Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Povinné ručení arrow V pobočkách Kooperativy můžete platit pojistné kartou

V pobočkách Kooperativy můžete platit pojistné kartou

12.6.2004
Povinné ručení Kooperativa

Od letošního června Kooperativa poskytuje svým klientům novou službu - ve více než 100 obchodních místech druhé největší pojišťovny v ČR je možné platit pojistné platební kartou. "Kooperativa je první pojišťovnou u nás, která tuto službu poskytuje. Je to výsledek dlouhodobé intenzivní spolupráce s naším strategickým partnerem, Finanční skupinou České spořitelny," uvedl Petr Müller, který je v Kooperativě za spolupráci s ČS zodpovědný.

Služba je zatím k dispozici v kancelářích Kooperativy ve větších městech a obcích a nejvíce navštěvované kanceláře mají terminál dokonce na více přepážkách najednou. Transakce je pro klienta zcela zdarma a platit je možné jakoukoli platební kartou. Pracovníci přepážek Kooperativy jsou proškoleni pro práci s platebním terminálem i na problematiku platebních karet. "Počet kanceláří s platebním terminálem není konečný. Podle zájmu klientů o tuto službu hodláme možnost platit pojistné platební kartou zavést i v dalších obchodních místech. Věříme, že klienti tuto unikátní službu ocení," doplnil Müller.

POROVNÁNÍ SAZEB POVINNÉHO RUČENÍ

KALKULACE
SAZEB ONLINE

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit!

Související obsah