Pojištění nemovitosti
ČP pojištění domácnosti

Česká pojišťovna má začala používat novou infolinku 241 114 114 a to jak pro pojištění nemovitosti a staveb, tak pro pojištění domácnosti a další produkty. Na této infolince lze hlásit pojistné události.

ČP pojištění nemovitosti

Novinka na pojistném trhu v rámci retailového pojištění majetku. V rámci pojištění staveb nabízíme u ČP připojištění škod způsobených zhotovitelem (odbornou stavební firmou) na pojištěné nemovitosti během její výstavby, rekonstrukce nebo přestavby. Z pojištění bude možné hradit škody na stavebních konstrukcích, které nebyly předmětem zakázky zhotovitele způsobené vadně provedenou prací, použitím vadného materiálu, chybným technologickým postupem zhotovitele, srážkovou vodou za předpokladu, že byla provedena maximální opatření k zabránění vzniku takové škody nebo nedbalostí zhotovitele. Díky tomuto připojištění nebudou muset naši klienti řešit, zda má stavebník nebo řemeslník sjednáno pojištění odpovědnosti, zda bude ochoten uhradit jím způsobené škody na stávajících součástech nemovitosti.

ČPP pojištění nemovitosti

Od 1.1.2017 nabízíme u ČPP slevu 30% za výstavbu - tedy pokud je stavba při vstupu do pojištění ve výstavbě nebo rekonstrukci. Navíc obdržíte bonus 30% za předchozí bezeškodní průběh.

Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna přichází s novým produktem 100% pojištění na míru. V rámci jedné smlouvy lze pojistit až 3 místa a protože telefon i elektřinu každý platí měsíčně, nabízí Allianz DOMOV navíc nejvýhodněji měsíčně inkasem/SIPO. Cenu pojištění zjistíte snadno zde.

maxima pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti od Maxima pojišťovny nabízí výborný poměr cena / výkon. Pouze při sjednání na Srovnavac.cz se slevou 30 %!

Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna řeší ročně stovky případů krádeží z rozestavěných nebo rekonstruovaných staveb. Co se krade nejčastěji? Kotle, sanita, osazená okna, topení nebo elektrické kabely. Cenu pojištění zjistíte snadno zde.

AXA pojištění nemovitosti

Pojištění majetku AXA od 1.7.2015 připravila inovovaný produkt Domov IN. Největší změnou je nižší cena pojištění a nová sleva ve výši 25%.

Direct pojišťovna

Triglav pojišťovna se od 15.6. mění na DIRECT pojišťovnu. Chce být maximálně jednoduchá, rychlá, spolehlivá a přátelská. DIRECT pojišťovna vznikla a vyvíjí se proto, že jsme přesvědčeni, že věci v pojišťovnictví mohou fungovat lépe. Pro klienty Triglav pojišťovny se nic nemění.

ČP: nová infolinka pro pojištění nemovitosti

1.2.2018

Stavební montáž: novinka v pojištění staveb od České pojišťovny

16.3.2017

Nové pojištění staveb ČPP se slevou 30% při výstavbě

1.1.2017

Allianz: plaťte pojištění měsíčně - je to nejvýhodnější

1.11.2016

Maxima pojišťovna: sleva 30 % prodloužena!

9.3.2016

Allianz: dům ve výstavbě pojistíme s 50% slevou

9.3.2016
Celý článek...

Levnější pojištění nemovistosti AXA - sleva 25%

24.6.2015

Triglav se mění na Direct pojišťovnu

15.6.2015