Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Povinné ručení

Povinné ručení

povinné ručení 2016 SKVĚLÉ VÝHODY PRO VÁS

 • přehledné srovnání povinného ručení v kalkulačce
 • povinné ručení od všech pojišťoven na trhu
 • online slevy s garancí nejnižších cen v ČR
 • doručení dokumentů druhý den, zelená karta ihned
 • převod bonusů od všech pojišťoven, sleva až 60%
 • porovnání více pojišťoven na jednom místě
 • 3 ze 4 řidičů přímo ušetří

Porovnání povinného ručení 9 pojišťoven

Přehledné srovnání povinného ručení naleznete v online kalkulačce

porovnání povinného ručeníNa českém trhu je vysoce konkurenční prostředí a nabídky povinného ručení jednotlivých pojišťoven jsou pro nás motoristy velice zajímavé. Cenové rozpětí pojištění mezi srovnatelnými nabídkami dosahuje i řádu tisíců. Nyní už proto záleží na tom, u koho jste pojištěni! Vyberte si v naší online kalkulačce Vaši pojišťovnu a zvolte povinné ručení výhodně a levně!

Nejlevnější povinné ručení 2016 všech pojištoven

Dohodou s jednotlivými pojišťovnami jsme pro Vás získali mnohem nižší nebo stejné ceny povinného ručení, za které lze při internetovém sjednání pojištění získat. Kolik stojí nejlevnější povinné ručení?

Kubatura vozidla Průměrná cena Nejlevnější pojištění Úspora na povinné ručení
do 1 000 ccm 2551 Kč 1025 Kč 60%
do 1350 ccm 3071 Kč 1303 Kč 58%
do 1 850 ccm 4301 Kč 1366 Kč 68%
do 2550 ccm 4560 Kč 1366 Kč 70%
nad 2500 ccm 5345 Kč 1768 Kč 67%

Povinné ručení můžete na našich stránkách online sjednat u 7 pojišťoven online, nabídky dalších 4 pojišťoven Vám připravíme. Cena pojištění bude stejná nebo nižší než na kterékoliv pobočce. Navíc doklady k přihlášení vozidla však obdržíte výrazně dříve, a to již následující den.

Kdy dostanu zelenou kartu a platnou smlouvu k povinnému ručení?

Zásilku povinného ručení (smlouva i zelená karta) máte ve schránce již zítra (platí při objednání do 16.00 s ohledem na možnosti České pošty). Navíc u všech pojišťoven obdržíte elektronickou zelenou kartu ihned do emailu! Zelenou kartu ihned máte u pojišťoven Triglav, ČSOB , Generali, ČPP , Axa, Kooperativa, Allianz, Slavia pojišťovna. U pojišťovny Wüstenrot a Axa máte navíc smlouvu povinného ručení ihned k vytištění, stačí zaplatit a jste pojištění. Zelenou kartu taktéž obdržíte hned následující den. Smlouvy Pojišťovny Wüstenrot, Triglav a AXA se tedy nemusí vůbec podepisovat, platba nahrazuje podpisy na smlouvy.

Povinné ručení - porovnání tabulky cen

Povinné ručení porovnání tabulka cen

 • cena povinného ručení
 • asistenční služby a servis
 • limity krytí
 • četnost placení
 • možnosti připojištění

Srovnejte přehledně nabídku pojišťoven

Srovnání cen povinného ručení

Cena povinného ručení je pro 70% motoristů klíčová při výběru tohoto pojištění. Většina totiž vychází z filozofie, že se jedná o zákonné pojištění, tedy jistou formu daně a proto chci tuto daň platit co nejnižší. Cenu povinného ručení ovlivňuje několik faktorů, které potřebujeme pro přesné srovnání. V tuto chvíli jich máme u většiny pojišťoven zásadních (kubatura, výkon, rok výroby, bydliště a věk klienta) a další jako počet bonusů, počet splátek apod. Přehledné srovnání většinou získáte v některých z mnoha kalkulaček.

Celý článek...

Nejlevnější povinné ručení ceník

Nejlevnější ceník, sazby a aktuální přehled

Uvedený ceník nejlevnějšího povinného ručení je platný k 1.2.2014

Každá pojišťovna sazby určuje podle svých sazebníků. Jednotný ceník prakticky neexistuje. Nicméně srovnavac.cz zpracovává změny všech pojišťoven, proto aktuální přehled získáte vždy v našich jednoduchých kalkulačkách.

SPOČÍTEJ: Nejlevnější povinné ručení

Veškeré služby pojišťovacího makléřství www.srovnavac.cz jsou zdarma a cena pojistek není nijak navyšována. Smlouvu o pojištění uzavíráte přímo s pojišťovnou, pojistné je všech případech hrazeno přímo na účty pojišťoven.

Celý článek...

Povinné ručení sazby

Přinášíme vám nejaktuálnější přehled o srovnání povinného ručení v roce 2010. Vždy aktuální online srování sazby povinného ručení s akčními slevami porovnejte v kalkulátoru sazeb povinného ručení. Kalkulace pojištění je jednoduchá. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný jednotný ceník povinného ručení, stačí zadat 6 základních parametrů (kubatura, výkon motoru v kw, stáří vozidla, bydliště apod.) a ihned se Vám zobrazí "Povinné ručení 2010" nabídky jednotlivých pojišťoven.

