Pojištění domácnosti
maxima pojištění nemovitosti

Nové pojištění domácnosti od Maxima pojišťovny . Nově produkt umožňuje připojistit mnohem širší a variabilnější spektrum pojistných nebezpečí i konkrétních předmětů pojištění. Připojištění k pojištění domácnosti zase lze nově sjednat, například, na věci ve vozidle nebo na škody způsobené poruchou chladícího zařízení.

Direct pojišťovna

V případě pojistné události zaplatí pojišťovna opravu zařízení. Pokud oprava není možná, bude zaplaceno nové zařízení. Pokud tedy klientovi například přestane fungovat sporák nebo kotel a není možné využít záruku, bude zaplacena oprava společně s potřebnými náhradními díly. Pokud zařízení nebude možné opravit, dostane klientovi tolik peněz, aby si mohl koupit stejné nové zařízení. U domácnosti se pojištění vztahuje na běžná domácí zařízení do 5 let stáří. Jedná se výlučně o televize, lednice (i volně stojící vinotéky), kombinované lednice, mrazničky, myčky nádobí, mikrovlnky, pračky, sušičky prádla, elektrické nebo plynové trouby a sporáky, varné desky či digestoře.

Pojištění domácnosti Direct pojišťovny s 50% slevou je možné kalkulovat a sjednat zde. Porovnejte sami:

ČPP povinné ručení

Nový produkt pojištění domácnosti České podnikatelské pojišťovny pojištění domácnosti ČPP obsahuje:

dochází k navýšení vybraných limitů pojistného plnění, k rozšíření pojistných nebezpečí v pojištění DOMÁCNOSTI o Náhradu ztráty vody a stanovení nových samostatných limitů Havárie rozvodů v pojištění STAVBY a DOMÁCNOSTI.

Srovnání pojištění domácnosti

Ve 2 čtvrtletí 2021 rostla nejrychleji na celém trhu v ČR v pojištění majetku a odpovědnosti Direct pojišťovna (konkrétně o 62%), následovala Komerční pojišťovna, AXA pojišťovna (nárůst o 37%), Slavia a ČPP.

Generali Česká pojišťovna podporuje klienty zasažené tornádem v jejich nelehké životní situaci. V nejvíce zasažených obcích pomáhali bezprostředně po katastrofě přímo na místě. Také řešení škod zvládli neuvěřitelným tempem, kdy se v prvních 5 týdnech podařilo uzavřít více než 80 % retailových pojistných událostí. V podpoře klientů Generali pokračuje! Za klienty uhradí půlroční pojistné na pojištění majetku, odpovědnosti, ale i povinné ručení a havarijní pojištění.

ČSOB pojišťovna

Užívejte ještě další měsíc 30% slevy u ČSOB. Pokud jste klientem banky dalších 20% a roční platba 5%. Celkem tedy sleva přes 55%!

kooperativa pojištění domácnosti

Pojišťovna Kooperativa zvýhodňuje používání IoT produktů v bytech a domácnostech - tzv. Internet věcí – pohybové, kouřové či vodní senzory detekující vznik pojistné události – nově bez spoluúčasti. V produktu také vylepšila cykloasistenci - platí i pro stávající klienty, kteří mají svůj majetek pojištěn starší verzí produktu Komfort.

Uniqa

Nová, vetší a silnější. Taková je nová Uniqa pojišťovna. Pod novou hlavičkou tak přichází bývalý produkt AXA pojišťovny. Pro stávající klienty se však nic nemění.

Maxima pojišťovna: nové pojištění domácnosti a odpovědnosti občanů

5.11.2021

Nové pojištění majetku od Directu - nové připojištění prodloužená záruka a technická porucha

18.10.2021

ČPP: pojištění domácnosti - novinky v pojištění

1.10.2021

Která pojišťovna má aktuálně nejlepší výsledky a svými produkty boduje u klientů?

24.8.2021

Generali Česká pojišťovna: uhradí půlroční pojistné za klienty zasažené tornádem

3.8.2021

ČSOB pojišťovna: skvělá sleva až 55% - akce

28.5.2021

Pojištění domácnosti od Kooperativy novinky

20.5.2021

Sloučení Uniqa a AXA pojišťovny - nový produkt pojištění domácnosti pod hlavičkou Uniqy

15.1.2021