Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Povinné ručení arrow Allianz pojišťovna zavádí od 1. ledna 2009 další slevy za bezpečnou jízdu

Allianz pojišťovna zavádí od 1. ledna 2009 další slevy za bezpečnou jízdu

5.1.2009
Povinné ručení Allianz

Od 1. ledna 2009 přichází Allianz pojišťovna s novinkou v povinném ručení. Klientům nabízí možnost převodu již dosažené slevy za bonus až na tři další vozidla.

Klient, který má u Allianz pojišťovny sjednáno povinné ručení pro svůj automobil a projeví zájem o sjednání pojištění pro další vozidlo nebo vozidla, může i pro ně uplatnit stávající slevu za bonus. Podmínkou je pouze, aby pojistník (osoba, která pojistnou smlouvu uzavírá) byl ve všech případech totožný.

Allianz pojišťovna současně zjednodušuje klientům podmínky pro uzavírání pojistných smluv tím, že již nebude od řidičů požadovat potvrzení o bezeškodním průběhu pojištění, protože ověřování oprávněnosti nárokovaného bonusu provádí automaticky, prostřednictvím registru škod České kanceláře pojistitelů.

POROVNÁNÍ SAZEB POVINNÉHO RUČENÍ

KALKULACE
SAZEB ONLINE

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit!