bezpečnou tvorbu úspor na dobu důchodového věku.

III. pilíř u Komerční banky - KB Penzijní společnosti

Třetí pilíř důchodového systému obsahuje dva typy fondů – transformovaný fond a účastnické fondy.

POROVNÁNÍ VÝNOSŮ PENZIJNÍHO PŘIPOJIŠTĚNÍ

KALKULACE
VÝNOSŮ ONLINE

Srovnejte si penzijní připojištění všech penzijních fondů. Ověřte si výnosy svého penzijního fondu v jednoduché online kalkulačce penzijního připojištění. Včetně výpočtu naspořené částky po 15 letech, které můžete vybrat.

TOP PENZIJNÍHO SPOLEČNOSTI KOMERČNÍ BANKY

první karta na trhu Třetí největší penzijní fond do počtu klientů, který neustále roste

komunikace ING Konzervativní strategie investování zajišťující maximální stabilitu fondu

velikost penzijniho fondu Zázemí Societe Generale - významné finanční skupiny

Penzijní společnost Komerční banky

ING pojišťovna, a.s.

KB Penzijní společnost, a.s.
IČ: 61860018
náměstí Junkových 2772/1, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
tel: 955 525 999
email: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Srovnávač.cz nabízí

Srovnání penzijních fondů

Navýšit penzijní připojištění Komerční banky