Havarijní pojištění Uniqa

Produktová nabídka - havarijní pojištění Uniqa

Havarijní pojištění od Uniqa pojišťovny nabízí pojištění vozidla s možností 0% spoluúčasti, uplatníte na něj bonusy z povinného ručení. Z havarijního pojištění vozidel Uniqa nelze hradit poškození či zničení skel, pneumatik, disků kol vozidla, pokud nedošlo současně i k jinému poškození. Všechna tato rizika lze jednoduše připojistit.

ŽIVEL ODCIZENÍ KOMPLET
Havárie
Vandalismus
Odcizení *
Živel *
Střet se zvěří
*) Havarijní pojištění Basic Plus obsahuje také pojištění proti živelným škodám a odcizení, ale pouze pro případy totální škody.

Je možné připojistit GAP?

Rozšířením ALLRISKové varinaty Komplet je produkt MAX, který obsahuje i pojištění GAP. Je možné sjednat do 90 dní od nákupu nového vozidla a pojišťovna vyplatí maximálně 65% z pořizovací hodnoty auta. U produktu MAX je také první škoda bez vlivu na bonus a 50% sleva za připojištění. Havarijní pojištění Uniqa bývá výhodné pro vozy Hyundai.

Asistenční služby havarijního pojištění Uniqa pojišťovny

Rozsah asistenčních služeb Základ Komfort Super
oprava na místě nebo odtah v ČR 3 000 Kč 5 000 Kč bez limitu
oprava na místě nebo odtah v zahraničí 150 EUR 300 EUR 400 EUR
repatriace do ČR 1 700 EUR 2 000 EUR
využití ročně 1x vícekrát vícekrát

Kompletní tabulku služeb asisteční služby od Uniqy si můžete stáhnout zde.

Možnosti připojištění

Pojištění skel vozidla

Pojištění skel je nabízeno bezlimitně nebo s pevným limitem od 4 tis. Kč do 40 tis. Kč. Sjednat toto připojištění lze buď na čelní sklo nebo na všechna skla.

Toto pojištění se sjednává se spoluúčastí 500 Kč.

Pojištění cestovních zavazadel a přepracovaných věcí

Pojištění se sjednává ve dvou variantách. Ve variantě Standard jsou pojištěny věci cestujích vyjma výbavy vozidla. Ve varinatě Komfort jsou pojištěna zavazadla včetně autopříslušenství, autosedačkách, autoboxu, dodatečné výbavě vozidla předem vypsané do smlouvy, jízdní kola na nosiči (vyjma krádeže).

Pojištění ráfků a pneu

U většiny pojišťoven jsou škody na pneumatikách a ráfcích vyloučeny, ikdyž máte havarijní pojištění, pokud při škodě nedošlo i k jinému poškození vozidla. U Uniqy si můžete pneu i ráfky připojistit s limity 10 000 Kč až 100 000 Kč se spoluúčastí 500 Kč.

Splátky

Možné roční, pololetní, čtvrtletní. Nejvýhodnější je povinné ručení s roční platbou.

Slevy

Nejvyšší slevy poskytuje Uniqa řidičům starším 55 let, pokud vozidlo provozujete více než 1 rok a pokud jste rovněž zapsán jako vlastník ve velkém technickém průkaze. Slevu z pojištění je možné obdržet také za instalaci aktivní asistence Safeline. Nejvyšší slevy jsou s nájezdem do 20 000km ročně.

Bonus a jeho převod

Za každých 12 měsíců přiznán bonus (sleva) 5% z pojistného. Maximální výše 50%. Bonusy je možné převést z jakékoliv pojišťovny.