Zprávy
ČPP povinné ručení

Česká podnikatelská pojišťovna je stále oblíbenější. Počet klientů se zvýšil na téměř 1,3 miliónu a dál roste. Od 1.8.2019 mírně upravuje sazby povinného ručení při zachování skvělé asistence a podmínek např. pro odcizení vozidla v rámci připojištění k povinnému ručení.

ČPP havarijní pojištění

Česká podnikatelská pojišťovna ČPP upravuje sazby havarijního pojištění od 1.9.2019. Z našeho pohledu má ČPP vynikající asistenční služby již základní nabídce. Pokud si připojistíte asistenci MAXI získáte klid po celé Evropě. Pro kalkulaci pojištění prosím volejte 603 92 92 33 nebo nás pro nezávaznou nabídku kontaktujte na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna nabízí pojištění storna zájezdu na rizika nenadálého úrazu, náhlého onemocnění s hospitalizací nebo úmrtí pojištěného či rodinných příslušníků, s krytím na 100%. Obvykle na trhu nabízí konkurenční pojišťovny 80% krytí, tedy 20% spoluúčast. Za plné storno se platí pouze přibližně o procento více, proto pojištění storna u České pojišťovny rozhodně stojí za zvážení. Výhodou také je, že storno lze pojistit u ČP až v den doplatku poslední splátky zájezdu.

Slávia pojišťovna

Slavia pojišťovna aktuálně nabízí jedno z nejvýhodnějších pojištění léčebných výloh již za 11 Kč na den, ale pro léto 2019 přichází s novinkami pro klienty cestující na dovolenou autem a letadlem.

Uniqa

Milovníci Kajtingu, kite surfingu, powerkitingu, kittingu doporučují cestovní pojištění od UNIQA pojišťovny. Kde je tento sport bez nutnosti připojištění rizikových sportů. Výhodně také vychází cestovní pojištění od Direct pojišťovny , zde je však nutné připojistit kitting jako rizikový sport.

Povinné ručení Allianz

Pro řidiče, kteří najezdí ročně málo kilometrů, i nadále poskytuje Allianz pojišťovna povinné ručení Jezdím málo, platím málo. Cena pojištění se odvíjí podle skutečné "spotřeby" počtu ujetých kilometrů. Pojišťovna připravila přehlednou grafiku, jakým způsobem se pojišťovně stav ujetých kilometrů dokládá. Kalkulaci pojištění je možné provést a pojištění rovnou sjednat telefonicky: 603 92 92 33.

Povinné ručení
17.7.2019
Havarijní pojištění
17.7.2019
Cestovní pojištění
10.7.2019
Cestovní pojištění
3.7.2019
Celý článek...
Cestovní pojištění
2.7.2019
Povinné ručení
1.7.2019
Více...