Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!

 

POVINNÉ RUČENÍ

Porovnání nejlevnějšího povinného ručení a služeb pojišťoven v ČR. Online sazby v kalkulátoru se skvělými internetovými slevami a online ceník.

 

POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI

Porovnejte ceny a rozsah pojištění nemovitosti devíti pojišťoven. Nejkomplexnější přehled nabídek online.

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Je jedno, do kterého kouta světa míříte. U nás si cestovní pojištění vyberete vždy. Srovnejte se nabídky cestovního pojištění od nejvíce pojišťoven.


 

HAVARIJNÍ ONLINE POJIŠTĚNÍ

Porovnejte modelace havarijního pojištění u většiny pojišťoven v ČR. Pojištění si můžete okamžitě porovnat a sjednat za výhodných podmínek.

 

POJIŠTĚNÍ DOMÁCNOSTI

Porovnejte ceny a rozsah pojištění domácnosti devíti pojišťoven. Nejkomplexnější přehled nabídek online.

 

POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ZAMĚSTNANCE

Kalkulačka pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli při výkonu povolání s možností online srovnání sazeb.

Srovnávač.cz

Bobr počtvrté aneb Nová reklamní kampaň ČSOB Pojišťovny

Povinné ručení ČSOB pojišťovna

Oblíbená reklama ČSOB Pojišťovny s postavičkou bobra se dočkala dalšího, již čtvrtého pokračování.

Na rozdíl od minula, kdy prostřednictvím bobří loutky komunikovala kvalitu a rychlost likvidace pojistných událostí či výhody svého povinného ručení, se nyní ČSOB Pojišťovna v reklamním spotu zaměří poprvé i na oblast životního pojištění. Nová reklama poběží v televizi od 15. března téměř do konce dubna a bude doprovázena paralelní inzercí v tištěných médiích.

„Reklama s nadsázkou upozorňuje na to, že na nás na každém kroku mohou číhat různé životní nástrahy, a že by proto především živitelé rodin měli vzít do svých rukou finanční odpovědnost za své blízké," přibližuje cíl nového spotu ředitel marketingu Petr Kleiner. „Životní pojištění si totiž lidé sjednávají ani ne tak z obavy o své vlastní zdraví, ale především proto, aby zabezpečili své nejbližší - děti a partnery," vysvětluje Kleiner. Také proto tentokrát bobr v reklamě nevystupuje sám, ale v závěru sporu se objeví celá jeho rodinka - „manželka" a dvě bobří mláďata.

V televizi bude nová kampaň ČSOB Pojišťovny nasazena od 15. března na všech třech hlavních kanálech - na ČT1, na TV NOVA i TV PRIMA - a diváci ji budou moci vídat až do 22. dubna. Od 19. března do 10. dubna se ústřední motiv kampaně objeví také v inzerci v denících a od 22. března do 29. dubna rovněž ve vybraných časopisech. Nové pokračování bobří reklamy připravila pro ČSOB Pojišťovnu, stejně jako její dřívější verze, agentura McCann-Erickson Prague.

„Pro pokračování reklamy s bobrem jsme se rozhodli proto, že všechny tři minulé díly slavily úspěch jak u klientů, tak u odborné veřejnosti a významně přispěly k posílení image značky ČSOB Pojišťovny," řekl Petr Kleiner. Například druhé pokračování, nazvané „Bobr a skokan na lyžích", získalo koncem loňského roku ocenění ve 12. ročníku kreativní soutěže Zlatá pecka a uspělo také v Effie, soutěži o nejefektivnější reklamní kampaň. „Baví nás ale také sledovat, s jakými připomínkami přicházejí někteří naši oponenti, kteří nedokážou pochopit, že i v reklamě na pojištění lze pracovat s nadsázkou a vtipem. Víme samozřejmě, že třeba škody způsobené bobrem by z povinného ručení nešlo zaplatit, ale jsme zvědavi, co nám budou předhazovat nyní."

ČSOB Pojišťovna v současnosti nabízí širokou paletu životních pojištění, zejména pak univerzální životní pojištění SPEKTRUM, které svým majitelům již tři roky po sobě zajišťuje nadprůměrné zhodnocení úspor ve výši 5,4 procenta ročně, komplexní pojištění pro děti a rodiče ČTYŘLÍSTEK, životní pojištění TRIUMF INVEST spojené s investicí do zajištěných fondů a investiční životní pojištění SPEKTRUM INVEST; ke všem těmto pojištěním si lze sjednat navíc i úrazové pojištění. Další životní pojištění z produktové dílny ČSOB Pojišťovny se prodávají v obchodní síti ČSOB. V oblasti životního pojištění je ČSOB Pojišťovna čtvrtou největší pojišťovnou na domácím trhu - v loňském roce jí klienti svěřili ve formě předepsaného pojistného 4,432 miliardy korun, což představovalo meziroční nárůst o 12 procent.

