Zprávy
Česká pojišťovna

Od 10.6.2020 je opět možné sjednat storno cesty u Generali ČP. Pojištění se nově NEVZTAHUJE na případy, kdy škodní událost nastala v souvislosti s onemocněním, kvůli kterému Ministerstvo zahraničních věcí České republiky nebo obdobná instituce vydala varování před cestou nebo doporučení necestovat do cílové destinace z důvodu vyhlášení mimořádných ochranných opatření (např. preventivní opatření, karanténní opatření) nebo postižení dané lokality šířícím se onemocněním, epidemií nebo pandemií. Pojištění se rovněž nevztahuje na případy, kdy škodní událost nastala v souvislosti se zásahem státní či úřední moci.

Cestovní pojištění AXA Asistance

AXA pojišťovna od pondělí 1. 6. budeme opět standardně dle platných VPP pojištovat COVID a vracíme se tak do stavu před koronanvirovou krizí. Navíc od poloviny června připravuje nový produkt, který bude pojišťovat pobyty v České Republice.

Allianz penzijní fond

Allianz penzijní fond bude od 17.5.2020 rozesílat klientům potvrzení pro daňový odpočet za rok 2019.Součástí výpisu bude i Zpráva o hospodaření Allianz transformovaného fondu za rok 2019. Výše zhodnocení za minulý rok činí 0,935 %.

ČPP pojištění nemovitosti

Do konce června 2020 nabízíme nový produkt pojištění nemovitosti České podnikatelské pojišťovny se slevou 30%. Pojištěte se výhodně.

Slávia pojišťovna

Slavia pojišťovna přináší od 1.4.2020 nové sazby pojištění domácnosti.

Novinkou pojištění domácnosti je například rozsah pojištění odpovědnosti. Při připojištění odpovědnosti nyní automaticky získáváte za výhodnou cenu pojištění občanské odpovědnosti a pojištění odpovědnosti vlastníka nemovitosti.

Slávia pojišťovna

Slavia pojišťovna přináší od 1.4.2020 nové sazby pojištění domácnosti a nemovitosti.

Novinkou pojištění nemovitosti je například rozsah pojištění odpovědnosti. Při připojištění odpovědnosti nyní automaticky získáváte za výhodnou cenu pojištění občanské odpovědnosti a pojištění odpovědnosti vlastníka nemovitosti.

Cestovní pojištění
10.6.2020
Cestovní pojištění
1.6.2020
Celý článek...
Penzijní připojištění
11.5.2020
Pojištění nemovitosti
15.4.2020
Pojištění domácnosti
15.4.2020
Pojištění nemovitosti
15.4.2020
Více...