Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Povinné ručení arrow WÜSTENROT: změny v povinném ručení od 16.9.2014

WÜSTENROT: změny v povinném ručení od 16.9.2014

16.9.2014
Wüstenrot povinné ručení

Od 16.9.2014 upravuje sazby povinného ručení Wüstenrot pojišťovna. Nejvíce si za povinné ručení u Wustenrotu připlatí mladí do 21 let. Změny se také týkají řidičů z Olomouce a Třebíče, kteří budou mít povinné ručení levnější naopak pro Kladno, Přerov, Karviná, Orlová, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek povinné ručení u této pojišťovny zdraží.

Nový benefit přidává Wustenrot pojišťovna k povinnému ručení k produktu ProAuto – úrazové připojištění dětí. Toto připojištění bude zdarma poskytováno k povinnému ručení s limity pojistného plnění 70/70 mil. Kč pro osobní a nákladní vozidla do 3,5t. Benefit navazuje na již dříve zavedené výhody pro děti, ať již Dětství v životním pojištění či zvýhodnění v rámci cestovního pojištění. Parametry úrazového pojištění dětí: pojistná částka 100 000 Kč (max. plnění), pojištěné každé dítě ve vozidle (do 18 let věku), pojistná ochrana vychází ze současných pojistných podmínek pro připojištění úrazu přepravovaných osob, platnost akce do konce související marketingové kampaně – do 31. 12. 2014

POROVNÁNÍ SAZEB POVINNÉHO RUČENÍ

KALKULACE
SAZEB ONLINE

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit!

Související obsah