Zprávy
Srovnání cen pojištění profesní odpovědnost znalců, znaleckých kanceláří a ústavů

Máme pro Vás nový produkt - Pojištění profesní odpovědnosti znalců, znaleckých kanceláří a znaleckých ústavů , který reaguje na legislativní požadavky Ministerstva spravedlnosti. Dle Zákona o znalcích, znaleckých kancelářích a znaleckých ústavech č. 254/2019 Sb., který je platný od 9. 10. 2019 a účinný od 1. 1. 2021, budou osoby vykonávající znaleckou činnosti, povinní sjednat pojištění profesní odpovědnost dle rozsahu stanovené vyhláškou Ministerstva spravedlnosti.

Srovnání povinného ručení

Novinka v povinném ručení v roce 2021! Přinášíme Vám sazby povinného ručení Pillow pojišťovny. Za Pillow pojišťovnou stojí kapitálově finanční skupina RSJ Karla Janečka a navazuje na Klubovou pojišťovnu.

Aktuální sazby pojištění v našem srovnání. Pro rok 2021 nabízíme jen v povinném ručení produkty od 12 českých pojišťoven.

povinné ručení Pillow pojišťovna

Povinné ručení od Pillow pojišťovny stojí podle toho, kolik kilometrů ročně najezdíte. Tedy ve stylu jezdím málo, zaplatím málo. A pokud najezdíte ještě méně než jste předpokládali, pojišťovna Vám peníze vrátí. Jedná se tedy o povinné ručení podle počtu ujetých kilometrů s mnoha připojištěními - polštáři ochrany.

Srovnání pojištění odpovědnosti znalců a znaleckých kanceláří

Nový produkt pojišťoven pojištění odpovědnosti znalců! Nejlevnější splnění zákonné povinnosti již od 1694 Kč, komplexní pojištění již od 1990 Kč. Sjednání produktů je zaplacením pojistného ve stanovené lhůtě a pojistka přijde od pojišťovny přímo do emailu.

ČSOB pojišťovna

ČSOB pojišťovna je velice úspěšná v prodeji pojištění odpovědnosti zaměstance vůči zaměstnavateli. Její produkt ALL RISK krytí - pojištění kryje vše, co není dále vyloučeno v pojistných podmínkách. Vztahuje se na újmu na zdraví, na škodu na věci jejím poškozením nebo zničením či na finanční škody. Produkt je velice výhodný zejména pro řidiče, řidiče profesionály či skladníky.

ČPP povinné ručení

Česká podnikatelská pojišťovna je stále oblíbenější. Navíc od října přichází s novým produktem s krytím 200 mil. Kč a připojištěním SMART GAP, který je v ceně pojištění. Až 100 000 Kč navíc za Smart GAP obdržíte v případě totální škody od ČPP k plnění, které obdržíte za rozbité auto od pojišťovny viníka. Více na 296 222 296 nebo na produktové stránce povinného ručení ČPP.

Pojištění odpovědnosti zaměstnance
4.12.2020
Srovnávač.cz - aktuálně
4.12.2020
Povinné ručení
4.12.2020
Srovnávač.cz - aktuálně
4.12.2020
Pojištění odpovědnosti zaměstnance
5.10.2020
Povinné ručení
5.10.2020
Více...