Pojištění nemovitosti
ČSOB pojišťovna

Užívejte ještě další měsíc 30% slevy u ČSOB. Pokud jste klientem banky dalších 20% a roční platba 5%. Celkem tedy sleva přes 55%!

kooperativa pojištění domácnosti

Pojišťovna Kooperativa zvýhodňuje používání IoT produktů v bytech a stavbách - tzv. Internet věcí – pohybové, kouřové či vodní senzory detekující vznik pojistné události – nově bez spoluúčasti. V produktu také vylepšila cykloasistenci - platí i pro stávající klienty, kteří mají svůj majetek pojištěn starší verzí produktu Komfort.

Uniqa

Po sloučení s AXA pojišťovnou je Uniqa pojišťovna větší a silnější. Pod novou hlavičkou tak přichází produkt AXA pojišťovny. Pro stávající klienty se však nic nemění. Produkt Uniqa pojišťovny je velice výhodný pro pojištění nemovitosti, staveb, extra slevu nabízí pojišťovna při vinkulaci, pokud máte nemovitost na hypotéku či úvěr s podmínkou zástavy bance.

ČPP pojištění nemovitosti

Do konce června 2020 nabízíme nový produkt pojištění nemovitosti České podnikatelské pojišťovny se slevou 30%. Pojištěte se výhodně.

Slávia pojišťovna

Slavia pojišťovna přináší od 1.4.2020 nové sazby pojištění domácnosti a nemovitosti.

Novinkou pojištění nemovitosti je například rozsah pojištění odpovědnosti. Při připojištění odpovědnosti nyní automaticky získáváte za výhodnou cenu pojištění občanské odpovědnosti a pojištění odpovědnosti vlastníka nemovitosti.

Direct pojišťovna

Direct pojišťovna výrazně vylepšila pojištění domácnosti a nemovitosti. Své produkty jednoduše rozšířila o možnosti pro majitele nemovitostí, kteří své byty a domy pronajímají nebo pro klienty, kteří bydlí v nájmu. Rádi Vám spočítáme nezávaznou kalkulaci.

Pojištění nemovitosti ČSOB pojišťovna

ČSOB Pojišťovna ukončuje provoz bezplatné infolinky 800 100 777. Nově bude v provozu infolinka 466 100 777. Na této lince obdržíte informace ke své smlouvě ČSOB.

ČP pojištění domácnosti

Česká pojišťovna má začala používat novou infolinku 241 114 114 a to jak pro pojištění nemovitosti a staveb, tak pro pojištění domácnosti a další produkty. Na této infolince lze hlásit pojistné události.

ČSOB pojišťovna: skvělá sleva pojištění nemovitosti až 55% - akce

28.5.2021

Pojištění nemovitostí a staveb od Kooperativy novinky

20.5.2021

Sloučení Uniqa a AXA pojišťovny - nový produkt pojištění staveb a nemovisti pod hlavičkou Uniqy

15.1.2021

ČPP: sleva 30% na pojištění nemovitosti!

15.4.2020

Pojištění nemovitosti u Slavia pojišťovny v novém

15.4.2020

Direct - nové produkty pojištění majetku

19.6.2018

Nová infolinka ČSOB Pojišťovny

1.6.2018

ČP: nová infolinka pro pojištění nemovitosti

1.2.2018