Zvětšit písmo Zmenšit písmo Výchozí velikost písma
Zavolejte nám nebo napište!

Změna krok za krokem

1 SROVNÁNÍ PENZIJNÍCH FONDŮ Po zadání několika vstupních údajů do kalkulačky penzijního připojištění získáte kompletní přehled nabídky penzijního připojištění řazeného dle výnosů. Rovněž zjistíte, o kolik více byste mohl mít naspořeno, pokud změníte Váš stávající fond za fond s vyšším výnosem.
2 Sjednání Pro sjednání smlouvy o penzijním připojištění Vám postačí Váš doklad totožnosti, případně původní smlouva o penzijním připojištění, pokud by šlo o převod prostředků z jiného penzijního připojištění.
4 VÝPOVĚĎ Pokud v současnosti již penzijní připojištění máte a přejete si ho změnit, je nutné původní smlouvu ukončit. Jednou z možností je právě výpověď a převod prostředků k novému penzijnímu fondu. Výpovědní lhůta je dvouměsíční a běží od 1. dne následujícího měsíce po doručení výpovědi. Výpověď Vám připravíme k podpisu a zašleme spolu s novou smlouvu na Vámi uvedenou adresu. Výpověď musí být úředně ověřena!
4 Nápověda V případě jakýchkoliv nejasností věnujte, prosím, pozornost nápovědám Nápověda - vždy po ruce nebo se na nás neváhejte kdykoliv obrátit (kontakty).
5 SMLOUVA Novou smlouvu o penzijním připojištění obdržíte do poštovní schránky po předchozí komunikaci s Vámi, abychom mohli co nejlépe zohlednit Vaše potřeby.
6 PODPIS Stačí jednoduše smlouvu (popř. další dokumenty) podepsat a odeslat na naši adresu.
7 POTVRZENÁ SMLOUVA Ihned poté co smlouvu obdržíme, ji potvrzenou odešleme zpět. Hladký přechod k novému penzijnímu fondu rovněž zajistíme za Vás.
8 PŘEVOD PROSTŘEDKŮ Poté, co Vám bude doručena registrace smlouvy u Vámi vybraného penzijního fondu a potvrzení o přijetí výpovědi původního penzijního fondu, dojde do tří měsíců ode dne ukončení smlouvy k převodu veškerých Vámi naspořených finanční prostředků. Následně nový fond dožádá státní příspěvky a výnosy z hospodaření předchozího penzijního fondu. O veškerých peněžních transakcích budete informován.
9 JSME TU PRO VÁS Sjednáním naše služby nekončí. Obraťte se na nás kdykoliv, když budete potřebovat realizovat jakékoliv změny na Vaší smlouvě či budete potřebovat odbornou radu.

POROVNÁNÍ VÝNOSŮ PENZIJNÍHO PŘIPOJIŠTĚNÍ

KALKULACE
VÝNOSŮ ONLINE

Srovnejte si penzijní připojištění všech penzijních fondů. Ověřte si výnosy svého penzijního fondu v jednoduché online kalkulačce penzijního připojištění. Včetně výpočtu naspořené částky po 15 letech, které můžete vybrat.

Související obsah