Zprávy | Finance
Pojištění Triglav

Triglav pojišťovna a.s. zaznamenala v loňském roce finanční zisky, a to navzdory hospodářské krizi. Podle auditovaných obchodních výsledků společnosti vykázala pojišťovna zisk ve výši bezmála 6,7 milionů korun. Klienti z nabídky Triglav pojišťovny nejčastěji vybírali povinné ručení a havarijní pojištění.

Slavia pojišťovna

Slavia pojišťovna nabízí možnost uzavřít nejlevnější povinné ručení s pojištěním pokut zdarma, výhodné cestovní pojištění již od 1 koruny za den či získat originální produkty, jako je např. pojištění domácích mazlíčků a další. V lednu 2010 pojišťovna otevřela v Praze další pobočky a to v Praze 2 v ulici Londýnská a na Praze 4 v ulici Budějovická. Vedle toho lze v hlavním městě pojištění uzavřít také na pobočce v ulici Revoluční na Praze 1. Od února 2010 mohou lidé uzavřít pojištění u Slavia pojišťovny prostřednictvím jejího dalšího obchodního zastoupení v Mladé Boleslavi. Občané i podnikatelé mohou sjednávat pojištění také online nebo u svého zprostředkovatele pojištění. „Snažíme se být našim klientům co možná nejdostupnější a proto budeme v budoucnu otevírat i další pobočky a obchodní zastoupení v celé republice,“ říká Jan Bárta ze Slavia pojišťovny.

Jako malý dárek dostanou noví klienti v čerstvě zprovozněných pobočkách 10% slevu na vybrané druhy pojištění.

Slavia pojišťovna

Slavia pojišťovna dlouhodobě nabízí celou řadu výhodných a často i na trhu ojedinělých produktů, jako např. nejlevnější povinné ručení s pojištěním pokut zdarma, cestovní pojištění již od 1 koruny denně či pojištění domácích mazlíčků a další. V únoru 2010 otevřela tato rychle rostoucí pojišťovna v Jablonci nad Nisou na adrese Mírové náměstí 18 své další obchodní zastoupení. Občané i podnikatelé mohou sjednávat pojištění také online nebo u svého zprostředkovatele pojištění. „Snažíme se být našim klientům co možná nejdostupnější, a proto budeme v budoucnu otevírat i další pobočky a obchodní zastoupení v celé republice,“ říká Jan Bárta ze Slavia pojišťovny.

Jako malý dárek dostanou noví klienti v čerstvě zprovozněných pobočkách 10% slevu na vybrané druhy pojištění.

Povinné ručení Kooperativa

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group získala - stejně jako loni - prestižní titul Pojišťovna roku.

Povinné ručení ČSOB pojišťovna

53 % Čechů pravidelně spoří, většina spořících si pak své peníze zhodnocuje měsíčně. Pro Čechy je také důležitý stabilní výnos - polovina lidí by v případě investování preferovala právě produkt s pevným výnosem. K investování by přitom lákal stabilní výnos jen o něco málo vyšší než úroky z termínovaného vkladu. Ukázaly to výzkumy zpracované pro ČSOB. Preference lidí tak naznačují, že se situace na trhu zklidňuje a ukládání volných prostředků do fondů, nebo i jiných dlouhodobějších nástrojů, je pro Čechy stále zajímavé.

Povinné ručení ČSOB pojišťovna

Sedm Čechů z deseti drží své peníze na běžném účtu. Další nejvyužívanější bankovní produkt je spořicí účet. Více než polovina Čechů na něm má uloženo alespoň 51 % svých úspor. Potvrzují to i výsledky průzkumu, který pro ČSOB udělala agentura STEM/MARK. Tento výzkum také potvrdil, že v České republice je 28 % potenciálních investorů, nebo lidí nakloněných investování. A jen 6 % z nich jako důvod toho, že aktuálně neinvestují uvádí obavy po „finanční krizi“.

12.5.2010
Celý článek...
15.3.2010
15.3.2010
22.10.2009
Celý článek...
20.10.2009
Celý článek...
1.10.2009
Celý článek...