Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Povinné ručení arrow Generali: za 89 Kč ochrání kabely před hlodavci

Generali: za 89 Kč ochrání kabely před hlodavci

3.10.2012
Generali povinné ručení

Povinné ručení Generali přichází s nabídkou nových připojištění. Za 89 Kč se jedná o pojištění poškození zaparkovaného vozidla zvířetem. Další novinkou je připojištění proti poškození vozidla živelnou událostí. Generali rovněž dorovnala konkurenci u připojištění střetu se zvěří, protože nově je již plněno při střetu s jakým kolik zvířetem.

Povinné ručení od Generali přichází před sezónou 2012/2013 s novinkami, které rozšiřují stávající připojištění k povinnému ručení.

Pojištění poškození zaparkovaného vozidla zvířetem

Doplňkové pojištění k povinnému ručení se vztahuje pro případ poškození kabelů a kabelových svazků, brzdové soustavy a chladící soustavy či odhlučnění motorové části vozidla. Platnost pojištění je pouze v ČR, limit plnění 30 000 Kč a spoluúčast 1000 Kč.

Podmínkou uplatnění nároku je umožnění prohlídky vozidla pojistitelem. Pojišťovna by následně měla uhradit veškré náklady na opravdu vozidla po předložení dokladů.

POROVNÁNÍ SAZEB POVINNÉHO RUČENÍ

KALKULACE
SAZEB ONLINE

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit!

Související obsah