Zprávy
Povinné ručení Česká pojišťovna

Po sloučení Generali a České pojišťovny má nová pojišťovna s názvem Generali Česká pojišťovna nejvíce pojištěných vozidel v ČR, a to přes 2,3 mil.

Povinné ručení Česká pojišťovna

Od 21.12.2019 vzniká nový lídr českého pojišťovacího trhu Generali Česká pojišťovna. Rádi bychom Vás ujistili, že všechny smlouvy zůstávají i nadále v platnosti a není nutné v souvislosti s touto změnou smlouvy měnit či uzavírat nové.

Co zůstává stejné?

  • Vaše pojistné smlouvy a rozsah pojištění
  • pojistné podmínky
  • rychlá a kvalitní likvidace
  • číslo účtu pro platby pojistného
  • přátelský přístup ke klientům

Co se změní?

  • pojistitel: Generali Česká pojišťovna a.s.
  • kontaktní adresa: Generali Česká pojišťovna a.s., P. O. BOX 305, 659 05 Brno
  • rozšíříme produktovou nabídku
ČP pojištění domácnosti

Česká pojišťovna mění sazby pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. Všechny dosavadní nabídky jsou platné pouze do 22.11.2019. Změna sazeb se bude týkat zejména řidičů nákladních automobilů a pracovníků ve skladech. Nově pojišťovna zavádí nová připojištění na vadnou práci a objednávky a rovněž kryje manipulaci a převoz nákladu.

Srovnání cen pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

Pro všechny zaměstnance policie máme významnou slevu pro pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. Spočítejte si sazby pojištění. Generali pojišťovna má pro Vás atraktivní nabídku.

ČPP povinné ručení

Česká podnikatelská pojišťovna je stále oblíbenější. Počet klientů se zvýšil na téměř 1,3 miliónu a dál roste. Od 1.8.2019 mírně upravuje sazby povinného ručení při zachování skvělé asistence a podmínek např. pro odcizení vozidla v rámci připojištění k povinnému ručení.

ČPP havarijní pojištění

Česká podnikatelská pojišťovna ČPP upravuje sazby havarijního pojištění od 1.9.2019. Z našeho pohledu má ČPP vynikající asistenční služby již základní nabídce. Pokud si připojistíte asistenci MAXI získáte klid po celé Evropě. Pro kalkulaci pojištění prosím volejte 603 92 92 33 nebo nás pro nezávaznou nabídku kontaktujte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Povinné ručení
9.1.2020
Srovnávač.cz - aktuálně
9.1.2020
Pojištění odpovědnosti zaměstnance
21.11.2019
Pojištění odpovědnosti zaměstnance
19.11.2019
Povinné ručení
17.7.2019
Havarijní pojištění
17.7.2019
Více...