Nejlevnější povinné ručení

Jak najít nejlevnější povinné ručení?

Hledání nejlevnějšího povinného ručení může být náročné, ale s několika praktickými kroky můžete výrazně ušetřit. Prvním krokem je srovnání nabídek od různých pojišťoven. Využijte online srovnávače, které vám umožní rychle a snadno porovnat ceny a podmínky různých pojistek. Nezapomeňte zohlednit nejen cenu, ale také rozsah pokrytí a další benefity, které mohou být součástí pojištění. Nejlevnější povinné ručení nemusí vždy znamenat nejhorší kvalitu, ale je důležité pečlivě číst podmínky smlouvy, abyste předešli nepříjemným překvapením.

  Porovnejte přehledně nabídky pojišťoven

Dalším krokem k získání nejlevnějšího povinného ručení je využití slev a akcí, které pojišťovny často nabízejí. Mnoho pojišťoven poskytuje slevy za sjednání online, věrnostní slevy pro stávající zákazníky nebo slevy při uzavření více pojistných smluv najednou. Pokud jste mladý řidič, některé pojišťovny nabízejí speciální slevy. Sledujte také sezónní nabídky a promo kódy, které mohou významně snížit cenu vašeho pojištění.

Posledním tipem je konzultace s odborníkem. Pojišťovací poradce na naší lince 296 222 296 vám může pomoci najít nejlevnější povinné ručení na míru vašim potřebám. Poradci mají často přístup k exkluzivním nabídkám a mohou vám poskytnout cenné rady, jak optimalizovat vaše pojištění. Nezapomeňte také pravidelně aktualizovat své pojistné smlouvy a přizpůsobovat je aktuálním potřebám a změnám ve vašem životě, abyste měli vždy tu nejvýhodnější nabídku.

Za sjednání pojištění v online kalkulačce nejlevnějšího povinného ručení u těchto pojišťoven následující slevy povinného ručení:

Direct - trvalá sleva 15%

Uniqa – sleva 5%!

Hasičská pojišťovna HVP – sleva 10% na povinné ručení

ČPP – až 25% - stálá sleva 10% a EXTRA bonus 15% pro dobré řidiče

ČSOB – až 22% - sleva 3% při ročním způsobu placení a 5% při jiné smlouvě u ČSOB

Allianz – sleva 7% pokud máte penzijní připojištění či životní pojištění u Allianz

Generali, Kooperativa – sazby povinného ručení stejné jako na pobočkách!