Zprávy | Cestovní pojištění
Česká pojišťovna

Česká pojišťovna nabízí pojištění storna zájezdu na rizika nenadálého úrazu, náhlého onemocnění s hospitalizací nebo úmrtí pojištěného či rodinných příslušníků, s krytím na 100%. Obvykle na trhu nabízí konkurenční pojišťovny 80% krytí, tedy 20% spoluúčast. Za plné storno se platí pouze přibližně o procento více, proto pojištění storna u České pojišťovny rozhodně stojí za zvážení. Výhodou také je, že storno lze pojistit u ČP až v den doplatku poslední splátky zájezdu.

Slávia pojišťovna

Slavia pojišťovna aktuálně nabízí jedno z nejvýhodnějších pojištění léčebných výloh již za 11 Kč na den, ale pro léto 2019 přichází s novinkami pro klienty cestující na dovolenou autem a letadlem.

Uniqa

Milovníci Kajtingu, kite surfingu, powerkitingu, kittingu doporučují cestovní pojištění od UNIQA pojišťovny. Kde je tento sport bez nutnosti připojištění rizikových sportů. Výhodně také vychází cestovní pojištění od Direct pojišťovny , zde je však nutné připojistit kitting jako rizikový sport.

Cestovní pojištění Kooperativa

U Kooperativa pojišťovny lze sjednat úrazové pojištění pro školní mládež do 18 let po území České republiky a nově lze přidat i tělesné poškození způsobené úrazem s horní hranicí pojistného plnění ve výši 25.000,- Kč pouze za 5 Kč /den. Pro kalkulaci pojištění prosím volejte 603 92 92 33 nebo nás pro nezávaznou nabídku kontaktujte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Direct pojišťovna

U pojištění vozidel mnoho klientů podceňuje asistenční služby při cestách do zahraničí. Mnoho pojišťoven má nastaveny nízké limity nebo vysoké spoluúčasti pro odtah. Pokud máte požadavek na vysoké limity u asistenčních služeb pro tyto případy, zavolejte nám a připravíme Vám pojistku pro vozidlo pro tyto případy. Nebo je tady ještě jedna možnost...

Cestovní pojištění AXA Asistance

Od února AXA Asistance zdražuje cestovní pojištění o 5 - 15%. I nadále však budeme klientům nabízet toto pojištění s 50% slevou.

10.7.2019
3.7.2019
Celý článek...
2.7.2019
28.5.2018
22.2.2018
Celý článek...
1.2.2018
Více...