Zprávy | Cestovní pojištění
Direct pojišťovna

Od 1.6.2017 připravil Direct několik novinek. Cestovní pojištění lze nyní sjednat i na dovolenou v České republice. Konkrétně pojištění odpovědnosti, úrazu, zavazadel a stornopoplatků. V rámci pojištění léčebných výloh se zvyšuje limit na zubní ošetření na 30 000 Kč. Nově je přidána i fyzioterapie s limitem 150 000 Kč. Zjednodušení je i při nárokování škody z pojištění zpoždění zavazadel. Pokud se klientovi na letišti zpozdí zavazadla o 6 a více hodin, poskytne Direct pojišťovna 2 000 Kč na nákup nezbytných věcí (strava, hygienické potřeby, ošacení, …).

Cestovní pojištění AXA Asistance

AXA pojišťovna a její cestovní pojištění bude krýt i náklady na léčení, případně repatriaci zpět do ČR, způsobené koronavirem, a to i v případě, že klienti do dané oblasti vycestovali poté, kdy Ministerstvo zahraničních věcí České republiky nebo Světová zdravotnická organizace nebo obdobná instituce nedoporučila do dané oblasti cestovat.

Slávia pojišťovna

Slavia pojišťovna s okamžitou platností ukončuje až do odvolání prodej storna cesty u produktu cestovního pojištění.

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna nabízí pojištění storna zájezdu na rizika nenadálého úrazu, náhlého onemocnění s hospitalizací nebo úmrtí pojištěného či rodinných příslušníků, s krytím na 100%. Obvykle na trhu nabízí konkurenční pojišťovny 80% krytí, tedy 20% spoluúčast. Za plné storno se platí pouze přibližně o procento více, proto pojištění storna u České pojišťovny rozhodně stojí za zvážení. Výhodou také je, že storno lze pojistit u ČP až v den doplatku poslední splátky zájezdu.

Slávia pojišťovna

Slavia pojišťovna aktuálně nabízí jedno z nejvýhodnějších pojištění léčebných výloh již za 11 Kč na den, ale pro léto 2019 přichází s novinkami pro klienty cestující na dovolenou autem a letadlem.

Uniqa

Milovníci Kajtingu, kite surfingu, powerkitingu, kittingu doporučují cestovní pojištění od UNIQA pojišťovny. Kde je tento sport bez nutnosti připojištění rizikových sportů. Výhodně také vychází cestovní pojištění od Direct pojišťovny , zde je však nutné připojistit kitting jako rizikový sport.

13.3.2020
28.2.2020
Celý článek...
27.2.2020
10.7.2019
3.7.2019
Celý článek...
2.7.2019
Více...