Zprávy | Cestovní pojištění
Cestovní pojištění AXA Asistance

Ve variantě Excelent krytí Covidu i v červených zemích vč. technické karantény a zvýraznění produktu. Obecně vzato, produkt cestovního pojištění od AXA Partners je nejlepším produktem CP na online trhu a pyšní se cenou Zlaté koruny. Možno připojistit storno zájezdu.

Při sjednání na Srovnavac.cz stále platí 50% sleva

Cestovní pojištění AXA Asistance

Varianta Reference a Komfort kryje Covid pouze v bezpečných a zelených/oranžových zemích do výše limitu léčebných výloh vč. technické karantény. Ve variantě Excelent se pojištění vztahuje i na červené nebo tmavě červené země vládního semaforu, které nejsou doporučeny k vycestování. Pokud jde o neodkladné studijní/pracovní cesty, tak Covid je kryt standardně ve všech variantách.

Při sjednání na Srovnavac.cz stále platí 50% sleva

Cestovní pojištění AXA Asistance

Cestovní pojištění kryje náklady na léčení, případně repatriaci zpět do ČR, způsobené koronavirem. Pojištění se však nevztahuje na klienty, kteří do dané oblasti vycestovali poté, kdy Ministerstvo zahraničních věcí České republiky nebo Světová zdravotnická organizace nebo obdobná instituce nedoporučila do dané oblasti cestovat.

K dnešnímu dni cestovní pojištění kryje náklady na léčení, případně repatriaci zpět do ČR, způsobené koronavirem, v zemích označených Ministerstvem zahraničních věcí České republiky (MZV) na tzv. Semaforu MZV zeleně a oranžově:

Při sjednání na Srovnavac.cz stále platí 50% sleva

Cestovní pojištění AXA Asistance

Rádi bychom se s Vámi chtěli podělit o naši malou/velkou radost:-) Cestovní pojištění od AXA Assistance bylo oceněno v soutěži Zlatá koruna jako nejlepší cestovní pojištění na trhu.

Na toto ocenění jsme patřičně hrdí a je to náš společný úspěch. Při sjednání na Srovnavac.cz stále platí 50% sleva

Česká pojišťovna

Od 10.6.2020 je opět možné sjednat storno cesty u Generali ČP. Pojištění se nově NEVZTAHUJE na případy, kdy škodní událost nastala v souvislosti s onemocněním, kvůli kterému Ministerstvo zahraničních věcí České republiky nebo obdobná instituce vydala varování před cestou nebo doporučení necestovat do cílové destinace z důvodu vyhlášení mimořádných ochranných opatření (např. preventivní opatření, karanténní opatření) nebo postižení dané lokality šířícím se onemocněním, epidemií nebo pandemií. Pojištění se rovněž nevztahuje na případy, kdy škodní událost nastala v souvislosti se zásahem státní či úřední moci.

Cestovní pojištění AXA Asistance

AXA pojišťovna od pondělí 1. 6. budeme opět standardně dle platných VPP pojištovat COVID a vracíme se tak do stavu před koronanvirovou krizí. Navíc od poloviny června připravuje nový produkt, který bude pojišťovat pobyty v České Republice.

28.5.2021
16.3.2021
19.8.2020
Celý článek...
7.7.2020
10.6.2020
1.6.2020
Celý článek...
Více...