Jak postupovat? | Havarijní pojištění

Havarijní pojištění online

1 Online výpočet sazeb Sazby jednotlivých pojišťoven přehledně řazeny dle ceny zjistíte v kalkulačce havarijního pojištění.
2 Sjednání Pro sjednání pojištění Vám budou stačit pouze údaje z velkého technického průkazu.
3 Nápověda V případě jakýchkoliv nejasností věnujte, prosím, pozornost nápovědám Nápověda - vždy po ruce nebo se na nás neváhejte kdykoliv obrátit (kontakty).
4 Návrh pojistné smlouvy Návrh smlouvy ihned zpracujeme a odesíláme ke kontrole na Váš email. Doba zpracování obvykle nepřesáhne 90 minut.
5 Prohlídka vozidla Pro nová vozidla není prohlídka vozidla nutná. Pojištěni proto odjíždíte již ze svého autosalonu. U starších vozidel je nutná prohlídka vozidla, kterou zajišťujeme prostřednictvím našich techniků nebo prostřednictvím cca 70 prohlídkových míst v celé ČR. Nejbližší Vašemu bydlišti naleznete zde.
6 Pojistná smlouva Při prohlídce vozidla naším technikem Vám veškeré dokumenty k pojištění přivezeme osobně, v případě prohlídky v naší prohlídkové síti jsou dokumenty ihned odesílány poštou k podpisu. Pojištěni jste od okamžiku prohlídky vozidla.
7 Jsme tu pro Vás Sjednáním naše služby nekončí. Obraťte se na nás kdykoliv, kdy změníte SPZ (RZ) a potřebujete nové doklady nebo když potřebujete jakékoliv změny na smlouvě či snad radu jak smlouvu ukončit.