Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Povinné ručení arrow ČSOB Pojišťovna bodovala v soutěži Pojišťovna roku

ČSOB Pojišťovna bodovala v soutěži Pojišťovna roku

Povinné ručení ČSOB pojišťovna

V první ročníku soutěže Nejlepší pojišťovna 2009 získala stříbro ČSOB Pojišťovna. Rozhodla o tom odborná porota na základě analýzy produktů a finančního zdraví společnosti.

„Získané ocenění dokládá kvalitu servisu, kterou dokážeme našim zákazníkům poskytnout. Současně potvrzuje dlouhodobě silnou a stabilní pozici naší pojišťovny na trhu," říká Jeroen van Leeuwen, generální ředitel a předseda představenstva ČSOB Pojišťovny. „Kvalita našich služeb se odráží v kvalitě našich zaměstnanců, pojišťovacích agentů a spolupracujících makléřů, kteří tyto služby poskytují, a to nejen v rámci naší pojišťovny, ale i celé Skupiny ČSOB", uzavírá Jeroen van Leeuwen.

Pohled ČSOB Pojišťovny je založen na tom, že každý člověk je individualita, pro níž je potřeba najít vhodné zabezpečení i dostatečný prostor pro motivaci," uzavírá Jeroen van Leeuwen.

O kvalitě služeb ČSOB Pojišťovny ostatně svědčí i nedávná obhajoba ocenění INI Service Excellence Award. Tou mezinárodní síť pojišťoven INI (International Network of Insurance) oceňuje své členy poskytující nejlepší servis v daném roce.

Soutěž Pojišťovna roku je postavena na analýze a hodnocení celé řady údajů o pojišťovacích produktech a službách shromažďovaných po celý loňský rok nezávislou analytickou společností. V potaz bere ale také vybrané hospodářské ukazatele dokládající ekonomické zdraví jednotlivých institucí.

POROVNÁNÍ SAZEB POVINNÉHO RUČENÍ

KALKULACE
SAZEB ONLINE

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit!

Související obsah