Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Stavební spoření
Zprávy | Stavební spoření
Wüstenrot stavební spořitelna

Stavební spořitelna Wüstenrot u překlenovacích úvěrů fyzických osob bez zajištění zástavním právem k nemovitosti snižuje úrokové sazby u produktu Superúvěru ZKC a ZKDR na financování družstevního bydlení o 0,8 % p. a., u Superúvěru bez dospořování ZK4A a ZK5A o 0,5 % p. a. a u produktu Partner pro nového klienta ZKOR o 0,3 % p. a. U překlenovacích úvěrů zajištěných zástavním právem k nemovitosti dochází ke snížení úrokové sazby o 0,3 % p.a. u produktu ZKC.

Wüstenrot stavební spořitelna

Žadatelé o státní podporu z programu Zelená úsporám mohou využít zvýhodněné Zelené úvěry, které jim nabízejí společnosti Wüstenrot – stavební spořitelna a.s. a Wüstenrot hypoteční banka a.s.

Raiffeisen stavební spořitelna

V letošním ročníku soutěže Zlatá koruna zaznamenala Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) hned dvojnásobný úspěch! V Ceně veřejnosti se RSTS se svou Nízkou hyposplátkou stala spořitelnou s nejoblíbenějším produktem na trhu a současně jí Finanční akademie udělila druhé místo v kategorii Stavebního spoření. Druhým nejlepším finančním produktem z 213 zúčastněných se tak stala opět Nízká hyposplátka.

Českomoravská stavební spořitelna

Úvěrový obchod Českomoravské stavební spořitelny roste. Na rekordní výkon v měsíci dubnu navázala vynikajícím výsledkem i v květnu. Právě v tomto měsíci dokázala meziročně zvýšit objem poskytnutých úvěrů na bydlení o více než 235 milionů korun.

Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna přináší bezkonkurenčně nejlepší nabídku na trhu platnou do 31. 8. 2009.

Prémie 5.000 Kč ke smlouvě o stavebním spoření RSTS pro všechny

K optimálnímu vkladu 20.000 Kč získáte nejen plnou státní podporu 3.000 Kč, ale RSTS Vám přidá i mimořádnou prémii 2.000 Kč (Bude-li zůstatek na vkladovém účtu stavebního spoření k 30. 11. 2009 alespoň 20.000 Kč, získáte od RSTS prémii 2.000 Kč).

Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna od 1. června spouští rozsáhlou marketingovou kampaň přinášející nové výjimečné a bezkonkurenční výhody pro zájemce o stavební spoření. Ekonomická krize ve větší či menší míře doléhá na všechny a Raiffeisen stavební spořitelna pociťuje společenskou odpovědnost - zejména vůči mladým lidem. Její nová kampaň přináší unikátní výhody pro všechny a pro klienty z řad mladších ročníků ještě něco navíc.

17.10.2013
Celý článek...
29.6.2009
Celý článek...
24.6.2009
Celý článek...
10.6.2009
Celý článek...
1.6.2009
Celý článek...
1.6.2009
Celý článek...