Zprávy | Pojištění odpovědnosti zaměstnance
ČSOB pojišťovna

ČSOB pojišťovna je velice úspěšná v prodeji pojištění odpovědnosti zaměstance vůči zaměstnavateli. Její produkt ALL RISK krytí - pojištění kryje vše, co není dále vyloučeno v pojistných podmínkách. Vztahuje se na újmu na zdraví, na škodu na věci jejím poškozením nebo zničením či na finanční škody. Produkt je velice výhodný zejména pro řidiče, řidiče profesionály či skladníky.

ČP pojištění domácnosti

Česká pojišťovna mění sazby pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. Všechny dosavadní nabídky jsou platné pouze do 22.11.2019. Změna sazeb se bude týkat zejména řidičů nákladních automobilů a pracovníků ve skladech. Nově pojišťovna zavádí nová připojištění na vadnou práci a objednávky a rovněž kryje manipulaci a převoz nákladu.

Srovnání cen pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Pro všechny zaměstnance policie máme významnou slevu pro pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. Spočítejte si sazby pojištění. Generali pojišťovna má pro Vás atraktivní nabídku.

Srovnání cen pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Jsme velice rádi, že vás můžeme informovat o aktualizovaném produktu pro pojištění Odpovědnosti silničního nákladního dopravce. Inovovaný produkt je možné sjednávat s účinností od 1. 5. 2018. Pojištění odpovědnosti silničního nákladního dopravce lze sjednat pro právnické nebo fyzické osoby, které provozující silniční nákladní dopravu pro cizí potřeby na základě koncese. Pojištění se vztahuje na povinnost pojištěného silničního nákladního dopravce nahradit třetí straně (poškozenému) na újmu (škodu) na majetku, která vznikla jeho poškozením, zničením či pohřešováním,na újmu (škodu) na přepravovaném nákladu, která vznikla jeho poškozením, zničením, dále na majetkovou a nemajetkovou újmu při ublížení na zdraví a při usmrcení, včetně následné finanční újmy a čistou finanční újmu. Pro kalkulaci pojištění prosím volejte 603 92 92 33 nebo nás pro nezávaznou nabídku kontaktujte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Srovnání cen pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Pojištění odpovědnosti u Ergo pojišťovny nyní stačí pouze zaplatit a jste pojištění. Neustále pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli zjednodušujeme. Porovnejte ceny šesti pojišťoven! Věříme, že si u nás vyberete vhodnou pojistku.

Srovnání cen pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Na začátku roku 2017 vzrostla průměrná mzda ke 30 000 Kč. U pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli kryje pojišťovna škodu do 4,5 násobku Vaší mzdy. Doporučuje aktualizovat pojistnou smlouvu v souladu s aktuálním růstem mezd. Porovnejte ceny šesti pojišťoven! Věříme, že si u nás vyberete vhodnou pojistku.

Srovnání cen pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Se začátkem roke 2016 pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli nezměnilo sazby. Porovnejte ceny šesti pojišťoven! Věříme, že si u nás vyberete vhodnou pojistku.

Srovnání cen pojištění odpovědnosti

Jsme rádi, že můžeme oznámit spuštění nové kalkulačky cen pojištění odpovědnosti zaměstnance za způsobenou škodu zaměstnavateli. Porovnáváme ceny šesti pojišťoven, což nemá na celém internetu obdobu. Věříme, že si u nás vyberete vhodnou pojistku.

ČSOB pojišťovna: ALL RISK krytí pojištění odpovědnosti zaměstnance

5.10.2020

ČP: nové sazby od 23.11.2019

21.11.2019

Pojištění odpovědnosti policistů

19.11.2019

Pojištění odpovědnosti nákladního dopravce

19.6.2018

Jednodušší sjednání s Ergo pojišťovnou

15.2.2018

Zvyšte si limity pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

1.3.2017

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

1.1.2016

Nová kalkulačka "pojistek na blbost"

13.3.2014