Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Povinné ručení arrow Zlatou korunu 2010 suverénně ovládla Kooperativa

Zlatou korunu 2010 suverénně ovládla Kooperativa

4.6.2010
Povinné ručení Kooperativa

Dvěma kategoriím ze tří, v nichž byly hodnoceny pojistné produkty, dominovala v letošním ročníku prestižní ankety Zlatá koruna Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.

V neživotním pojištění se na nejvyšší příčce stejně jako vloni umístilo povinné ručení s živelním pojištěním zdarma. Ve stejné kategorii získal druhé místo další produkt Kooperativy - OPTIMUM - výhodné pojištění domácnosti a rodinného domu. Podobně Kooperativa ovládla kategorii Pojištění podnikatelů - pojištění malých a středních podnikatelů TREND zvítězilo a obhájilo tak loňské prvenství. Druhé místo v této kategorii navíc obsadilo pojištění pro lékaře ORDINACE. Úspěch Kooperativy ve Zlaté koruně završilo stříbro produktu PERSPEKTIVA 7BN v kategorii životní pojištění.

PERSPEKTIVA úspěšně bodovala i v hlasování veřejnosti, kde byla nejlepší ze všech hodnocených pojistných produktů a v celkovém pořadí obsadila páté místo. V hlasování veřejnosti byl letos odevzdán rekordní počet téměř 144 tisíc hlasů a účastníci vybírali vítěze z 698 finančních produktů.

Ocenění si zástupci vítězných společností převzaly v rámci slavnostního večera v TOP HOTELU Praha. Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty roku na českém trhu. Od roku 2003 se jí zúčastňují všechny významné banky, pojišťovny, leasingové, investiční a další finanční společnosti. Téměř 300 finančních odborníků ve Finanční akademii vybírá z jejich nabídek v jednotlivých kategoriích nejlepší produkty.

POROVNÁNÍ SAZEB POVINNÉHO RUČENÍ

KALKULACE
SAZEB ONLINE

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit!