Kooperativa pojišťovna

Kooperativa pojišťovna a.s., pobočky (Kooperativa)

Kooperativa pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group útočí na pozici největší pojišťovny v ČR. Tato univerzální pojišťovna pojišťovna působí na našem trhu od roku 1991.

Pojišťovací koncern je jeden z předních pojišťovacích skupin ve střední a východní Evropě se sídlem ve Vídni, jejíž akcie jsou kotovány na hlavních trzích burzy ve Vídni a v Praze. Mimo kmenového trhu v Rakousku je Vienna Insurance Group prostřednictvím svých dceřiných společností aktivní v Albánii, Bělorusku, Bulharsku, České republice, Estonsku, Gruzii, Chorvatsku, Lichtenštejnsku, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Makedonii, Německu, Polsku, Rumunsku, Rusku, na Slovensku, v Srbsku, Turecku a na Ukrajině. Kromě toho má pobočky v Itálii a ve Slovinsku. Koncern je na rakouském trhu zastoupen Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group, Donau Versicherung a Sparkassen Versicherung. Dále vlastní minoritní podíl ve Wüstenrot Versicherung.

Generální ředitelství společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s. se nachází v Praze. V české republice má Kooperativa (Kooperativa pojišťovna a.s.) pojišťovna 3902 zaměstnanců. Klientům je k dispozici více než 360 poboček.

Ceny povinného ručení Kooperativa

Kooperativa pojišťovna zohledňuje v kalkulaci pojistného objem motoru, věk pojistníka a další parametry povinného ručení. Výsledná sazba lze snížit bonusy za předchozí bezeškodní průběh. Tento bonus činí 5% za každý rok bez nehody, maximálně lze tedy získat slevu až 50%. S bonusem Důvěra lze získat další 15% slevu.

Sazebník povinného ručení pro rok 2013

Aktuální přehled povinné ručení získáte v našem kalkulárotu.

Služby a produkty

Kooperativa pojišťovna a.s. nabízí širokou paletu produktů z oblasti životního i neživotního pojištění, a to jak pro klienty z řad fyzických osob, tak pro firmy i podnikatele, či velké průmyslové korporace.

Nabídka produktů obsahuje: životní a úrazové pojištění, cestovní připojištění, pojištění bytů a nemovitostí, pojištění odpovědnosti, pojištění právní ochrany nebo pojištění soukromých a firemních vozidel atd.

Pro firmy nabízí Kooperatviva pojišťovna a.s. navíc například zákonné pojištění odpovědnosti zaměstnanci zaměstnavateli, pojištění průmyslu a podniků, pojištění firemních vozidel - flotily

Nabídka Kooperativa pojišťovny patří k největším na trhu.

Pojištění vozidel Kooperativa

V oblasti pojištění vozidel nabízí Kooperativa pojišťovna a.s. povinné ručení a havarijní pojištění.

Havarijní pojištění je nepovinné pojištění, zkteré kryje škody na vlastním vozidle. Kooperatviva pojišťovna a.s. nabízí toto pojištění i balíčku s povinným ručením. je možné krýt rizika odcizení, poškození a zničení vozidla.

Kooperativa pojišťovna nabízí v pojištění odpovědnosti klientům několik variant povinného ručení, a to v produktu „Na Míru“. Tyto varianty se liší výší pojistného plnění, asistečních služeb a škálou připojištění. Asistenční služby jsou zdarma nebo je možné je z pojištění vyloučit, čímž získate nejlevnější povinné ručení u Kooperativy.

Kooperativa pojišťovna a.s. pobočky (www.kooperativa.cz)

Kooperativa pojišťovna a.s. má pobočky po celé České Republice.

Oficiální web pojišťovny www.kooperativa.cz

Generální ředitelství má tyto kontaktní údaje:

Pobřežní 665/21
18600 Praha 8
Telefon: +420 841 105 105
Email: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Dále má Kooperativa pojišťovna a.s. pobočky v každém větším sídle. Adresy naleznete také na www.kooperativa.cz