Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Havarijní pojištění arrow JIŽ BRZY: Pojištění spoluúčasti havarijního pojištění od AXA Assistance

JIŽ BRZY: Pojištění spoluúčasti havarijního pojištění od AXA Assistance

Ve spolupráci s AXA Assistance připravujeme novinku! Pojištění spoluúčasti havarijního pojištění. Jak to funguje? Pokud máte spoluúčast z havarijního pojištění vyšší - například 10 %, min. 10 000 Kč - můžete si za relativně nízké pojistné připojistit spoluúčast, kterou v případě škody překračující výši spoluúčasti uhradí do Vámi vybraného limitu AXA Assistance, ať už máte havarijní pojištění u jakékoli pojišťovny!

Například máte vozidlo za 150 000 Kč a spoluúčast ve výši 5 000 Kč. Pokud máte sjednané pojištění spoluúčasti při škodě na vozidle AXA Assistance (s limitem 10 000 Kč) a nastane škoda za 9 000 Kč, Vaše pojišťovna Vám z havarijního pojištění uhradí pouze 4 000 Kč (5 000 Kč by byla Vaše spoluúčast), ale s pojištění spoluúčasti AXA Assistance dostanete doplacen rozdíl. Vy pak nemusíte zaplatit ani korunu navíc. Cena ročního pojištění s limitem 10 000 Kč stojí 790 Kč a jedná se o zajímavý způsob, jak snížit spoluúčast až na nulu, aniž byste měnili stávající pojistku a platili vysoké pojistné za spoluúčast 0 % přímo na smlouvě havarijního pojištění. Další výhodou je, že i když přejdete s havarijním pojištěním k jiné pojišťovně, pojištění spoluúčasti nadále platí i zde bez jakékoli nutné změny.

Pro sjednání tohoto připojištění volejte zákaznickou linku Srovnavac.cz 603 92 92 33.

KALKULÁTOR SAZEB HAVARIJNÍHO POJIŠTĚNÍ

KALKULACE
SAZEB ONLINE

Srovnejte si havarijní pojištění všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit!