Havarijní pojištění Kooperativa

Produktová nabídka - havarijní pojištění Kooperativa pojišťovna

Varianta Havárie Odcizení Živelní pojištění Vandalismus
ALL RISK ANO ANO ANO ANO
Havárie ANO NE ANO ANO
Odcizení NE ANO ANO ANO

Havarijní pojištění NAMÍRU

Havarijní pojištění NAMÍRU od Kooperativy je nové variabilní pojištění. Předností tohoto produktu je jeho variabilita. Do jedné pojistné smlouvy lze sjednat povinné ručení, nejrůznější připojištění. Havarijní pojištění lze sjednat v několika variantách. Základem je vždy riziko samotné havárie nbebo odcizení vozidla, volitelné je riziko vandalismu nebo živelných škod.

Navíc Vám Srovnavac.cz zajistí kopírování bonusů z povinného na havarijní pojištění a obchodní slevy ve výši minimálně 15%. Pojištění lze dále snížit volbou vhodné spoluúčasti, slevou za opravy ve smluvních servisech nebo zvoleným počtem řidičů. S výběrem vhodné varianty vždy ochotně poradíme.

TIP SROVNÁVAČE

Nechce se Vám vyplňovat kalkulačky a formuláře? Pošlete nám na email Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny naskenovaný velký technický průkaz, cenu vozidla, uveďte zabezpečení a požadovaný rozsah pojištění a my Vám připravíme nabídku podle aktuálních nabídek pojišťoven za velice příznivých podmínek.

Volitelná spuluúčast

 • 0 %, minimálně však 2 000 Kč
 • 5 %, minimálně však 5 000 Kč
 • 10 %, minimálně však 10 000 Kč
 • 20 %, minimálně však 20 000 Kč

Územní platnost

Havarijní pojištění s územní platností : geografické území Evropy a celé Turecko (viz. podmínky VPP H350-05).

Co je havarijně pojištěno u Kooperativy

 • Vozidlo. Pojištění se vztahuje na vozidlo s platným technickým průkazem a obvyklou výbavou.
 • Obvyklá výbava vozidla. Pojištěny jsou díly, které jsou zabudovány nebo pevně spojeny s vozidlem. Dále věci, které jsou ve vozidle uzamčeny: autoatlas, svítilna, dětská autosedačka, hasicí přístroj, hustilka, koberečky, lékárnička, nářadí, potahy, rezevní kolo, tažné lano, tlakoměr, řetězy, zvedák, výstražný trojůhelník, handsfree a prvky zvyšující bezpečnost posádky. Mezi obvyklou výbavu nepratří přenosná navigace a mobilní telefon.
 • Nestandardní výbava vozidla. Pojištěno je příslušenství vozidla jako malby a nápisy, radiotelefon, videotechnika, držáky reklamy, antény, štítek taxi, taxametr, vyhledávací reflektor za podmínky, že je tato výbava uvedena v pojistné smlouvě.

Zabezpečení vozidel - slevy za jednotlivá zabezpečení lze kombinovat

 • mechanický zabezpečovací systém - je pevně spojený s vozidlem, blokuje převody vozidla, tj. mechanický zámek blokující řazení u mechanických nebo automatických převodovek (Mul-t-lock, construct, defend-lock, medvěd blok apod.)
 • VIN - neodstranitelně vyleptán či vypískován VIN vozidla, minimálně na předním nebo zadním skle a zároveň na dalších dvou sklech
 • zařízení pro aktivní lokalizaci - umožňuje zjistit přesnou polohu vozidla na bázi GPS. Sleva je podmíněna napojení na pult centrální ochrany.

Asistenční služby Kooperativa

Rozsah asistečních služeb je typ 94v asistečním sešitě.

Nejdůležitější body asisteční služby

 • nárok na pomoc při dopravní nehodě
 • příjezd a odjezd vozidla asistenčí služby, naložení a složení vozu
 • odtažení vozidla do servisu nebo do jiného místa s max. vzdáleností 25 km
 • zapůjčení náhradního vozidla na dobu 3 dní

Splátky

Splátky možné roční se slevou 5%, pololetní, čtvrtletní.

Možnosti připojištění

Úrazové připojištění řidiče, limity krytí 150 000 Kč pro případ smrti následkem úrazu, 300 000 Kč pro trvalé následky, 37 500 Kč pro tělesné poškození následkem úrazu, cena od 324 Kč.

Pojištění právní ochrany - pojistná částska 500 000 Kč, cena 900 Kč.

Připojištění čelního skla, s limitem 5 000 Kč, cena 450 Kč, s limitem 10 000 Kč, cena 750 Kč.

Připojištění asistence při poruše v ČR, cena 96 Kč.

Bonus a jeho převod

Za každých 12 měsíců přiznán bonus (sleva) 5% z pojistného. Maximální výše 50%. Bonusy je možné převést z jakékoliv pojišťovny.

Infromace o havarijním pojištění Kooperativa

Kooperativa pojišťovna má stanovené sazby havarijního pojištění podle stáří vozidla, obecné ceny vozidla, značky vozidla.