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna, která nabízí široké spektrum životních i neživotních pojištění občanům, malým a středním podnikatelům i největším korporacím. V současné době spravuje milion pojistných smluv. Měřeno předepsaným pojistným je čtvrtou největší pojišťovnou na domácím trhu. Tři čtvrtiny jejích akcií vlastní belgická pojišťovna KBC Verzekeringen NV z nadnárodní skupiny KBC, 25 % drží Československá obchodní banka. Přední světová ratingová agentura S&P zvýšila v prosinci 2006 dlouhodobý úvěrový rating a rating finanční síly ČSOB Pojišťovny na stupeň BBB+ a přidělila mu pozitivní výhled.

Nebojte se zavolat

Pojištění pro nová vozidla

Pokud kupujete ve svém autosalonu nové vozidlo, ověřte si výhodné sazby havarijního pojištění pro nová vozidla.

Vozidlo budete mít pojištěno již při převzetí a na kompletním pojištění vozidla (tedy povinné ručení i havarijní pojištění) ušetříte až 30% u většiny českých pojišťoven. V nabídce máme Českou pojišťovnu, Kooperativu, Allianz, Generali a další.

Povinné ručení online

Jak se online pojistit?

Několik let přinášíme nejlepší služby v autopojištění. Důkazem nám jsou desítky tisíc klientů, které jsme již od roku 2007 pojistili. Zde přinášíme několik tipů, jak se správně pojistit.

1. Cena povinného ručení

Největší váha je kladena na sazbu pojištění. Podle té porovnávají zákazníci povinné ručení nejčastěji. Naše kalkulátory zohledňují vždy akční nabídky a internetové sazby pojišťoven. Za sazby, které si vypočítáte, pojištění skutečně obdržíte.

2. Limity krytí z povinného ručení

Škody způsobené vozidlem jsou kryty až do výše stanovených limitů. Zákonný limit krytí je 35 milionů Kč při škodách na majetku a ušlém zisku a 35 milionů korun při škodách na zdraví. Nezapomeňte, že limit se vztahuje na každého zraněného, majetkové škody se počítají celkově. Některé pojišťovny mají limit krytí až 100 milionů korun, přičemž cenový rozdíl mezi nižším a vyšším limitem je nepatrný.

3. Asistenční služby

Pokud jezdíte často po republice či po Evropě bude pro Vás důležitý faktor případné pomoci v nouzi. Jednotlivé skužby asistencí jsou podrobně rozepsány.

4. Připojištění čelního skla

Asi nejčastějším připojištěním, které je možné k povinnému ručení sjednat, je připojištění čelního skla. Zde sledujte limity plnění, případné spoluúčasti a sazbu tohoto připojištění.

5. Rychlost dodání zelené karty a přesnost zpracování

Zelenou kartu v elektronické podobě máte ihned v emailu. Originál zelené karty přijde s návrhy smluv hned druhý den. Přesnost zpracování garantuje specializovaný software. Z našich stránek nebudete přesměrování jinam a smlouvy jsou zpracovávány výhradně našimi pracovníky.

6. Zákaznický servis, změny a požadavky

Máme nejširší zákaznický servis v průběhu uzavřeného pojištění. Dokážeme Vám zaslat novou zelenou kartu, zaevidovat změnu registračních značek nebo adresy, poskytnout informace k platbám, případně pomoci s ukončením smlouvy a zasláním výpovědi. Naši klienti nikam chodit nemusí. Dříve než si sjednáte pojištění jinde, ptejte se po následném servisu!

Pojištění vozidel

Při pojištění vozidel se ne vždy pojišťuje zákonné pojištění vozidla, ale také havarijní pojištění. Při sjednání obou pojištění zároveň obykle pojišťovna poskytuje slevu 5-10% a další benefity jako např. úrazové připojištění řidiče, lepší asisteční služby (např. Česká pojišťovna). Havarijní pojištění je otázka ceny, ale také kvalitní pojišťovny pro případnou likvidaci škody.

Akční slevy - nejlevnější povinné ručení

Za sjednání pojištění v online kalkulačce povinného ručení u těchto pojišťoven následující slevy povinného ručení:

Kooperativa– sleva 5-10%!

Triglav – sleva 30% z povinného ručení

Uniqa sazby stejné jako na pobočce!

Wüstenrot – sleva 10% na povinné ručení

ČPP – až 30% - stálá sleva 15% a EXTRA bonus 15% pro dobré řidiče

ČSOB - sleva 5% pro klienty Srovnávač.cz, sleva 3% při ročním způsobu placení a 5% při jiné smlouvě u ČSOB.

Allianz – sleva až 15% pokud máte penzijní připojištění, životní či majetkové pojištění u Allianz

Česká pojišťovna – online sleva 10%, sleva 5% při bezeškodním průběhu více než 36 měsíců, sleva 5% při používání autosedačky

Generali, AXA – sazby povinného ručení stejné jako na pobočkách!