ČSOB nabízí na podzim hypotéky od 5,29 %

Povinné ručení ČSOB pojišťovna

ČSOB si pro své klienty i v sychravém podzimním počasí připravila novou časově omezenou akci. Klienti mohou v období od 12. října do 6. listopadu získat hypotéku s úrokovou sazbou od 5,29 %. Zachovány přitom zůstávají všechny další výhody spojené s hypotékou od ČSOB (výpis z katastru nemovitostí ihned na místě a zdarma, ocenění nemovitosti pomocí cenové mapy během chvíle a zdarma přímo na pobočce).

„Klientům, kteří si chtějí zažádat o hypotéku v ČSOB se snažíme vyjít maximálně vstříc. Prvním krokem bylo, že jsme zkrátili jejich čekání na minimum, když jsme dokázali hypotéku zajistit během pěti dnů a to díky zrychlení a hlavně zlepšení administrativy, která je s vyřízením hypotéky spojená. Dalším krokem jsou akce přesně jako je tato. V omezeném časovém období mohou klienti, kteří žádají o hypoteční úvěr přesahující 2 miliony korun do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti s fixací na 5 let, získat hypotéku nejen bez stresu, ale i se sazbou 5,29 %,“ uvedl Martin Eyberger, výkonný manažer segmentu Bydlení, úvěry a platební komfort ČSOB.

ČSOB také přináší úlevu těm klientům, kteří se snaží být odpovědní vůči životnímu prostředí a pořizují si ekologicky šetrné bydlení. Podzimní akce je vhodná i pro ty, kteří se rozhodli využít možnosti získat dotaci z programu Zelená úsporám. Pokud klienti chtějí dotaci získat a na realizaci úsporného opatření nemají peníze, mohou využít i této do listopadu zvýhodněné sazby. Klienti tak získají možnost překlenout období, než dotaci obdrží. „Výhodou tohoto postupu je, že klientům, kteří o státní dotace požádají, umožníme bezplatnou mimořádnou splátku až do výše dotace ve chvíli, kdy mu na účet přijdou od státu peníze,“ dodal Martin Eyberger.

Kromě výhodné hypotéky nabízí ČSOB také Zelené bydlení – zvýhodněnou ČSOB Půjčku na lepší bydlení, určenou primárně těm, kteří plánují dílčí bytové úpravy, jakými je například výměna oken v bytě, zateplení půdního prostoru rodinného domku, nebo i výstavba vlastní malé solární elektrárny. Klienti mohou na tyto a další zelené účely získat zvýhodněný úvěr až do výše 600 tisíc a to bez ručitele či zajištění.