Havarijní pojištění Allianz

Produktová nabídka - havarijní pojištění Allianz

Nové havarijní pojištění Allianz nabízí komplexní variantu pojištění MAX v balíčku s povinným ručením. Ostatní varianty neobsahují riziko havárie, ale chrání vozidlo před jinými nahodilými škodami.

Plus Extra Max
Havárie
Vandalismus
Skla
Krádež
Poškození zvěří
Požár, výbuch
Přírodní události
Asistence rozšířená
Úrazové pojištění
Povinné ručení 70/70 mil. Kč 150/150 mil. Kč 150/150 mil. Kč

Jezdím málo, platím málo. Jak to funguje?

Při sjednání pojištění odhadnete, kolik kilometrů ročně přibližně najedete a podle toho se spočítá cena havarijního pojištění. Nahrajete fotografii s aktuálním stavem tachometru. Jednou ročně Vás pojišťovna požádá o zaslání počtu ujetých kilometrů a podle tohoto vyúčtuje pojistné na další rok. Pokud jste například ujel za daný rok méně, pojišťovna Vám sníží pojištění na další rok nebo přeplatek vrátí.

Jezdím málo, platím málo

Asistenční služby k havarijnímu pojištění Allianz

Allianz nabízí 2 typy asistečních služeb. Základní asistence k povinnému ručení Komfort obsahuje 1 hodinu opravy na místě, odtah do nejbližšího servisu a v případě, že nelze dále pokračovat o odvoz posádky do 50 km od místa nehody či poruchy. Lepší asistenci nelze připojistit, lze si však vybrat lepší produktový balíček Plus, Extra nebo Max.

Rozšířená asistence obsahuje navíc posyktnutí náhradního vozidla a např. ubytování a přepravu posádky, pokud vozidlo nejde opravit do 24 hodin a jste dále než 50km od domova. Kompletní podmínky rozšířené asisteční služby Allianz si můžete stáhnout zde.

Spoluúčasti

U jednotlivých pojištění, které chrání vozidlo (havárie, střet se zvěří, odcizení, vandalismus) je fixní spoluúčast 5000 Kč nebo 10 000 Kč. U pojištěných skel pak 1000 Kč.

Splátky

Možné roční a měsíční splátky.

Slevy

Pokud má klient u Allianz pojištění majetku, penzijní připojištění a životní pojištění, může mít slevu až 21 %. Samozřejmostí je bonus za předchozí bezeškodný průběh.