Povinné ručení porovnání

Porovnejte nabídky povinného ručení všech pojišťoven a získejte online přehled o aktuálních sazbách.

Vozidlo

ccm
kW
kg

Pojistník

Provozovatel

Údaje o pojistce
Zvolte si nejlevnější povinné ručení!

Neztrácejte čas zjišťováním sazeb u jednotlivých pojišťoven. Nabízíme Vám porovnání povinného ručení v jednoduché kalkulačce. Na základě zadaných vstupních parametrů o vašem vozidle, Vám srovnávač.cz nabídne porovnání povinného ručení během okamžiku. A to nejen porovnání povinného ručení, ale také sjednání nejlevnějšího povinného ručení. Zajišťujeme pro Vás také následný servis u smluv povinného ručení, takže se na nás můžete s důvěrou obrátit, pokud potřebujete změnu pojistné smlouvy nebo jen zaslat novou zelenou kartu.

Povinné ručení porovnání!

Na rozdíl od konkurenčních společností jsou sazby v porovnání povinného ručení konečné. Navíc je většina slev trvalá, takže budete mít nejlevnější povinné ručení i v dalších letech. Každým rokem navíc nabízíme zasílání aktuálních sazeb povinného ručení, takže budete vždy informování o nejlevnějších nabídkách. Naše bezplatná služba pro povinné ručení porovnání funguje již několik let a jsme specialisté na pojištění vozidel. Můžete se přesvědčit! Srovnejte si ceník Vaší pojišťovny a zjistíte, že Vám nejlevnější povinné ručení pro Váš vůz můžete sjednat právě u nás.

S námi při výběru povinného ručení opravdu ušetříte. Navíc máte jistotu, že smlouva povinného ručení bude vždy přímo s pojišťovnou a že platby za povinné ručení hradíte přímo na účty jednotlivých pojišťoven. Dříve než se rozhodnete pro nejvýhodnější nabídku nejlevnějšího povinného ručení, ověřte si náš kvalitní servis. Naši zákazníci nemusí trávit čas zbytečnými hovory na infolinkách pojišťoven, protože se o ně naši kvalifikovaní pracovníci rádi postarají. Jsme hrdí, že Vám můžeme nabízet povinné ručení nejlevněji.

Tým Srovnávač.cz