Pojištění domácnosti
Srovnání pojištění domácnosti

Ve 2 čtvrtletí 2021 rostla nejrychleji na celém trhu v ČR v pojištění majetku a odpovědnosti Direct pojišťovna (konkrétně o 62%), následovala Komerční pojišťovna, AXA pojišťovna (nárůst o 37%), Slavia a ČPP.

Generali Česká pojišťovna podporuje klienty zasažené tornádem v jejich nelehké životní situaci. V nejvíce zasažených obcích pomáhali bezprostředně po katastrofě přímo na místě. Také řešení škod zvládli neuvěřitelným tempem, kdy se v prvních 5 týdnech podařilo uzavřít více než 80 % retailových pojistných událostí. V podpoře klientů Generali pokračuje! Za klienty uhradí půlroční pojistné na pojištění majetku, odpovědnosti, ale i povinné ručení a havarijní pojištění.

ČSOB pojišťovna

Užívejte ještě další měsíc 30% slevy u ČSOB. Pokud jste klientem banky dalších 20% a roční platba 5%. Celkem tedy sleva přes 55%!

kooperativa pojištění domácnosti

Pojišťovna Kooperativa zvýhodňuje používání IoT produktů v bytech a domácnostech - tzv. Internet věcí – pohybové, kouřové či vodní senzory detekující vznik pojistné události – nově bez spoluúčasti. V produktu také vylepšila cykloasistenci - platí i pro stávající klienty, kteří mají svůj majetek pojištěn starší verzí produktu Komfort.

Uniqa

Nová, vetší a silnější. Taková je nová Uniqa pojišťovna. Pod novou hlavičkou tak přichází bývalý produkt AXA pojišťovny. Pro stávající klienty se však nic nemění.

Slávia pojišťovna

Slavia pojišťovna přináší od 1.4.2020 nové sazby pojištění domácnosti.

Novinkou pojištění domácnosti je například rozsah pojištění odpovědnosti. Při připojištění odpovědnosti nyní automaticky získáváte za výhodnou cenu pojištění občanské odpovědnosti a pojištění odpovědnosti vlastníka nemovitosti.

ČPP povinné ručení

Nový produkt pojištění domácnosti České podnikatelské pojišťovny je tak jiný proti standardním produktům pojišťoven. Porovnejte sami:

Byt kdekoliv v ČR, pojištění všech věcí uvnitř, roční pojistné 953 Kč. Toto pojištění obsahuje pojištění všech věcí na 400 000 Kč, limit pro odcizení je 320 000 Kč. Limit pro stavební součásti (zdi, linka, koupelna, podlady, dveře atd je ve výši 400 000Kč - toto u ostatních pojišťoven rozhodně není obvyklé! Navíc limity pro elektroniku jsou (pokračování dále)

Direct pojišťovna

Direct pojišťovna výrazně vylepšila pojištění domácnosti. Své produkty jednoduše rozšířila o možnosti pro majitele nemovitostí, kteří své byty a domy pronajímají nebo pro klienty, kteří bydlí v nájmu. Rádi Vám spočítáme nezávaznou kalkulaci.

Která pojišťovna má aktuálně nejlepší výsledky a svými produkty boduje u klientů?

24.8.2021

Generali Česká pojišťovna: uhradí půlroční pojistné za klienty zasažené tornádem

3.8.2021

ČSOB pojišťovna: skvělá sleva až 55% - akce

28.5.2021

Pojištění domácnosti od Kooperativy novinky

20.5.2021

Sloučení Uniqa a AXA pojišťovny - nový produkt pojištění domácnosti pod hlavičkou Uniqy

15.1.2021

Pojištění domácnosti u Slavia pojišťovny v novém

15.4.2020

ČPP: bezkonkurenční pojištění domácnosti

19.3.2020
Celý článek...

Nové pojištění domácnosti od Directu

1.6.2018