ČSOB pojišťovna

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB, vstoupila do roku 2006 jako čtvrtá největší pojišťovací společnost v České republice (4. v životním a 6. v neživotním pojištění).

Stabilní zázemí Skupiny ČSOB a silného nadnárodního akcionáře KBC jí umožňuje poskytovat nejen kompletní nabídku pojištění, ale současně i ucelenou nabídku cenově příznivých finančních služeb pokrývajících všechny potřeby jejích klientů. Služby ČSOB Pojišťovny jsou dostupné prostřednictvím nejširší obchodní sítě po celé České republice. ČSOB Pojišťovna ví, že pojištění je vždy založeno především na důvěře, a jejím hlavním cílem je proto nabízet bezpečí a osobní přístup – bezpečí silné pojišťovny, která se o své klienty dokáže postarat v jakékoli životní situaci, která dokáže spolehlivě zhodnotit jejich investice a která jim bude vždy dobrým rádcem.

Silné zázemí KBC Group NV – unikátní a desítky let budované know-how

ČSOB Pojišťovna čerpá díky své akcionářské struktuře (75 % akcií vlastní belgická pojišťovna KBC Verzekeringen NV, 25 % Československá obchodní banka, a.s.) nejen z bohatých znalostí evropské nadnárodní skupiny KBC, jejíž kořeny sahají až do roku 1883, ale i z dlouholetých zkušeností celé Skupiny ČSOB. Přímé propojení české a belgické pojišťovny zrychluje transfer know-how z tradičních trhů EU do České republiky v oblasti produktů, křížového prodeje pojišťovacích a bankovních služeb a také v řízení kvality zákaznických služeb.

Základ Skupiny ČSOB tvoří Československá obchodní banka – největší domácí banka, která na českém trhu úspěšně působí už od roku 1964. ČSOB Pojišťovna tak díky spojení po desítky let budovaného know-how a tradice ČSOB ztělesňuje vysoký evropský standard a špičkové uspokojování potřeb klientů.

V lednu roku 2003 došlo ke spojení IPB pojišťovny, a.s. a ČSOB Pojišťovny, a.s. Tím vznikla současná ČSOB pojišťovna. ČSOB pojišťovna je čtvrtou největší univerzální pojišťovnou u nás. Členství ve finanční skupině ČSOB ji zajišťuje kvalitou služeb stejnou úroveň jako jakékoli jiné pojišťovně v zemích Evropské unie. V nabídce služeb ČSOB pojišťovny najdeme sjednávání životního i neživotního pojištění pro fyzické i právnické osoby.

Produkty a služby pro zákazníky ze všech segmentů trhu

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna, která je připravena poskytnout své služby velkým korporacím, malým a středním firmám a podnikatelům i nejširší občanské veřejnosti a nabídnout jim řadu řešení v oblasti neživotního a životního pojištění i dalších finančních služeb. Široký výběr pojistných produktů ČSOB Pojišťovny a možnost jejich kombinace s dalšími finančními službami Skupiny ČSOB umožňuje klientům získat za výhodných podmínek komplexní ošetření jejich finančních potřeb.