Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Povinné ručení arrow Rodinný bonus ČSOB z povinného ručení

Rodinný bonus ČSOB z povinného ručení

Povinné ručení ČSOB pojišťovna

Všem rodinným příslušníkům klientů ČSOB pojišťovny nabízíme převoditelný bonus RODINKA a to až ve výši 45%. Při sjednání nové pojistné smlouvy povinného ručení u ČSOB Pojišťovny navýšíme „vyježděný zákonný" bonus až na hranici nejvyššího bonusu ve Vaší rodině.

Příklad:

V rodině Zatloukalů jsou dvě vozidla. Otec Martin i matka Petra dojíždí do práce osobními auty. Oba mají pojištění u ČSOB Pojišťovny. Dcera Irenka si ušetřila na vlastní automobil. Při uzavření smlouvy jí byl nabídnut bonus 45%, který si za roky řízení bez nehody vyjezdila matka Petra. Otcův bonus byl 30%, proto pojišťovací poradkyně nabídla automaticky nejvyšší možný bonus, na který byl v rodině nárok.

Bonus v rámci akce RODINKA lze převzít pouze mezi vozidly stejné kategorie. Zároveň však platí i pro případ, kdy si stávající pojistník pojišťuje pod svým jménem nebo názvem další vozidlo stejné kategorie.

POROVNÁNÍ SAZEB POVINNÉHO RUČENÍ

KALKULACE
SAZEB ONLINE

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit!

Související obsah