Zprávy | Havarijní pojištění
Havarijní pojištění Kooperativa pojišťovna

Navýšení obchodní slevy se vztahuje na HAV i POV za současných platných podmínek pro uplatnění slevy. Kooperativa uplatňuje i nadále maximální bonus pro havarijní pojištění vozidla téměř pro všechny řidiče.

Zajistíme srovnání a sjednání nabídek pojišťoven Kooperativa, Allianz, ČPP, Generali, Direct, PVZP, Slavia, ČSOB, Uniqa.

Získejte nabídku havarijního pojištění hned.

Havarijní pojištění ČSOB pojišťovna

ČSOB Pojišťovna inovuje havarijní pojištění. Stále platí spoluúčast POUZE 1000 Kč při opravě ve smluvním servisu. Nově bude minimálním zabezpečením vozidla proti odcizení zabezpečovací zařízení pevně zabudované ve vozidle od výrobce. Pro Vás to znamená, že nemusíte již žádné podmínky při sjednání pojištění řešit. Odtah vozidla pojišťovna uhradí do výše 15% z obvyklé ceny vozidla.

Havarijní pojištění Česká pojišťovna

Víte, že v pojištění motorových vozidel můžete využívat i pojištění Odpovědnost cyklisty, které se hodí zejména letních měsících? Odpovědnost cyklisty lze pojistit v POV v rámci balíčku „Comfort Plus“. Tento balíček lze vybrat společně z rizikem HAV a balíčkem All risk Plus. Případně je možné ho zvolit jako samostatné připojištění. Jaké jsou hlavní parametry připojištění? Produkt je určen pro fyzické osoby případně OSVČ. Vztahuje se rovněž na rodinné příslušníky žijící ve společné domácnosti s pojistníkem. Limit plnění činí na jednu PU 1mil. Kč a na celé pojistné období 2mil. Kč. Spoluúčast 1000 Kč.

A na čem všem můžete jet? Jízdní kolo, elektrokolo, koloběžka vybavená přídavným spalovacím motorem, jízdní kolo vybavené přídavným spalovacím motorem, koloběžka, elektrokoloběžka, odstrkovadlo, osobní přepravník se samovyvažovacím zařízením nebo obdobné technické zařízení (Segway, Hoverboard apod.)

Direct pojišťovna

Direct nově vstupuje i na trh autosalonů. Cílem není postavit další autoservisy v řadě, ale vytvořit výjimečné místo. Pojišťovna se tak bude moci o klienty postarat od začátku až dokonce, kompletně ošetří mobilitu zákazníků - po celou dobu poskytnuto náhradní vozidlo. Aktuálně Direct pojišťovna vlastní 3 autosalony Direct Auto - Autotrio Modřany, NH Car a K.E.I. v Brně

Nabídka pojišťovny Direct je samozřejmě online k dispozici v našich kalkulačkách na www.srovnavac.cz.

ČPP havarijní pojištění

Česká podnikatelská pojišťovna ČPP upravuje sazby havarijního pojištění do 30.6.2021 se skvělou slevou 20%. Z našeho pohledu má ČPP vynikající asistenční služby již základní nabídce. Pro kalkulaci pojištění prosím volejte 296 222 296 nebo nás pro nezávaznou nabídku kontaktujte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Havarijní pojištění Kooperativa pojišťovna

Kooperativa uplatňuje i nadále maximální bonus pro havarijní pojištění vozidla téměř pro všechny řidiče. Nově navíc s garancí ceny po 3 roky při sjednání povinného ručení s havarijním pojištění s limitem 150 mil. Kč

Havarijní pojištění ČSOB pojišťovna

ČSOB Pojišťovna nově umožňuje pojištění vozidla do 2 mil. Kč bez nutnosti posouzení odborným útvarem.

Direct pojišťovna

DIRECT pojišťovna má aktuálně nasmlouváno cca 350 servisů a z toho asi 18 fér servisů. Zde klientům poskytuje dokonalý zážitek z vyřešením škody. O klienta se po celou dobu opravy postaráno, navíc je po celou dobu poskytnuto náhradní vozidlo. Direct nově vstupuje i na trh autosalonů. V Praze otevřel první Direct Auto salon. Proplacení škody v ostatních případech je do 4 hodin od dodání podkladů.

Nabídka pojišťovny Direct je samozřejmě online k dispozici v našich kalkulačkách na www.srovnavac.cz.

10.11.2021
1.11.2021
1.11.2021
26.10.2021
28.5.2021
20.5.2021
Celý článek...
11.5.2021
4.5.2021