Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Stavební spoření arrow Nejmladší a nejstarší klienti získají letos od Stavební spořitelny České spořitelny až 1 500 Kč

Nejmladší a nejstarší klienti získají letos od Stavební spořitelny České spořitelny až 1 500 Kč

31.3.2008
Stavební spořitelna České spořitelny

Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) přichází s další atraktivní nabídkou. V době od 24. března 2009 do 31. května 2009 SSČS vyhlašuje akci pro novorozence a seniory. Dětem narozeným v letošním roce, kterým zákonní zástupci uzavřou smlouvu o stavebním spoření, a seniorům narozeným v roce 1949 a dříve připíše SSČS na účet stavebního spoření finanční prémii. Výše prémie závisí na cílové částce zvolené ve smlouvě, činit může až 1 500 Kč.

Stavební spořitelna České spořitelny připíše klientům finanční prémii na účet stavebního spoření následující měsíc po zaplacení úhrady za uzavření smlouvy ve výši 1 % z cílové částky. Nejzazší termín pro zaplacení, resp. připsání úhrady na účet, je stanoven do 3. srpna 2009. Informaci o připsání prémie klient obdrží ve výpisu se stavem účtu k 31. prosinci 2009. Dříve může informaci získat prostřednictvím internetové služby České spořitelny SERVIS 24 nebo SERVIS 24 START. Uzavření smlouvy je spojeno i s dalšími výhodami: státní podporou až 3 000 Kč ročně, 2% úročením vkladů a osvobozením úroků z vkladů od daní.