Zprávy
Srovnání povinného ručení

Sazby povinného ručení v roce 2022!

Aktuální sazby pojištění v našem srovnání. Pro rok 2022 nabízíme jen v povinném ručení produkty od 11 českých pojišťoven.

Srovnání cen pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

ke dni 4. 11. 2021 se stala německá společnost S.V. Holding AG novým a jediným vlastníkem společnosti ERGO pojišťovna, a.s. Sparkassen-Versicherung Sachsen operuje na německém trhu téměř 30 let. Tato změna nemá žádný vliv na stávající klienty, produkty ani zaměstnance. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli si můžete spočítat zde. Porovnejte ceny šesti pojišťoven!

Penzijní fond Komerční banky

Rádi bych Vás informovali, že KB PS spouští on-line prodej DPS, který výrazně ušetří Váš čas a zajistí rychejší a bezpapírové sjednání. Srovnávač.cz vlastní licenci ČNB na prodej penzijního připojištění a je autorizovaným prodejcem penzijního připojištění.

Havarijní pojištění Kooperativa pojišťovna

Navýšení obchodní slevy se vztahuje na HAV i POV za současných platných podmínek pro uplatnění slevy. Kooperativa uplatňuje i nadále maximální bonus pro havarijní pojištění vozidla téměř pro všechny řidiče.

Zajistíme srovnání a sjednání nabídek pojišťoven Kooperativa, Allianz, ČPP, Generali, Direct, PVZP, Slavia, ČSOB, Uniqa.

Získejte nabídku havarijního pojištění hned.

Cestovní pojištění AXA Asistance

Pro cestování do USA se nejlépe hodí pojištění ve variantě Excelent, jelikož klienty chrání v případě nemoci covid-19 a má nejvyšší limity pojistného krytí. Pouze Vám chceme připomenout, že pokud bude klient v USA potřebovat lékařské ošetření, doporučujeme vždy jako první krok kontaktovat naši asistenční linku na čísle +420 272 099 911, která je k dispozici nonstop.

Při sjednání na Srovnavac.cz stále platí 50% sleva

maxima pojištění nemovitosti

Nové pojištění nemovitosti od Maxima pojišťovny . Nově produkt umožňuje připojistit mnohem širší a variabilnější spektrum pojistných nebezpečí i konkrétních předmětů pojištění. V rámci stavby lze pojistit například strojní a elektronická rizika, zahradní techniku, ztrátu nájemného a řada dalších věcí. Vedlejší stavby si můžete pojistit buď tím, že je ve smlouvě vyjmenujete nebo jako soubor staveb na limit plnění. Upravili jsme rovněž možné rozsahy limitů, a to jak u stavby, tak i v rámci pojištění odpovědnosti, kde můžete sjednat limit plnění až 50 000 000 Kč, a zároveň lze pojišťovat samostatně občanskou odpovědnost a odpovědnost z držby nemovitosti. Mnohem variabilnější je také nastavení spoluúčastí, které je spojeno s různou úrovní slev.

Srovnávač.cz - aktuálně
17.1.2022
Pojištění odpovědnosti zaměstnance
11.11.2021
Penzijní připojištění
11.11.2021
Havarijní pojištění
10.11.2021
Cestovní pojištění
8.11.2021
Pojištění nemovitosti
5.11.2021
Více...