Povinné ručení porovnání

Porovnejte nabídky povinného ručení všech pojišťoven a získejte online přehled o aktuálních sazbách.

Vozidlo

ccm
kW
kg

Pojistník

Provozovatel

Údaje o pojistce
Zvolte si nejlevnější povinné ručení!

Neztrácejte čas zjišťováním sazeb u jednotlivých pojišťoven. Nabízíme Vám porovnání povinného ručení v jednoduché kalkulačce. Na základě zadaných vstupních parametrů o vašem vozidle, Vám srovnávač.cz nabídne porovnání povinného ručení během okamžiku. A to nejen porovnání povinného ručení, ale také sjednání nejlevnějšího povinného ručení. Zajišťujeme pro Vás také následný servis u smluv povinného ručení, takže se na nás můžete s důvěrou obrátit, pokud potřebujete změnu pojistné smlouvy nebo jen zaslat novou zelenou kartu.

Povinné ručení porovnání!

Na rozdíl od konkurenčních společností jsou sazby v porovnání povinného ručení konečné. Navíc je většina slev trvalá, takže budete mít nejlevnější povinné ručení i v dalších letech. Každým rokem navíc nabízíme zasílání aktuálních sazeb povinného ručení, takže budete vždy informování o nejlevnějších nabídkách. Naše bezplatná služba pro povinné ručení porovnání funguje již několik let a jsme specialisté na pojištění vozidel. Můžete se přesvědčit! Srovnejte si ceník Vaší pojišťovny a zjistíte, že Vám nejlevnější povinné ručení pro Váš vůz můžete sjednat právě u nás.

S námi při výběru povinného ručení opravdu ušetříte. Navíc máte jistotu, že smlouva povinného ručení bude vždy přímo s pojišťovnou a že platby za povinné ručení hradíte přímo na účty jednotlivých pojišťoven. Dříve než se rozhodnete pro nejvýhodnější nabídku nejlevnějšího povinného ručení, ověřte si náš kvalitní servis. Naši zákazníci nemusí trávit čas zbytečnými hovory na infolinkách pojišťoven, protože se o ně naši kvalifikovaní pracovníci rádi postarají. Jsme hrdí, že Vám můžeme nabízet povinné ručení nejlevněji.

Tým Srovnávač.cz

Proč porovnávat povinné ručení?

Porovnání povinného ručení ovlivňuje několik faktorů. Na prvním místě je pro mnoho řidičů při srovnání povinného ručení cena a výše pojistného plnění.

Dále pro vás mohou být rozhodující různá připojištění, nabízená v rámci povinného ručení i zdarma, či nabídka asistenčních služeb.

Kalkulačka povinného ručení

Náše unikátní kalkulačka povinného ručení Vám přináší možnost si během chvíle porovnat ceny povinného ručení, kterou zaplatíte za pojištění vozidla u jednotlivých pojišťoven. Ve výpočtu povinného ručení jsou zahrnuty slevy a akční nabídky, které různé pojišťovny aktuálně nabízejí. Je možné také zvolit kalkulaci pro více vozidel, která využívá uplatnění bonusu na více vozidel.

Srovnání sazeb povinného ručení

Vyplňte údaje do naší kalkulačky sazeb povinného ručení, objeví se tabulka s přehledem a srovnáním cen povinného ručení.

Cena povinného ručení je obvykle to nejdůležitější kritérium, podle kterého se řidiči rozhodují při porovnání povinného ručení. Další důležitý parametr je limit pojistného plnění - tedy maximálních částek, které pojišťovna při pojistné události vyplatí za škody na majetku anebo škody za zdraví. Pokud uvažujete o nejrůznějším připojištění (pojištění čelního skla, připojištění asistenčních služeb apod.), zjistěte si jejich ceny a podrobné informace vždy u každé pojišťovny. Povinné ručení - srovnání připojištění najdete též na našem webu.


Kudy dál?