Pojištění nemovitosti
Srovnání pojištění staveb

Ve 2 čtvrtletí 2021 rostla nejrychleji na celém trhu v ČR v pojištění majetku a odpovědnosti Direct pojišťovna (konkrétně o 62%), následovala Komerční pojišťovna, AXA pojišťovna (nárůst o 37%), Slavia a ČPP.

Generali Česká pojišťovna podporuje klienty zasažené tornádem v jejich nelehké životní situaci. V nejvíce zasažených obcích pomáhali bezprostředně po katastrofě přímo na místě. Také řešení škod zvládli neuvěřitelným tempem, kdy se v prvních 5 týdnech podařilo uzavřít více než 80 % retailových pojistných událostí. V podpoře klientů Generali pokračuje! Za klienty uhradí půlroční pojistné na pojištění majetku, odpovědnosti, ale i povinné ručení a havarijní pojištění.

ČSOB pojišťovna

Užívejte ještě další měsíc 30% slevy u ČSOB. Pokud jste klientem banky dalších 20% a roční platba 5%. Celkem tedy sleva přes 55%!

kooperativa pojištění domácnosti

Pojišťovna Kooperativa zvýhodňuje používání IoT produktů v bytech a stavbách - tzv. Internet věcí – pohybové, kouřové či vodní senzory detekující vznik pojistné události – nově bez spoluúčasti. V produktu také vylepšila cykloasistenci - platí i pro stávající klienty, kteří mají svůj majetek pojištěn starší verzí produktu Komfort.

Uniqa

Po sloučení s AXA pojišťovnou je Uniqa pojišťovna větší a silnější. Pod novou hlavičkou tak přichází produkt AXA pojišťovny. Pro stávající klienty se však nic nemění. Produkt Uniqa pojišťovny je velice výhodný pro pojištění nemovitosti, staveb, extra slevu nabízí pojišťovna při vinkulaci, pokud máte nemovitost na hypotéku či úvěr s podmínkou zástavy bance.

ČPP pojištění nemovitosti

Do konce června 2020 nabízíme nový produkt pojištění nemovitosti České podnikatelské pojišťovny se slevou 30%. Pojištěte se výhodně.

Slávia pojišťovna

Slavia pojišťovna přináší od 1.4.2020 nové sazby pojištění domácnosti a nemovitosti.

Novinkou pojištění nemovitosti je například rozsah pojištění odpovědnosti. Při připojištění odpovědnosti nyní automaticky získáváte za výhodnou cenu pojištění občanské odpovědnosti a pojištění odpovědnosti vlastníka nemovitosti.

Direct pojišťovna

Direct pojišťovna výrazně vylepšila pojištění domácnosti a nemovitosti. Své produkty jednoduše rozšířila o možnosti pro majitele nemovitostí, kteří své byty a domy pronajímají nebo pro klienty, kteří bydlí v nájmu. Rádi Vám spočítáme nezávaznou kalkulaci.

Která pojišťovna má nejlepší výsledky v pojištění staveb?

24.8.2021

Generali Česká pojišťovna: uhradí půlroční pojistné za klienty zasažené tornádem

3.8.2021

ČSOB pojišťovna: skvělá sleva pojištění nemovitosti až 55% - akce

28.5.2021

Pojištění nemovitostí a staveb od Kooperativy novinky

20.5.2021

Sloučení Uniqa a AXA pojišťovny - nový produkt pojištění staveb a nemovisti pod hlavičkou Uniqy

15.1.2021

ČPP: sleva 30% na pojištění nemovitosti!

15.4.2020

Pojištění nemovitosti u Slavia pojišťovny v novém

15.4.2020

Direct - nové produkty pojištění majetku

19.6.2018