Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Zprávy arrow Povinné ručení arrow Pojišťovna Slavia zveřejnila reklamní kampaň na povinné ručení s pojištěním pokut zdarma

Pojišťovna Slavia zveřejnila reklamní kampaň na povinné ručení s pojištěním pokut zdarma

8.3.2010
Povinné ručení Slavia pojišťovna

Právě v těchto dnech běží v českých médiích reklamní kampaň Slavia pojišťovny na výhodné povinné ručení, ke kterému nyní klienti získávají i pojištěním pokut na rok zdarma. Televizní kampaň komunikuje tento ojedinělý produkt na TV Nova prostřednictvím sponzoringu dopravního zpravodajství v ranním vysílání a odpolední předpovědi počasí. Diváci zároveň uvidí 10s. spot před vybranými pořady, jakými jsou závody F1 nebo seriál Mentalista. Souběžně s televizí probíhá kampaň také v online médiích. Reklamní bannery a prokliky osloví návštěvníky vybraných motoristických webů a sociální sítě Facebook.

Kampaň pro Slavia pojišťovnu realizuje agentura Filip Media, která pojišťovně dlouhodobě poskytuje reklamní prostor také na svých plochách (síť LCD v největších obchodních centrech, nosiče v Aquapalace Praha nebo reklamní poutače v Rokytnici nad Jizerou). In store komunikace prostřednictvím hostesek a informačních letáků probíhá koordinovaně také v regionech ve spolupráci s místními prodejci pojištění.

POROVNÁNÍ SAZEB POVINNÉHO RUČENÍ

KALKULACE
SAZEB ONLINE

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit!