Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!
Srovnávač.cz arrow Kooperativa

Kooperativa pojišťovna

Kooperativa pojišťovna a.s., pobočky (Kooperativa)

Kooperativa pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group útočí na pozici největší pojišťovny v ČR. Tato univerzální pojišťovna pojišťovna působí na našem trhu od roku 1991.

Pojišťovací koncern je jeden z předních pojišťovacích skupin ve střední a východní Evropě se sídlem ve Vídni, jejíž akcie jsou kotovány na hlavních trzích burzy ve Vídni a v Praze. Mimo kmenového trhu v Rakousku je Vienna Insurance Group prostřednictvím svých dceřiných společností aktivní v Albánii, Bělorusku, Bulharsku, České republice, Estonsku, Gruzii, Chorvatsku, Lichtenštejnsku, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Makedonii, Německu, Polsku, Rumunsku, Rusku, na Slovensku, v Srbsku, Turecku a na Ukrajině. Kromě toho má pobočky v Itálii a ve Slovinsku. Koncern je na rakouském trhu zastoupen Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group, Donau Versicherung a Sparkassen Versicherung. Dále vlastní minoritní podíl ve Wüstenrot Versicherung.

Generální ředitelství společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s. se nachází v Praze. V české republice má Kooperativa (Kooperativa pojišťovna a.s.) pojišťovna 3902 zaměstnanců. Klientům je k dispozici více než 360 poboček.

Ceny povinného ručení Kooperativa

Kooperativa pojišťovna zohledňuje v kalkulaci pojistného objem motoru, věk pojistníka a další parametry povinného ručení. Výsledná sazba lze snížit bonusy za předchozí bezeškodní průběh. Tento bonus činí 5% za každý rok bez nehody, maximálně lze tedy získat slevu až 50%. S bonusem Důvěra lze získat další 15% slevu.

Sazebník povinného ručení pro rok 2013

Aktuální přehled povinné ručení získáte v našem kalkulárotu.

Služby a produkty

Kooperativa pojišťovna a.s. nabízí širokou paletu produktů z oblasti životního i neživotního pojištění, a to jak pro klienty z řad fyzických osob, tak pro firmy i podnikatele, či velké průmyslové korporace.

Nabídka produktů obsahuje: životní a úrazové pojištění, cestovní připojištění, pojištění bytů a nemovitostí, pojištění odpovědnosti, pojištění právní ochrany nebo pojištění soukromých a firemních vozidel atd.

Pro firmy nabízí Kooperatviva pojišťovna a.s. navíc například zákonné pojištění odpovědnosti zaměstnanci zaměstnavateli, pojištění průmyslu a podniků, pojištění firemních vozidel - flotily

Nabídka Kooperativa pojišťovny patří k největším na trhu.

Pojištění vozidel Kooperativa

V oblasti pojištění vozidel nabízí Kooperativa pojišťovna a.s. povinné ručení a havarijní pojištění.

Havarijní pojištění je nepovinné pojištění, zkteré kryje škody na vlastním vozidle. Kooperatviva pojišťovna a.s. nabízí toto pojištění i balíčku s povinným ručením. je možné krýt rizika odcizení, poškození a zničení vozidla.

Kooperativa pojišťovna nabízí v pojištění odpovědnosti klientům několik variant povinného ručení, a to v produktu „Na Míru“. Tyto varianty se liší výší pojistného plnění, asistečních služeb a škálou připojištění. Asistenční služby jsou zdarma nebo je možné je z pojištění vyloučit, čímž získate nejlevnější povinné ručení u Kooperativy.

Kooperativa pojišťovna a.s. pobočky (www.kooperativa.cz)

Kooperativa pojišťovna a.s. má pobočky po celé České Republice.

Oficiální web pojišťovny www.kooperativa.cz

Generální ředitelství má tyto kontaktní údaje:

Pobřežní 665/21
18600 Praha 8
Telefon: +420 841 105 105
Email: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Dále má Kooperativa pojišťovna a.s. pobočky v každém větším sídle. Adresy naleznete také na www.kooperativa.cz

Nebojte se zavolat

Kooperativa pojišťovna

Kooperativa pojišťovna

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Pobřežní 665/21, 18600 Praha 8
tel: 841 105 105
Global Assistance: 1220, 266 799 779

Srovnávač.cz nabízí

Výpočet ceny pojištění Vašeho vozu

Sjednat povinné ručení online

Sjednat havarijní pojištění online

Další informace

Související obsah