Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Kalkulace ceny

Kalkulace havarijního pojištění

Porovnání cen havarijního pojištění - najděte si nejlevnější!

Zadejte údaje pro výpočet sazby a získejte internetové slevy! Pohodlné sjednání online.

Pojistka

vypočítat spolu s povinným ručením (DOPORUČUJEME)

Údaje pro povinné ručení

Vozidlo

cm3
kW

Zabezpečení

imobilizér
mechanické zabezpečení řadící páky
alarm s blokováním funkcí
pískovaní skel VINem
pasivní zabezpečení (na bázi GSM)
aktivní zabezpečení (vyhledávání GPS)
 

Pojistník

provozovatelem vozidla dle technického průkazu.
plátce DPH
lékař
majitelem jiné pojistky u ČSOB

Provozovatel

plátce DPH
Nebojte se zavolat

Havarijní pojištění kalkulace sazeb

Srovnání havarijního pojištění

Výpočet havarijního pojištění ovlivňuje více parametrů. Na prvním místě je pro mnoho řidičů při srovnání havarijního pojištění cena, ale narozdíl od povinného ručení se případné plnění za škodu z havarijního pojištění týká Vás, proto je důležité zvážit i dobré jméno, finanční způsobilost a zkušenosti ostatních.

Navíc mohou být rozhodující různá připojištění, nabízená v rámci havarijního pojištění či nabídka asistenčních služeb. Rádi Vám s výběrem havarijního pojištění pro Vaše vozidlo pomůžeme.

Kalkulačka havarijního pojištění

Naše kalkulačka havarijního pojištění Vám přináší možnost zdarma a nezávisle porovnat ceny havarijního pojištění u jednotlivých pojišťoven. Ve výpočtu havarijního pojištění jsou zahrnuty slevy a akční nabídky, které různé pojišťovny nabízejí.

Havarijní pojištění online

Vyplňte údaje do naší kalkulačky sazeb pro havarijní pojištění, objeví se tabulka s přehledem a srovnáním cen havarijního pojištění.

Cena havarijního pojištění je rozhodně důležité kritérium, podle kterého se nejčastěji rozhodujeme při porovnání havarijního pojištění. Další důležitý parametr je ale dobré jméno pojišťovny - tedy zkušenosti řidičů, kterým pojišťovna po pojistné události vyplatila plnění za škody na vozidle. Pokud uvažujete o nejrůznějším připojištění (pojištění čelního skla, připojištění asistenčních služeb apod.), zjistěte si jejich ceny a podrobné informace vždy u každé pojišťovny (tlačítko i). Povinné ručení - srovnání připojištění najdete též na našem webu.