Povinné ručení - přehledně od všech pojišťoven

Skvělé výhody pro Vás

 • přehledné srovnání povinného ručení v kalkulačce
 • přesné sazby na základě předchozích bonusů
 • porovnání povinného ručení od všech pojišťoven na trhu
 • doručení dokumentů emailem, aktivace zaplacením, bílá karta ihned
 • převod bonusů od všech pojišťoven, sleva až 60%
 • 3 ze 4 řidičů přímo ušetří

  Porovnejte přehledně nabídky pojišťoven

Přehledné srovnání povinného ručení naleznete v online kalkulačce

Na českém trhu je vysoce konkurenční prostředí a nabídky povinného ručení jednotlivých pojišťoven jsou pro nás motoristy velice zajímavé. Cenové rozpětí pojištění mezi srovnatelnými nabídkami dosahuje i řádu tisíců. Nyní už proto záleží na tom, u koho jste pojištěni! Vyberte si v naší online kalkulačce Vaši pojišťovnu a zvolte povinné ručení výhodně a levně!

Nejlevnější povinné ručení 2024

Dohodou s jednotlivými pojišťovnami jsme pro Vás získali mnohem nižší nebo stejné ceny povinného ručení, za které lze při internetovém sjednání pojištění získat. Kolik stojí nejlevnější povinné ručení?

Kubatura vozidla Průměrná cena Nejlevnější pojištění Úspora na povinné ručení
do 1 000 ccm 2551 Kč 1080 Kč 60%
do 1350 ccm 3071 Kč 1590 Kč 58%
do 1 850 ccm 4301 Kč 1641 Kč 68%
do 2500 ccm 4560 Kč 1641 Kč 70%
nad 2500 ccm 5345 Kč 1641 Kč 67%

Počet pojišťoven nabízející povinné ručení

Povinné ručení můžete sjednat u 10 pojišťoven. Ne všechny pojišťovny nabízí cenu povinného ručení veřejně, proto Vám rádi připravíme kompletní nabídku od všech dostupných pojišťoven. Cena pojištění bude stejná nebo nižší než na kterékoliv pobočce. Navíc doklady k přihlášení vozidla obdržíte do emailu chvíli po sjednání.

Kdy dostanu bílou kartu a návrh smlouvy k povinnému ručení?

U všech pojišťoven obdržíte elektronickou bílou kartu ihned do emailu!

Spolupracujeme s pojišťovnami Direct, ČSOB , Generali Česká pojišťovna, ČPP , Axa, Kooperativa, Allianz, Hasičská pojišťovna, Uniqa pojišťovna, Slavia pojišťovna.

Počet pojištěných vozidel povinným ručením - porovnání dle pojišťoven

Počet pojištěných vozidel - jaké povinné ručení si vybírají čeští řidiči v roce 2023?

Jednou z možností, jak srovnávat a vybírat povinné ručení, je se podívat, kterou pojišťovnu volí ostatní klienti. Na základě statistiky ČKP uvádíme celkový počet vozidel, které jsou povinným ručením pojištěni k 1.7.2023.

Celý článek...

Povinné ručení - porovnání tabulky cen

Povinné ručení porovnání tabulka cen

 • cena povinného ručení
 • asistenční služby a servis
 • limity krytí
 • četnost placení
 • možnosti připojištění

Srovnejte přehledně nabídku pojišťoven

Srovnání cen povinného ručení

Cena povinného ručení je pro 70% motoristů klíčová při výběru tohoto pojištění. Většina totiž vychází z filozofie, že se jedná o zákonné pojištění, tedy jistou formu daně a proto chci tuto daň platit co nejnižší. Cenu povinného ručení ovlivňuje několik faktorů, které potřebujeme pro přesné srovnání. V tuto chvíli jich máme u většiny pojišťoven zásadních (kubatura, výkon, rok výroby, bydliště a věk klienta) a další jako počet bonusů, počet splátek apod. Přehledné srovnání většinou získáte v některých z mnoha kalkulaček.

Celý článek...

Povinné ručení sazby

Přinášíme vám nejaktuálnější přehled o srovnání povinného ručení v roce 2023. Vždy aktuální online srování sazby povinného ručení s akčními slevami porovnejte v kalkulátoru sazeb povinného ručení. Kalkulace pojištění je jednoduchá. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný jednotný ceník povinného ručení, stačí zadat několik základních parametrů (kubatura, výkon motoru v kw, stáří vozidla, bydliště apod.) a ihned se Vám zobrazí "Povinné ručení 2023" nabídky jednotlivých pojišťoven.

Sjednání povinného ručení online

Pro sjednání pojištění vozidla stačí vyplnit zbytek údajů podle velkého technického průkazu. Pojistná smlouva s bílou kartou Vám příjde emailem.

Sazby povinného ručení

Pojišťovny mění sazby pojištění několikrát ročně. Nejlevnější sazby povinného ručení tak zjistíte vždy online.

Celý článek...

Nejlevnější povinné ručení ceník

Nejlevnější ceník, sazby a aktuální přehled

Každá pojišťovna sazby určuje podle svých sazebníků. Jednotný ceník prakticky neexistuje. Nicméně srovnavac.cz zpracovává změny všech pojišťoven, proto aktuální přehled získáte vždy v našich jednoduchých kalkulačkách.

SPOČÍTEJ: Nejlevnější povinné ručení

Veškeré služby pojišťovacího makléřství www.srovnavac.cz jsou zdarma a cena pojistek není nijak navyšována. Smlouvu o pojištění uzavíráte přímo s pojišťovnou, pojistné je všech případech hrazeno přímo na účty pojišťoven.

Celý článek...