Havarijní pojištění Generali

Produktová nabídka - havarijní pojištění Generali

Havarijní pojištění od Generali pojišťovny nabízí široké krytí pojištění vozidla s možností 1% spoluúčasti, uplatníte na něj bonusy z povinného ručení a navíc při využití smluvních opraven získáte slevu na pojistném.

ODCIZENÍ HAVÁRIE A ŽIVEL ALLRISK
Havárie
Vandalismus
Odcizení
Živel
Střet se zvěří
Asistenční služby základ

Výhodné balíčky havarijního pojištění pro nezaviněná rizika Minikasko

Generali pojišťovna nabízí pro vozidla balíčky pro nezaviněné škody (střet se zvěří, vandalismus, živly, požár s možností odcizení vozidla).

Havarijní pojištění pro starší vozidla Retro

Generali pojišťovna nabízí pro starší vozidla 6 let ALLRISKové havarijní pojištění s limity plnění 50 000 až 200 000 Kč se nízkou spoluúčastí 1%, min. 3000 Kč. Plnění neprobíhá jako u standardního havarijního pojištění v nových cenách, ale rozpočtem. Výpočet plnění probíhá podle cen za neoriginální díly (druhovýroba). Likvidátor tedy dle rozsahu vzniklé škody vyčíslí finální výši pojistného plnění a odečte spoluúčast. Výsledná výše plnění je zpravidla nižší, než oprava ve značkovém servise, je však možné si vozidlo za plnění opravit svépomocí.

Územní platnost

Havarijní pojištění platí na území Evropy v geografickém smyslu s výjimkou Islandu, Grónska, Špicberků, Kanárských ostrovů, Madeiry, Kypru a Azorských ostrovů.

Volitelná spoluúčast

  • 1 %, minimálně 1 000 nebo 3 000 Kč
  • 3 %, minimálně 7 000 nebo 15 000 Kč
  • 5 %, minimálně však 5 000 nebo 10 000 Kč
  • 10 %, minimálně však 10 000 Kč
  • 20 %, minimálně však 20 000 Kč

Zabezpečení vozidel

  • mechanický zabezpečovací systém - je pevně spojený s vozidlem, blokuje převody vozidla, tj. mechanický zámek blokující řazení u mechanických nebo automatických převodovek (construkt apod.)
  • zařízení pro aktivní lokalizaci odcizeného vozidla na principu aktivovatelného vysílače ve vozidle s celorepublikovou působností, které je napojeno na centrální vyhledávací systém s přesností zaměření až na vozidlo (Lo-Jack, sherlog ap)
  • kombinace mechanického zabezpečovacího systému a zařízení pro aktivní lokalizace

Volitelná připojištění

Připojištění skel vozidla

Pojištění se vztahuje za přední, zadní a boční skla. Připojištění je bez spoluúčasti. Limit plnění lze volit od 3000 Kč do 100 000 Kč. Nevztahuje se na střešní okna, součástí plnění nejsou dálniční známky, zpětná zrcátka nebo polepové fólie. Při vstupu do pojištění je nutná prohlídka vozidla.

Připojištění asistenčních služeb TOP Plus a TOP Extra

základní TOP PLUS TOP EXTRA
při havárii
při poruše
při živlech
vybití baterie
ztráta, zabouchnutí klíčů
záměna hmot
defekt pneumatiky
nedostatek paliva
vandalismus
odcizení části vozidla
Limit plnění ČR 2000 Kč 20 000 Kč bez limitu
Limit plnění EU 3000 Kč 50 000 Kč bez limitu

V daných případech a limitech pojišťovna zajistí odtah, práci mechanika (1h), nařízený odtah. Náhradní vozidlo, repatriace vozidla, přeprava osob pouze ve variantách TOP.

Bonus a jeho převod

Za každých 12 měsíců přiznán bonus (sleva) 5% z pojistného. Maximální výše 40%. Bonusy je možné převést z jakékoliv pojišťovny a z povinného ručení.