Zprávy | Hypotéky
Povinné ručení ČSOB pojišťovna

ČSOB si pro své klienty i v sychravém podzimním počasí připravila novou časově omezenou akci. Klienti mohou v období od 12. října do 6. listopadu získat hypotéku s úrokovou sazbou od 5,29 %. Zachovány přitom zůstávají všechny další výhody spojené s hypotékou od ČSOB (výpis z katastru nemovitostí ihned na místě a zdarma, ocenění nemovitosti pomocí cenové mapy během chvíle a zdarma přímo na pobočce).

Wüstenrot stavební spořitelna

V reakci na poslední snížení základních sazeb stanovovaných ČNB upravila Wüstenrot hypoteční banka úrokové sazby s kratší dobou fixace u hypotečních úvěrů poskytovaných fyzickým osobám. Minimální jednoletá úroková sazba klesla na 4,75 % p.a.

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna přichází prostřednictvím své dceřiné společnosti ČP ZDRAVÍ s novinkou, která potěší zájemce o pořízení nového bydlení a žadatele o hypotéku v jedné osobě. Součástí všech smluv na koupi bytu, uzavřených s developerskou společností Neocity Hights, je pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr, které chrání klienty při ztrátě pravidelného příjmu po propuštění z práce nebo ukončení podnikání.

Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna je dlouhodobě největším poskytovatelem úvěrů na bydlení občanům a současně velkým a významným poskytovatelem finančních služeb. Její nabídka zahrnuje širokou škálu produktů od spoření a financování bydlení až po potřeby domácností. Od počátku dubna t.r. ČMSS podstatným způsobem rozšiřuje možnosti klientů další produktovou novinkou, kterou je Hypotéka od Lišky. Nabídkou překlenovacích úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření společně se spotřebitelskými úvěry a hypotékou tak ČMSS komplexně pokrývá všechny základní potřeby obyvatel České republiky ve financování bydlení. V současnosti je tato produktová novinka dostupná na vybraných obchodních místech ČMSS a v nejbližší době ji bude nabízet všech více než 2800 finančních poradců ČMSS po celé republice.

12.10.2009
Celý článek...
3.9.2009
Celý článek...
4.6.2009
Celý článek...
1.4.2009
Celý článek...