Povinné ručení - přehledně od všech pojišťoven

Skvělé výhody pro Vás

 • přehledné srovnání povinného ručení v kalkulačce
 • přesné sazby na základě předchozích bonusů
 • porovnání povinného ručení od všech pojišťoven na trhu
 • doručení dokumentů emailem, aktivace zaplacením, bílá karta ihned
 • převod bonusů od všech pojišťoven, sleva až 60%
 • 3 ze 4 řidičů přímo ušetří

  Porovnejte přehledně nabídky pojišťoven

Přehledné srovnání povinného ručení naleznete v online kalkulačce

Na českém trhu je vysoce konkurenční prostředí a nabídky povinného ručení jednotlivých pojišťoven jsou pro nás motoristy velice zajímavé. Cenové rozpětí pojištění mezi srovnatelnými nabídkami dosahuje i řádu tisíců. Nyní už proto záleží na tom, u koho jste pojištěni! Vyberte si v naší online kalkulačce Vaši pojišťovnu a zvolte povinné ručení výhodně a levně!

Nejlevnější povinné ručení 2024

Dohodou s jednotlivými pojišťovnami jsme pro Vás získali mnohem nižší nebo stejné ceny povinného ručení, za které lze při internetovém sjednání pojištění získat. Kolik stojí nejlevnější povinné ručení?

Kubatura vozidla Průměrná cena Nejlevnější pojištění Úspora na povinné ručení
do 1 000 ccm 2551 Kč 1080 Kč 60%
do 1350 ccm 3071 Kč 1590 Kč 58%
do 1 850 ccm 4301 Kč 1641 Kč 68%
do 2500 ccm 4560 Kč 1641 Kč 70%
nad 2500 ccm 5345 Kč 1641 Kč 67%

Počet pojišťoven nabízející povinné ručení

Povinné ručení můžete sjednat u 10 pojišťoven. Ne všechny pojišťovny nabízí cenu povinného ručení veřejně, proto Vám rádi připravíme kompletní nabídku od všech dostupných pojišťoven. Cena pojištění bude stejná nebo nižší než na kterékoliv pobočce. Navíc doklady k přihlášení vozidla obdržíte do emailu chvíli po sjednání.

Kdy dostanu bílou kartu a návrh smlouvy k povinnému ručení?

U všech pojišťoven obdržíte elektronickou bílou kartu ihned do emailu!

Spolupracujeme s pojišťovnami Direct, ČSOB , Generali Česká pojišťovna, ČPP , Axa, Kooperativa, Allianz, Hasičská pojišťovna, Uniqa pojišťovna, Slavia pojišťovna.

Povinné ručení - porovnání tabulky cen

Povinné ručení porovnání tabulka cen

 • cena povinného ručení
 • asistenční služby a servis
 • limity krytí
 • četnost placení
 • možnosti připojištění

Srovnejte přehledně nabídku pojišťoven

Srovnání cen povinného ručení

Cena povinného ručení je pro 70% motoristů klíčová při výběru tohoto pojištění. Většina totiž vychází z filozofie, že se jedná o zákonné pojištění, tedy jistou formu daně a proto chci tuto daň platit co nejnižší. Cenu povinného ručení ovlivňuje několik faktorů, které potřebujeme pro přesné srovnání. V tuto chvíli jich máme u většiny pojišťoven zásadních (kubatura, výkon, rok výroby, bydliště a věk klienta) a další jako počet bonusů, počet splátek apod. Přehledné srovnání většinou získáte v některých z mnoha kalkulaček.

Celý článek...

Kalkulace povinného ručení: rychlá kalkulačka, srovnání tarifů a praktické tipy

Výhody kalkulačky povinného ručení

Naše kalkulačka povinného ručení je klíčovým nástrojem pro rychlý a přesný výpočet ceny pojištění vašeho vozidla. S touto účinnou online aplikací získáte okamžité srovnání nabídek od různých pojišťoven, což vám ušetří čas i peníze. Stačí zadat pouze základní údaje o vašem vozidle a řidičském profilu a během okamžiku získáte přehledné výsledky.

Jednoduché porovnání nabídek

Díky naší kalkulačce povinného ručení můžete snadno porovnat ceny a podmínky pojištění od různých pojišťoven. To vám umožní najít nejvhodnější variantu pojištění, která splňuje vaše požadavky a zároveň je ekonomicky výhodná. Už se nemusíte trápit ručním procházením jednotlivých nabídek – naše kalkulačka udělá veškerou práci za vás.

Efektivní rozhodování

Využití kalkulačky povinného ručení vám umožní efektivně se rozhodnout a uzavřít ideální pojištění pro vaše vozidlo. Díky jasným a přesným výsledkům budete mít kompletní přehled o nabízených cenách a podmínkách, což vám umožní provést informované rozhodnutí. S naší kalkulačkou získáte maximální kontrolu nad svým pojištěním a zabezpečíte si optimální ochranu za nejlepší možnou cenu.

Celý článek...

Připojištění skel vozidla | Ochrana pro vaši cestu bez zbytečných starostí

Připojištění skel vozidla k povinnému ručení

Nenechte se zaskočit prasklinou na čelním skle! Poškození skel vozidla se může stát kdykoli a neočekávaně. S připojištěním skel k povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění vozidla vozidla máte jistotu, že se o vše pojišťovna postará a vy se tak budete moci soustředit na cestu bez zbytečných starostí.

Co vám připojištění skel vozidla přinese:

 • Finanční jistotu: Nemusíte se obávat vysokých nákladů na opravu nebo výměnu skel. V případě pojistné události vám pojišťovna pokryje veškeré výdaje po odečtení spoluúčasti.
 • Rychlé řešení: Po nahlášení pojistné události Vám pojišťovna doporučí nejbližší opravnu. Zajistí rychlou a bezproblémovou opravu nebo výměnu skel v renomovaném servisu.
 • Kvalitní servis: Pojišťovny spolupracují pouze s prověřenými servisy, které vám zaručí kvalitní práci a profesionální přístup.
 • Pohodlí: O nic se nemusíte starat. Po nahlášení pojistné události až po vyřízení opravy.

Proč si vybrat připojištění skel vozidla:

 • Nízké ceny: Nabízíme širokou škálu produktů jednotlivých pojišťoven za dostupné ceny, které si může dovolit každý.
 • Široké krytí: Kryjeme všechny typy poškození skel vozidla, ať už se jedná o prasklinu, štěpku, oděr nebo jinou formu poškození. Vybrat si můžete od stanoveného limitu až po neomezené krytí.
 • Rychlé a bezproblémové vyřízení: Pojistnou událost můžete nahlásit online nebo telefonicky a pojišťovna vše vyřídí v co nejkratším termínu.
 • Kvalitní zákaznický servis: Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s čímkoli, co budete potřebovat. Poskytneme vám profesionální poradenství a ochotný přístup.

Neváhejte a sjednejte si připojištění skel vozidla ještě dnes! Zajistíte si tak klid na duši a jistotu, že v případě praskliny nebo jiného poškození budete mít situaci rychle a bezproblémově vyřešenou.

Sjednat připojištění skel vozidla

Celý článek...

Počet pojištěných vozidel povinným ručením - porovnání dle pojišťoven

Počet pojištěných vozidel - jaké povinné ručení si vybírají čeští řidiči v roce 2024?

Jednou z možností, jak srovnávat a vybírat povinné ručení, je se podívat, kterou pojišťovnu volí ostatní klienti. Na základě statistiky ČKP uvádíme celkový počet vozidel, které jsou povinným ručením pojištěni k 1.7.2023.

Celý článek...