Sjednání povinného ručení online

Pokud pojištění vozidla potřebujete do druhého, stačí dát tlačítko sjednat a vyplnit zbytek údajů podle velkého technického průkazu. Pojistná smlouva se zelenou kartou Vám do druhého dne přijde poštou. V případě zájmu je možné dokumenty zaslat ihned elektronicky, ale vzhledem k odmítavým stanoviskům na registrech vozidel a u Policie ČR nedoporučujeme vozidlo používat pouze s vytištěnou zelenou kartou z počítače.

Sazby povinného ručení

Letos poprvé po delší době některé pojišťovny nezdražují. Konkrétně jde o pojišťovny Wustenrot, Dolnorakouská, Uniqa. U těchto pojišťoven klienti poprvé pocítí výraznější snížení ceny pojistky a to o 5-10%.

Celý článek...

Vozík do 750 kg zdarma.

Ke každé uzavřené smlouvě na osobní automobil u České podnikatelské pojišťovny (produkty SPECIÁLPOV, SUPERPOV) si můžete zdarma pojistit vozík. Smlouvu zdarma ke každé platné smlouvě můžete získat do 6 týdnů po sjednání prvotní smlouvy, stačí pouze zaslat na email: info@srovnavac.cz číslo pojistné smlouvy a dále informace k pojišťovanému vozidlu:

 1. U vozíku do 750 kg: počátek pojištění, značka a typ, barva, rok výroky, hmotnost, výrobní číslo (VIN), číslo velkého technického průkazu a registrační značky (SPZ), jsou-li k dispozici

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

POROVNÁNÍ SAZEB POVINNÉHO RUČENÍ

KALKULACE
SAZEB ONLINE

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit!

Nebojte se zavolat

Doporučte nás na Facebooku a Googlu

Novinky - povinné ručení

Allianz povinné ručení: výrazné snížení sazeb

4.1.2016

Povinné ručení Allianz

Pojišťovna Allianz snižuje sazby nejvíce u vozidel mladších 5 let v následujících kategoriích: osobní automobily, obytné automobily do 3,5 t a motocykly s objemem nad 350 ccm.

Kooperativa pojišťovna: za 4 roky bez nehody bonus 50%

1.1.2016

Povinné ručení kooperativa pojišťovna

Maximální bonus ve výši 50% nabízí Kooperativa všech novým pojistníkům starším 24 let, kteří mají minimálně 4 roky bez nehody. S tímto vysokým bonusem získáte nejlevnější povinné ručení v mnoha kategoriích osobních aut, motocyklů a přívěsných vozíků.

Česká pojišťovna - novinky v povinném ručení 2015

25.8.2015

Česká pojišťovna

Povinné ručení České pojišťovny upravuje od 22.8.2015 svou nabídku pojištění. Nově nabízí ČP pouze 4 limity krytí, tedy 35/35, 50/50, 100/100 a nově 150/150 mil. Kč v produktu Comfort. Nabízí garanci ceny na 3 roky, úrazové připojištění osob ve vozidle a rozšířenou asistenční službu SUPER, která odtáhne vozidlo kdekoliv v ČR až domů. Tuto asistenční službu lze u ostatních variant za 650 Kč připojistit.

Kooperativa pojišťovna: rozšíření asistenčních služeb u povinného ručení

1.8.2015

Havarijní pojištění kooperativa pojišťovna

Od 1.8. 2015 Kooperativa vylepšuje asistenční služby k pojištění vozidel. Již v základní verzi asistence (na smlouvě typ 44) je poskytována v ČR asistence i v případě poruchy. Za poruchu se nově považuje také záměna paliva, ztráta klíčů či zamčcení klíčů ve vozidle nebo asistence při prázdné nádrži. U nadstandardních asistenčních služeb v zahraničí se spoluúčast snižuje ze 600 km pouze na 100 km při odtahu vozidla do ČR.

Triglav se mění na Direct pojišťovnu

15.6.2015

Direct pojišťovna

Triglav pojišťovna se od 15.6. mění na DIRECT pojišťovnu. Chce být maximálně jednoduchá, rychlá, spolehlivá a přátelská. DIRECT pojišťovna vznikla a vyvíjí se proto, že jsme přesvědčeni, že věci v pojišťovnictví mohou fungovat lépe. Pro klienty Triglav pojišťovny se nic nemění.

ČPP: cestovní pojištění k povinnému ručení zdarma!

26.3.2015

ČPP povinné ručení

K povinnému ručení České podnikatelské pojišťovny za více než 1800 Kč obdrží každý klient s rodným číslem CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ NA 20 DNÍ PRO CELOU RODINU ZCELA ZDARMA. ČPP totiž slaví 20 let a k tomuto výročí jsme připravili "Cestovní pojištění pro rodinu na 20 dní zdarma" a bude spuštěna 1. 4. 2015 a potrvá do 30. 6. 2015.

ČSOB Pojišťovna - připojištění čelního skla nově!

11.3.2015

Povinné ručení ČSOB pojišťovna

ČSOB Pojišťovna na podzim uplynulého roku ukončila spolupráci se společností Autoglass, která pro ní doposud byla jediným partnerem v oblasti prohlídek poškození skel na vozidlech. Nově byla vytvořena síť 37 nových smluvních partnerů pro prohlídky a opravy s více než 100 regionálními pobočkami. Pro klienty se z hlediska služeb v zásadě nic nemění, obslouží je jiné servisy a jejich pobočky, dle místa bydliště, resp. sídla firmy, konkrétní vhodný servis jim nabídne kontaktní centrum ČSOB Pojišťovny na tel.: 800 100 777.