Penzijní fond České spořitelny

Penzijní fond České spořitelny vstoupil na finanční trh v České republice v roce 1995. Od března 2001 je 100% vlastníkem společnosti Česká spořitelna, která se již v roce 2000 stala členem silné středoevropské finanční skupiny Erste Bank. Penzijní fond České spořitelny tak disponuje mimořádným zázemím a může svým klientům nabídnout neustále se zvyšující kvalitu služeb.

Na českém trhu je Penzijní fond České spořitelny uznávaným podnikatelským subjektem, který aktivně působí v Asociaci penzijních fondů České republiky. Od počátku svého působení Penzijní fond České spořitelny stabilně zvyšuje svůj podíl na trhu penzijního připojištění a v současné době dosahuje téměř 20 % dle počtu.

Zárukou bezpečného zhodnocení prostředků klientů Penzijního fondu České spořitelny je především promyšlená investiční strategie, která se opírá o rozsáhlé zkušenosti České spořitelny z finančního sektoru.

Zhodnocení penzijního fondu České spořitelny 2013

1,3%

Penzijní fond České spořitelny dosáhl za rok 2013 zhodnocení ve výší 1,3%.

Penzijní fond České spořitelny patří výnosem mezi nejlepší penzijní fondy.

penzijní připojištění

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Akcionář: Česká spořitelna, a.s. (100 %)
Váš penzijní účet spravuje: Komerční banka, a. s.
Počet klientů: 938 209
Průměrné zhodnocení: 2,03 %
Tržní podíl: 20,40 %

PROČ PRÁVĚ PENZIJNÍ FOND ČESKÉ SPOŘITELNY?

Informujte se, co všechno Váš nový penzijní fond ještě umí.

  • Služba Maximum - jednoduchá možnost, jak doplatit příspěvky v závěru roku a získat daňovou úlevu.
  • Mimořádné zázemí silné finanční skupiny.
  • Veškeré služby bez poplatků - uzavření smlouvy, vedení účtu, zasílání výpisů a potvrzení pro daňové úlevy je zdarma.
  • Stabilní zhodnocení - dlouhodobě příznivé zhodnocení finančních prostředků je dané konzervativní investiční strategií.
  • Zvýhodněná nabídka komplexního pojištění od Pojišťovny České spořitelny (životní a úrazové pojištění) - klienti Penzijního fondu Česká spořitelna mohou po uzavření smlouvy o penzijním připojištění zvolit jednu z nabízených variant a získat tak komplexní pojištění až o 60 % výhodněji oproti běžným tržním cenám.
  • Možnost ovládat svůj účet prostřednictvím internetového bankovnictví - všichni klienti Penzijního fondu Česká spořitelna mohou prostřednictvím aplikace SERVIS 24 z pohodlí svého domova spravovat svůj účet penzijního připojištění.
  • Chytrá karta: prostřednictvím kreditní karty České spořitelny může klient Penzijního fondu Česká spořitelna spořit na účet penzijního připojištění. Za každou platbu přesahující 1000 Kč mu bude na účet připsáno 10 Kč.
  • Žádné poplatky za vedení účtu, možnost kdykoliv a zdarma provádět změny ve smlouvě.

Struktura portfolia penzijního připojištění České spořitelny

penzijní připojištění