Havarijní pojištění Wüstenrot

Varianty produktu - havarijní pojištění Wüstenrot pojišťovna

Varianta Havárie Odcizení Živel Vandalismus
ALL RISK ANO ANO NE ANO

Obsah havarijního pojištění:

Stejné sazby pro každé vozidlo

Nerozlišujeme sazby podle značek, ale máme jednotný systém pro všechna auta. Neznevýhodňujeme tak dražší a větší auta ani určité značky.

Mimořádné zvýhodnění pro ženy

Stejně jako u povinného ručení jsme se i v případě havarijního pojištění rozhodli odměňovat šikovné řidičky. Protože věříme, že ženy jezdí opatrněji, připravili jsme pro ně nižší sazby pojistného.

Nižší sazby pro zkušené řidiče

Při tvorbě sazeb jsme nezapomněli ani na zkušené řidiče. Ženy starší 23 let a muži starší 29 let u nás platí méně!

Bonusy za jízdu bez nehod, jaké jinde nenajdete!

Atraktivitu produktu zvyšují i bonusy za bezeškodní průběh, které jsou nejvyšší na celém českém pojistném trhu. Můžete tak získat slevu až 60 %!

10% sleva pro členy Klubu Wüstenrot

Členové Klubu Wüstenrot si mohou za své nasbírané body uplatnit až 10% slevu z výsledného ročního pojistného za havarijní pojištění. Sleva se vztahuje na první pojistné, resp. první čtvrtletní splátku pojistného.

Automaticky zahrnuté nadstandardní asistenční služby

S našim pojištěním bez jakéhokoli příplatku automaticky získáváte širokou nabídku atraktivních a nenahraditelných asistenčních služeb s vysokými limity pojistného plnění. NOVINKA! Pro ženy jsme připravili speciální asistenční služby nenahraditelné v situacích, které si žádají zvýšenou fyzickou námahu a montážní zručnost a které proto mohou ženy nepříjemně zaskočit (např. defekt, vybitá baterie).

Inovativní a spravedlivý systém úrazového připojištění

Na českém pojistném trhu je zvykem, že se pojistná částka stanoví podle sedadlového systému. Novinkou je, že u nás je pojistná ochrana vždy stejná, tj. 1 000 000 Kč pro všechny osoby přepravované v motorovém vozidle. Pokud máte v naší pojišťovně sjednané povinné ručení, získáváte k havarijnímu pojištění stejného auta toto jedinečné úrazové připojištění ZDARMA!!