Zprávy
ČSOB pojišťovna

ČSOB pojišťovna je velice úspěšná v prodeji pojištění odpovědnosti zaměstance vůči zaměstnavateli. Její produkt ALL RISK krytí - pojištění kryje vše, co není dále vyloučeno v pojistných podmínkách. Vztahuje se na újmu na zdraví, na škodu na věci jejím poškozením nebo zničením či na finanční škody. Produkt je velice výhodný zejména pro řidiče, řidiče profesionály či skladníky.

ČPP povinné ručení

Česká podnikatelská pojišťovna je stále oblíbenější. Navíc od října přichází s novým produktem s krytím 200 mil. Kč a připojištěním SMART GAP, který je v ceně pojištění. Až 100 000 Kč navíc za Smart GAP obdržíte v případě totální škody od ČPP k plnění, které obdržíte za rozbité auto od pojišťovny viníka. Více na 296 222 296 nebo na produktové stránce povinného ručení ČPP.

Povinné ručení Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna představuje zbrusu nové asistenční služby va variantách S, L, M, XL. Silniční asistence bude pro případ nehody a poruchy. Nově Generali uvádí neomezenou asistenci ve variantě XL s bezlimitním odtahem a také novou asistenci pro motoristy s povinným ručením, kteří při svých cestách častěji jezdí s přívěsným vozíkem či například s karavanem na dovolenou a poskytuje pomoc jak pro tažné, tak tažené vozidlo.

Havarijní pojištění Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna připravila k povinnému ručení i havarijnímu pojištění nové asistenční služby va variantách S, L, M, XL. Silniční asistence bude pro případ nehody a poruchy. Novinkou Generali České pojišťovny je neomezená asistence ve variantě XL s bezlimitním odtahem a také novou asistenci pro motoristy s povinným ručením, kteří při svých cestách častěji jezdí s přívěsným vozíkem či například s karavanem na dovolenou a poskytuje pomoc jak pro tažné, tak tažené vozidlo.

Cestovní pojištění AXA Asistance

Cestovní pojištění kryje náklady na léčení, případně repatriaci zpět do ČR, způsobené koronavirem. Pojištění se však nevztahuje na klienty, kteří do dané oblasti vycestovali poté, kdy Ministerstvo zahraničních věcí České republiky nebo Světová zdravotnická organizace nebo obdobná instituce nedoporučila do dané oblasti cestovat.

K dnešnímu dni cestovní pojištění kryje náklady na léčení, případně repatriaci zpět do ČR, způsobené koronavirem, v zemích označených Ministerstvem zahraničních věcí České republiky (MZV) na tzv. Semaforu MZV zeleně a oranžově:

Při sjednání na Srovnavac.cz stále platí 50% sleva

Havarijní pojištění Česká pojišťovna

Od 17.7.2020 bude pro všechny smlouvy původně uzavřené v Generali pojišťovně platit nové číslo účtu 900500/2700. Bankovní účet 270027/2700 zůstává aktivní a platby, které budou zaslány na tento účet, budou řádně připisovány na smlouvy.

Pojištění odpovědnosti zaměstnance
5.10.2020
Povinné ručení
5.10.2020
Povinné ručení
14.9.2020
Havarijní pojištění
14.9.2020
Cestovní pojištění
19.8.2020
Celý článek...
Havarijní pojištění
13.7.2020
Více...