Pojištění domácnosti
Direct pojišťovna

Direct pojišťovna výrazně vylepšila pojištění domácnosti. Své produkty jednoduše rozšířila o možnosti pro majitele nemovitostí, kteří své byty a domy pronajímají nebo pro klienty, kteří bydlí v nájmu. Rádi Vám spočítáme nezávaznou kalkulaci.

ČP pojištění domácnosti

Česká pojišťovna má novou infolinku 241 114 114 a to jak pro pojištění domácnosti, tak pro pojištění nemovitosti a další produkty. Na této infolince lze hlásit pojistné události.

ČP pojištění domácnosti

Od 27.3.2017 vstupuje na trh několik novinek České pojišťovny. Cykloasistence. Připojištění, které míří na všechny milovníky jízdních kol. A najdeme je prakticky v každé domácnosti. Cykloasistenci bude možné sjednat ke všem majetkovým produktům až pro 5 kol uvedených v pojistné smlouvě. Nabízenou pomoc využijí naši klienti v případě dopravní nehody při použití jízdního kola na území Evropy, konkrétně se jedná o odvoz kola po nehodě do nejbližšího servisu, opravu kola po nehodě a nebo dopravu pojištěného do a ze zdravotnického zařízení v případě zranění.

ČSOB pojišťovna

ČSOB pojišťovna uvedla předloni nový produkt, který kryje např. rozbití Vášeho mobilního telefonu. S největší pravděpodobností dojde v průběhu roku 2017 k úpravám toho pojištění, proto doporučujeme si toto pojištění za výhodných podmínek co nejdříve sjednat.

maxima pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti od Maxima pojišťovny nabízí výborný poměr cena / výkon. Pouze při sjednání na Srovnavac.cz se slevou 30 %!

Penzijní fondy

Od roku 2016 je možné sjednat penzijní připojištění i pro děti. Pro všechny mladší 18 let tak nyní získáte státní podporu ve výši až 2760 Kč ročně a možnost vybrat si třetinu vkladů při dosažení 18 let.

AXA pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti AXA od 1.7.2015 připravila inovovaný produkt Domov IN. Největší změnou je nižší cena pojištění a nová sleva ve výši 25%.

Direct pojišťovna

Triglav pojišťovna se od 15.6. mění na DIRECT pojišťovnu. Chce být maximálně jednoduchá, rychlá, spolehlivá a přátelská. DIRECT pojišťovna vznikla a vyvíjí se proto, že jsme přesvědčeni, že věci v pojišťovnictví mohou fungovat lépe. Pro klienty Triglav pojišťovny se nic nemění.

Nové pojištění domácnosti od Directu

1.6.2018

ČP: nová infolinka pro pojištění domácnosti a nemovitosti

1.2.2018

Cykloasistence: novinka v pojištění domácnosti od České pojišťovny

16.3.2017

Uzavřete ještě letos výhodné pojištění ČSOB pojišťovny

15.3.2017

Maxima pojišťovna: sleva 30 % prodloužena!

9.3.2016

Penzijní připojištění pro všechny

1.1.2016

Levnější pojištění domácnosti AXA - sleva 25%

24.6.2015

Triglav se mění na Direct pojišťovnu

15.6.2015