Havarijní pojištění Uniqa

Varianty produktu - havarijní pojištění Uniqa

Varianta Havárie Odcizení Živel Vandalismus
Kompletní ANO ANO ANO ANO
Havárie a živel ANO NE ANO NE
Odcizení a živel NE ANO ANO NE

Přijetí do pojištění

UNIQA při přijetí do pojištění doporučuje u většiny vozidel alespoň minimální zabezpečení- SBZ OCIS („pískování“ skel a registrace vozu v databázi OCIS. Tato registrace platí do doby změny vlastníka vozidla). Klientům UNIQA poskytuje smluvní partner CEBIA 50% slevu z běžné ceny této služby. U dražších vozidel (zpravidla nad 1,500.000 Kč) vyžaduje UNIQA navíc kromě SBZ OCIS aktivní zabezpečení- např. SHERLOG. UNIQA za zabezpečení SBZ OCIS poskytuje 10% slevu z KASKO pojištění. V případě zabezpečení SBZ OCIS kombinovaného navíc s mechanickým zabezpečením pevně spojeným s vozidlem a zabezpečením aktivním UNIQA poskytuje slevy až 25% z kompletního KASKO pojištění.

Je-li vozidlo ojeté, vyžaduje UNIQA rovněž fyzickou prohlídku vozidla s fotodokumentací tzv. VINFOTO, která se realizuje buď pracovníky UNIQA či prostřednictvím více než stovky smluvních pracovišť CEBIA. Na některých smluvních pracovištích CEBIA se navíc prohlíží systémem VINTEST PLUS, což je doporučená služba, jedná-li se o uzavření KASKO pojištění pro vozidla individuálně dovezená a nebo vozidla, která mají duplikát technického průkazu. Seznam autorizovaných pracovišť CEBIA_UNIQA.

Pro Prahu a nejbližší okolí UNIQA nabízí svým klientům stálé pracoviště VINFOTO v Praze - Dejvicích, Evropská 136. Uvedené pracoviště lze navštívit kdykoliv během Po až Čt od 8.00 do 16.30 hod., v Pá od 8.00 hod. do 15.30 hod., event. po předchozí domluvě na tel. č. 225 393 689. Od poloviny července 2007 poskytuje UNIQA pojišťovna v centrále na Evropské 136, Praha 6 službu pískování autoskel SBZ OCIS nebo EUROVIN OCIS na základě smlouvy se společností CEBIA. Cena služby činí 1.680.- korun (včetně DPH). Klienti pojištění u UNIQA pojišťovny mají nárok na 50% slevu z ceny pískování. Pro vozidla s tímto ochranným značením skel poskytuje UNIQA slevu na havarijním pojistném. Více informací se dozvíte na bezplatném telefonním čísle 488 125 125.

Zvolte komplexní pojištění KASKO a Povinné ručení. Získáte následující výhody:

  • 5% slevu za kombinaci obou produktů z pojištění KASKO
  • balíček připojištění jako bonus - při uzavření pojištění POV a KASKO současně získáte možnost za polovinu připojistit svá zavazadla a sedadla ve voze
  • nárok na pojistné plnění uplatněný z doplňkových pojištění nemá vliv na Bonus/Malus v POV ani v KASKO pojištění

Všeobecné pojistné podmínky ke stažení

VPP - obecná část

VPP - zvláštní část pojištění vozidel

Asistenční služby

VPP pro pojištění právní ochrany

Informace o pojišťovně Uniqa

UNIQA zahájila svoji činnost v ČR v roce 1993. Jako držitel univerzální pojišťovací licence si vytvořila široké portfolio pojistných produktů pokrývající všechny segmenty českého trhu pojištění osob a majetku, fyzických i právnických osob. Spoluzakladatelem a hlavním akcionářem UNIQA pojišťovny s podílem 83,33 % je největší rakouská pojišťovací skupina UNIQA. UNIQA pojišťovna uplatňuje ve své cenové politice segmentační kritéria dle bydliště a věku motoristy. Nižší sazby mají starší klienti z menších měst, další zvýhodnění pak mají lékaři a držitelé ZTP průkazu.