Pojištění domácnosti
ČP pojištění domácnosti

Od 27.3.2017 vstupuje na trh několik novinek České pojišťovny. Cykloasistence. Připojištění, které míří na všechny milovníky jízdních kol. A najdeme je prakticky v každé domácnosti. Cykloasistenci bude možné sjednat ke všem majetkovým produktům až pro 5 kol uvedených v pojistné smlouvě. Nabízenou pomoc využijí naši klienti v případě dopravní nehody při použití jízdního kola na území Evropy, konkrétně se jedná o odvoz kola po nehodě do nejbližšího servisu, opravu kola po nehodě a nebo dopravu pojištěného do a ze zdravotnického zařízení v případě zranění.

ČSOB pojišťovna

ČSOB pojišťovna uvedla předloni nový produkt, který kryje např. rozbití Vášeho mobilního telefonu. S největší pravděpodobností dojde v průběhu roku 2017 k úpravám toho pojištění, proto doporučujeme si toto pojištění za výhodných podmínek co nejdříve sjednat.

maxima pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti od Maxima pojišťovny nabízí výborný poměr cena / výkon. Pouze při sjednání na Srovnavac.cz se slevou 30 %!

AXA pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti AXA od 1.7.2015 připravila inovovaný produkt Domov IN. Největší změnou je nižší cena pojištění a nová sleva ve výši 25%.

Direct pojišťovna

Triglav pojišťovna se od 15.6. mění na DIRECT pojišťovnu. Chce být maximálně jednoduchá, rychlá, spolehlivá a přátelská. DIRECT pojišťovna vznikla a vyvíjí se proto, že jsme přesvědčeni, že věci v pojišťovnictví mohou fungovat lépe. Pro klienty Triglav pojišťovny se nic nemění.

Allianz pojišťovna

V r. 2014 řešila Allianz pojišťovna v průměru téměř 10 případů domácí asistence denně. Nejčastěji zasahovali instalatéři a zámečníci. Asistenční služby jsou zdarma součástí pojištění domácnosti Allianz.

ČP pojištění domácnosti

Za rok 2014 pomohla asistenční služba České pojišťovny 1353 klientům, kteří ve své domácnosti museli řešit havarijní situaci, nejčastěji kvůli zabouchnutým dveřím, porouchanému zámku nebo problémům s elektroinstalací. Domácí asistence je zahrnuta zdarma v pojištění domácnosti ČP.

ČSOB pojišťovna

ČSOB pojišťovna uvádí od 1.6.2015 nové pojištění nemovitosti a domácnosti Náš domov. Klienti se mohou těšit na významné novinky a vylepšení, zejména nová pojistná rizika a navýšení limitů u stávajících rizik.

Cykloasistence: novinka v pojištění domácnosti od České pojišťovny

16.3.2017

Uzavřete ještě letos výhodné pojištění ČSOB pojišťovny

15.3.2017

Maxima pojišťovna: sleva 30 % prodloužena!

9.3.2016

Levnější pojištění domácnosti AXA - sleva 25%

24.6.2015

Triglav se mění na Direct pojišťovnu

15.6.2015

Allianz: domácí asistence v pojištění majetku řešila 3417 případů

29.5.2015

ČP: asistenci v rámci pojištění majetku využilo 1353 klientů

29.5.2015

ČSOB pojišťovna: nový produkt pojištění majetku Náš domov

29.5.2015
Celý článek...