Povinné ručení

Skvělé výhody pro Vás

 • přehledné srovnání povinného ručení v kalkulačce
 • povinné ručení od všech pojišťoven na trhu
 • doručení dokumentů druhý den, zelená karta ihned
 • převod bonusů od všech pojišťoven, sleva až 60%
 • 3 ze 4 řidičů přímo ušetří

  Porovnejte přehledně nabídky pojišťoven

Přehledné srovnání povinného ručení naleznete v online kalkulačce

Na českém trhu je vysoce konkurenční prostředí a nabídky povinného ručení jednotlivých pojišťoven jsou pro nás motoristy velice zajímavé. Cenové rozpětí pojištění mezi srovnatelnými nabídkami dosahuje i řádu tisíců. Nyní už proto záleží na tom, u koho jste pojištěni! Vyberte si v naší online kalkulačce Vaši pojišťovnu a zvolte povinné ručení výhodně a levně!

Nejlevnější povinné ručení 2019

Dohodou s jednotlivými pojišťovnami jsme pro Vás získali mnohem nižší nebo stejné ceny povinného ručení, za které lze při internetovém sjednání pojištění získat. Kolik stojí nejlevnější povinné ručení?

Kubatura vozidla Průměrná cena Nejlevnější pojištění Úspora na povinné ručení
do 1 000 ccm 2551 Kč 1080 Kč 60%
do 1350 ccm 3071 Kč 1590 Kč 58%
do 1 850 ccm 4301 Kč 1641 Kč 68%
do 2500 ccm 4560 Kč 1641 Kč 70%
nad 2500 ccm 5345 Kč 1641 Kč 67%

Povinné ručení můžete na našich stránkách sjednat u 7 pojišťoven online, nabídky dalších 4 pojišťoven Vám připravíme. Cena pojištění bude stejná nebo nižší než na kterékoliv pobočce. Navíc doklady k přihlášení vozidla však obdržíte výrazně dříve, a to již následující den.

Kdy dostanu zelenou kartu a platnou smlouvu k povinnému ručení?

Zásilku povinného ručení (smlouva i zelená karta) máte ve schránce již zítra (platí při objednání do 16.00 s ohledem na možnosti České pošty). Navíc u všech pojišťoven obdržíte elektronickou zelenou kartu ihned do emailu! Spolupracujeme s pojišťovnami Direct, ČSOB , Generali, ČPP , Axa, Kooperativa, Allianz, Slavia pojišťovna.

Povinné ručení - porovnání tabulky cen

Povinné ručení porovnání tabulka cen

 • cena povinného ručení
 • asistenční služby a servis
 • limity krytí
 • četnost placení
 • možnosti připojištění

Srovnejte přehledně nabídku pojišťoven

Srovnání cen povinného ručení

Cena povinného ručení je pro 70% motoristů klíčová při výběru tohoto pojištění. Většina totiž vychází z filozofie, že se jedná o zákonné pojištění, tedy jistou formu daně a proto chci tuto daň platit co nejnižší. Cenu povinného ručení ovlivňuje několik faktorů, které potřebujeme pro přesné srovnání. V tuto chvíli jich máme u většiny pojišťoven zásadních (kubatura, výkon, rok výroby, bydliště a věk klienta) a další jako počet bonusů, počet splátek apod. Přehledné srovnání většinou získáte v některých z mnoha kalkulaček.

Celý článek...

Nejlevnější povinné ručení ceník

Nejlevnější ceník, sazby a aktuální přehled

Uvedený ceník nejlevnějšího povinného ručení je platný k 1.2.2014

Každá pojišťovna sazby určuje podle svých sazebníků. Jednotný ceník prakticky neexistuje. Nicméně srovnavac.cz zpracovává změny všech pojišťoven, proto aktuální přehled získáte vždy v našich jednoduchých kalkulačkách.

SPOČÍTEJ: Nejlevnější povinné ručení

Veškeré služby pojišťovacího makléřství www.srovnavac.cz jsou zdarma a cena pojistek není nijak navyšována. Smlouvu o pojištění uzavíráte přímo s pojišťovnou, pojistné je všech případech hrazeno přímo na účty pojišťoven.

Celý článek...

Povinné ručení sazby

Přinášíme vám nejaktuálnější přehled o srovnání povinného ručení v roce 2010. Vždy aktuální online srování sazby povinného ručení s akčními slevami porovnejte v kalkulátoru sazeb povinného ručení. Kalkulace pojištění je jednoduchá. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný jednotný ceník povinného ručení, stačí zadat 6 základních parametrů (kubatura, výkon motoru v kw, stáří vozidla, bydliště apod.) a ihned se Vám zobrazí "Povinné ručení 2010" nabídky jednotlivých pojišťoven.

Sjednání povinného ručení online

Pokud pojištění vozidla potřebujete do druhého, stačí dát tlačítko sjednat a vyplnit zbytek údajů podle velkého technického průkazu. Pojistná smlouva se zelenou kartou Vám do druhého dne přijde poštou. V případě zájmu je možné dokumenty zaslat ihned elektronicky, ale vzhledem k odmítavým stanoviskům na registrech vozidel a u Policie ČR nedoporučujeme vozidlo používat pouze s vytištěnou zelenou kartou z počítače.

Sazby povinného ručení

Letos poprvé po delší době některé pojišťovny nezdražují. Konkrétně jde o pojišťovny Wustenrot, Dolnorakouská, Uniqa. U těchto pojišťoven klienti poprvé pocítí výraznější snížení ceny pojistky a to o 5-10%.

Celý článek...

Vozík do 750 kg zdarma.

Ke každé uzavřené smlouvě na osobní automobil u České podnikatelské pojišťovny (produkty SPECIÁLPOV, SUPERPOV) si můžete zdarma pojistit vozík. Smlouvu zdarma ke každé platné smlouvě můžete získat do 6 týdnů po sjednání prvotní smlouvy, stačí pouze zaslat na email: info@srovnavac.cz číslo pojistné smlouvy a dále informace k pojišťovanému vozidlu:

 1. U vozíku do 750 kg: počátek pojištění, značka a typ, barva, rok výroky, hmotnost, výrobní číslo (VIN), číslo velkého technického průkazu a registrační značky (SPZ), jsou-li k dispozici

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.