Zprávy | Havarijní pojištění
Havarijní pojištění Česká pojišťovna

S jarní slevou v průměru 75% na havarijní pojištění motocyklů přichází Generali Česká pojišťovna. Jedná se o opravdu výrazné zlevnění. Zavolejte 296 222 296 nebo poptejte havarijní pojištění. Akce aktuálně platí do začátku léta 2022.

ČPP havarijní pojištění

Česká podnikatelská pojišťovna ČPP ukončuje mimořádnou slevu 33% na havarijního pojištění. Zároveň v kombinaci s nejvyšší variantou povinného ručení Superpov s limitem 200/200 mil. Kč zvyšuje slevu za propojištěnost o 5%. Pro kalkulaci pojištění prosím volejte 296 222 296 nebo nás pro nezávaznou nabídku kontaktujte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Havarijní pojištění ČSOB pojišťovna

ČSOB Pojišťovna mění spoluúčasti u havarijního pojištění. Nové varianty jsou fixní spoluúčasti 2000 Kč, 3000 Kč, 5000 Kč, 10 000 Kč, 20 000 Kč (ruší se spoluúčasti v procentech např. 5%, min. 5000 Kč). Stále platí spoluúčast POUZE 1000 Kč při opravě ve smluvním servisu, ale pouze u spoluúčastí do 5000 Kč za předpokladu, že zároveň nedošlo k jinému oprávněnému snížení pojistného plnění pojistitelem. Odtah vozidla pojišťovna uhradí do výše 15% z obvyklé ceny vozidla. Asistence zdraží pro mladé řidiče, řidiče z Prahy a pro větší vozidla, a to až na dvojnásobek.

Slávia pojišťovna

Pojišťovna Slavia žádá, aby pro platební transakce klienti nadále používali výhradně standardní účet Slavia pojišťovny u Komerční banky a do Expobank už peníze neposílali. Číslo účtu Komerční banky je 19-6017530267/0100

Havarijní pojištění Kooperativa pojišťovna

Navýšení obchodní slevy se vztahuje na HAV i POV za současných platných podmínek pro uplatnění slevy. Kooperativa uplatňuje i nadále maximální bonus pro havarijní pojištění vozidla téměř pro všechny řidiče.

Zajistíme srovnání a sjednání nabídek pojišťoven Kooperativa, Allianz, ČPP, Generali, Direct, PVZP, Slavia, ČSOB, Uniqa.

Získejte nabídku havarijního pojištění hned.

Havarijní pojištění ČSOB pojišťovna

ČSOB Pojišťovna inovuje havarijní pojištění. Stále platí spoluúčast POUZE 1000 Kč při opravě ve smluvním servisu. Nově bude minimálním zabezpečením vozidla proti odcizení zabezpečovací zařízení pevně zabudované ve vozidle od výrobce. Pro Vás to znamená, že nemusíte již žádné podmínky při sjednání pojištění řešit. Odtah vozidla pojišťovna uhradí do výše 15% z obvyklé ceny vozidla.

Havarijní pojištění Česká pojišťovna

Víte, že v pojištění motorových vozidel můžete využívat i pojištění Odpovědnost cyklisty, které se hodí zejména letních měsících? Odpovědnost cyklisty lze pojistit v POV v rámci balíčku „Comfort Plus“. Tento balíček lze vybrat společně z rizikem HAV a balíčkem All risk Plus. Případně je možné ho zvolit jako samostatné připojištění. Jaké jsou hlavní parametry připojištění? Produkt je určen pro fyzické osoby případně OSVČ. Vztahuje se rovněž na rodinné příslušníky žijící ve společné domácnosti s pojistníkem. Limit plnění činí na jednu PU 1mil. Kč a na celé pojistné období 2mil. Kč. Spoluúčast 1000 Kč.

A na čem všem můžete jet? Jízdní kolo, elektrokolo, koloběžka vybavená přídavným spalovacím motorem, jízdní kolo vybavené přídavným spalovacím motorem, koloběžka, elektrokoloběžka, odstrkovadlo, osobní přepravník se samovyvažovacím zařízením nebo obdobné technické zařízení (Segway, Hoverboard apod.)

Direct pojišťovna

Direct nově vstupuje i na trh autosalonů. Cílem není postavit další autoservisy v řadě, ale vytvořit výjimečné místo. Pojišťovna se tak bude moci o klienty postarat od začátku až dokonce, kompletně ošetří mobilitu zákazníků - po celou dobu poskytnuto náhradní vozidlo. Aktuálně Direct pojišťovna vlastní 3 autosalony Direct Auto - Autotrio Modřany, NH Car a K.E.I. v Brně

Nabídka pojišťovny Direct je samozřejmě online k dispozici v našich kalkulačkách na www.srovnavac.cz.

27.4.2022
30.3.2022
20.3.2022
1.3.2022
10.11.2021
1.11.2021
1.11.2021
26.10.2021