Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Povinné ručení arrow Každý čtvrtý řidič pojištěný u Triglav pojišťovny, a.s. získá od 1.1. 2007 bonus ve vý

Každý čtvrtý řidič pojištěný u Triglav pojišťovny, a.s. získá od 1.1. 2007 bonus ve vý

17.6.2007
Povinné ručení Triglav

V návaznosti na vyhodnocení dosavadního škodního průběhu za rok 2006 a s přihlédnutím ke statistice ČKP dochází ke změně sazeb u nejpočetněji zastoupených kategorií vozidel v průměru o 5-6%. Převážné většiny motoristů se změny nedotknou. Na základě přestupu do vyššího bonusového pásma bude skutečná výše jejich pojistného v případě doložení bezeškodního průběhu nižší než doposud.

Z celkového počtu klientů Triglav pojišťovny, a.s. získá 25% klientů maximální bonus, který při doloženém bezeškodním průběhu 84 a více měsíců představuje slevu 60% ze základní sazby pojistného. Pro stanovení sazeb platných pro rok 2007 Triglav pojišťovna, a.s. nechystá změny ani v segmentaci klientů dle teritoria bydliště, jejich věku nebo stáří vozidla. Tyto segmentace považuje Triglav pojišťovna,a.s. za neobjektivní. Jediným a rozhodujícím hlediskem pro určení výše pojistného tak zůstává rozhodná doba, po kterou klient nezpůsobil škodu.

POROVNÁNÍ SAZEB POVINNÉHO RUČENÍ

KALKULACE
SAZEB ONLINE

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit!