Pojištění domácnosti
Uniqa

Nová, vetší a silnější. Taková je nová Uniqa pojišťovna. Pod novou hlavičkou tak přichází bývalý produkt AXA pojišťovny. Pro stávající klienty se však nic nemění.

Slávia pojišťovna

Slavia pojišťovna přináší od 1.4.2020 nové sazby pojištění domácnosti.

Novinkou pojištění domácnosti je například rozsah pojištění odpovědnosti. Při připojištění odpovědnosti nyní automaticky získáváte za výhodnou cenu pojištění občanské odpovědnosti a pojištění odpovědnosti vlastníka nemovitosti.

ČPP povinné ručení

Nový produkt pojištění domácnosti České podnikatelské pojišťovny je tak jiný proti standardním produktům pojišťoven. Porovnejte sami:

Byt kdekoliv v ČR, pojištění všech věcí uvnitř, roční pojistné 953 Kč. Toto pojištění obsahuje pojištění všech věcí na 400 000 Kč, limit pro odcizení je 320 000 Kč. Limit pro stavební součásti (zdi, linka, koupelna, podlady, dveře atd je ve výši 400 000Kč - toto u ostatních pojišťoven rozhodně není obvyklé! Navíc limity pro elektroniku jsou (pokračování dále)

Direct pojišťovna

Direct pojišťovna výrazně vylepšila pojištění domácnosti. Své produkty jednoduše rozšířila o možnosti pro majitele nemovitostí, kteří své byty a domy pronajímají nebo pro klienty, kteří bydlí v nájmu. Rádi Vám spočítáme nezávaznou kalkulaci.

ČP pojištění domácnosti

Česká pojišťovna má novou infolinku 241 114 114 a to jak pro pojištění domácnosti, tak pro pojištění nemovitosti a další produkty. Na této infolince lze hlásit pojistné události.

ČP pojištění domácnosti

Od 27.3.2017 vstupuje na trh několik novinek České pojišťovny. Cykloasistence. Připojištění, které míří na všechny milovníky jízdních kol. A najdeme je prakticky v každé domácnosti. Cykloasistenci bude možné sjednat ke všem majetkovým produktům až pro 5 kol uvedených v pojistné smlouvě. Nabízenou pomoc využijí naši klienti v případě dopravní nehody při použití jízdního kola na území Evropy, konkrétně se jedná o odvoz kola po nehodě do nejbližšího servisu, opravu kola po nehodě a nebo dopravu pojištěného do a ze zdravotnického zařízení v případě zranění.

ČSOB pojišťovna

ČSOB pojišťovna uvedla předloni nový produkt, který kryje např. rozbití Vášeho mobilního telefonu. S největší pravděpodobností dojde v průběhu roku 2017 k úpravám toho pojištění, proto doporučujeme si toto pojištění za výhodných podmínek co nejdříve sjednat.

maxima pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti od Maxima pojišťovny nabízí výborný poměr cena / výkon. Pouze při sjednání na Srovnavac.cz se slevou 30 %!

Sloučení Uniqa a AXA pojišťovny - nový produkt pojištění domácnosti pod hlavičkou Uniqy

15.1.2021

Pojištění domácnosti u Slavia pojišťovny v novém

15.4.2020

ČPP: bezkonkurenční pojištění domácnosti

19.3.2020
Celý článek...

Nové pojištění domácnosti od Directu

1.6.2018

ČP: nová infolinka pro pojištění domácnosti a nemovitosti

1.2.2018

Cykloasistence: novinka v pojištění domácnosti od České pojišťovny

16.3.2017

Uzavřete ještě letos výhodné pojištění ČSOB pojišťovny

15.3.2017

Maxima pojišťovna: sleva 30 % prodloužena!

9.3.2016