Pojištění domácnosti

Zeptejte se nás na nové balíčky od Generali, které mj. obsahují i náklady na opravu nebo výměnu rozvodů el. energie a plynu. Např. náklady na výměnu části rozvodů el. energie nebo potrubí, zazdění a omítnutí místa opravy, překousání el. kabelu zvířaty s limitem plnění 100 000 Kč. Zejména pojištění bytu je aktuálně velice atraktivní!

Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna nyvušuje u asistenčních služeb v pojištění domácnosti počet zásahů a výše limitu na 4 zásahy za rok, s limitem na zásah max. 5 000 Kč (limit zahrnuje náklady na práci, nezbytný materiál, náhradní díly v hodnotě max. 700 Kč a dopravu opravce). Rozsah asistenčních služeb zůstává beze změny, tj. vztahuje se na havarijní situace, deratizace/desinsekce, poruchu domácích spotřebičů.

Slávia pojišťovna

Pojišťovna Slavia žádá, aby pro platební transakce klienti nadále používali výhradně standardní účet Slavia pojišťovny u Komerční banky a do Expobank už peníze neposílali. Číslo účtu Komerční banky je 19-6017530267/0100

maxima pojištění nemovitosti

Nové pojištění domácnosti od Maxima pojišťovny . Nově produkt umožňuje připojistit mnohem širší a variabilnější spektrum pojistných nebezpečí i konkrétních předmětů pojištění. Připojištění k pojištění domácnosti zase lze nově sjednat, například, na věci ve vozidle nebo na škody způsobené poruchou chladícího zařízení.

Direct pojišťovna

V případě pojistné události zaplatí pojišťovna opravu zařízení. Pokud oprava není možná, bude zaplaceno nové zařízení. Pokud tedy klientovi například přestane fungovat sporák nebo kotel a není možné využít záruku, bude zaplacena oprava společně s potřebnými náhradními díly. Pokud zařízení nebude možné opravit, dostane klientovi tolik peněz, aby si mohl koupit stejné nové zařízení. U domácnosti se pojištění vztahuje na běžná domácí zařízení do 5 let stáří. Jedná se výlučně o televize, lednice (i volně stojící vinotéky), kombinované lednice, mrazničky, myčky nádobí, mikrovlnky, pračky, sušičky prádla, elektrické nebo plynové trouby a sporáky, varné desky či digestoře.

Pojištění domácnosti Direct pojišťovny s 50% slevou je možné kalkulovat a sjednat zde. Porovnejte sami:

ČPP povinné ručení

Nový produkt pojištění domácnosti České podnikatelské pojišťovny pojištění domácnosti ČPP obsahuje:

dochází k navýšení vybraných limitů pojistného plnění, k rozšíření pojistných nebezpečí v pojištění DOMÁCNOSTI o Náhradu ztráty vody a stanovení nových samostatných limitů Havárie rozvodů v pojištění STAVBY a DOMÁCNOSTI.

Srovnání pojištění domácnosti

Ve 2 čtvrtletí 2021 rostla nejrychleji na celém trhu v ČR v pojištění majetku a odpovědnosti Direct pojišťovna (konkrétně o 62%), následovala Komerční pojišťovna, AXA pojišťovna (nárůst o 37%), Slavia a ČPP.

Generali Česká pojišťovna podporuje klienty zasažené tornádem v jejich nelehké životní situaci. V nejvíce zasažených obcích pomáhali bezprostředně po katastrofě přímo na místě. Také řešení škod zvládli neuvěřitelným tempem, kdy se v prvních 5 týdnech podařilo uzavřít více než 80 % retailových pojistných událostí. V podpoře klientů Generali pokračuje! Za klienty uhradí půlroční pojistné na pojištění majetku, odpovědnosti, ale i povinné ručení a havarijní pojištění.

Generali Česká pojišťovna: akční sleva 40% na pojištění domácnosti

30.3.2022

Allianz v pojištění domácnosti : vylepšení asistenčních služeb

29.3.2022

Slavia pojišťovna - pouze účet u Komerční banky

1.3.2022

Maxima pojišťovna: nové pojištění domácnosti a odpovědnosti občanů

5.11.2021

Nové pojištění majetku od Directu - nové připojištění prodloužená záruka a technická porucha

18.10.2021

ČPP: pojištění domácnosti - novinky v pojištění

1.10.2021

Která pojišťovna má aktuálně nejlepší výsledky a svými produkty boduje u klientů?

24.8.2021

Generali Česká pojišťovna: uhradí půlroční pojistné za klienty zasažené tornádem

3.8.2021