Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Povinné ručení arrow Povinné ručení Generali od října 2010

Povinné ručení Generali od října 2010

Generali povinné ručení

Generali pojišťovna od 1.10.2010 mění k lepšímu podmínky povinného ručení. Zavádí rodinný bonus, upravuje pravidla pokut za způsobené škody a navíc přichází pro podzimní kampaň s 55% akční slevou.

Multibonus - je kopírování bonusu z povinného ručení z nosné smlouvy u Generali pojišťovny na další vozidla v rodině. Platí pro fytické osoby a OSVČ. Až 50% slevu tak může získat kdokoliv z rodiny (otec, matka, manžel, manželka, syn, dcera, děda, babička, vnuk, vnučka. Z rodinného bonusu jsou vyloučení druh a družka.

Kopírování bonusů na dalšího člena v rodině funguje tak, že pokud má někdo z rodiny více něž 120 měsíců bezeškodního, tedy 50% sleva z pojistného, tak stejný bonus může získat kdokoliv z rodiny. Navíc při pojistné události na obdarované smlouvě se dárce nemusí bát, že by o svůj bonus přišel. Každá smlouva si své bonusy řeší samostatně. Darovat bonus nelze poskytnout osobě, která měla za poslední 3 roky nějakou pojistnou událost.

Změna pravidel segmentace. Generali pojišťovna po více než roce neúspěšného experimnetu pokutovat vybrané řidiče za pojistnpou událost zmírňuje pravidla této sankce. Pro klienty OSVČ a klienty z Prahy tak na smlouvách ruší tento dodatek a to i na smlouvy, které byly s tímto dodatkem uzavřeny. V případě pojistné události tak nebude pokuta po klientech vymáhána. Jediná skupina, která bude sankcionována pokutou 90% z ročního pojistného tak zůstávají osoby mladší 30 let.

POROVNÁNÍ SAZEB POVINNÉHO RUČENÍ

KALKULACE
SAZEB ONLINE

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit!

Související obsah