PFČP druhý v soutěži Penzijní fond roku 2010

10.11.2010
Penzijní fond České pojišťovny

Penzijní fond České pojišťovny (PFČP) se v soutěži Banka roku 2010 umístil jako druhý v kategorii Penzijní fond roku 2010. Tímto umístěním také potvrdil svou vedoucí pozici na českém trhu. PFČP je nejčastěji oceňovaným penzijním fondem v soutěži Banka roku za posledních pět let, kde pravidelně obsazuje přední příčky.

„Našimi finančními a obchodními výsledky trvale patříme ke špičce mezi českými penzijními fondy. Velkou pozornost zároveň věnujeme rozvoji a kvalitě služeb pro klienty, což se pravidelně odráží na našem umístění v soutěži Banka roku,“ uvedl Tomáš Matoušek, generální ředitel a předseda představenstva Penzijního fondu České pojišťovny.

Obdobný úspěch zaznamenala i mateřská společnost Česká pojišťovna, která získala v letošním ročníku druhé místo v kategorii Pojišťovna roku. V historii soutěže je tak nejlépe hodnocenou pojišťovnou.

Soutěž Banka roku, která hodnotí výkonnost a důvěryhodnost finančních a bankovních produktů na českém trhu, probíhá již od roku 2002. Padesát odborníků z korporátní, akademické, politické, bankovní a finanční sféry hodnotí kvalitu nominovaných finančních služeb. Soutěž tak pomáhá zákazníkům lépe se orientovat ve finančních službách.