Zprávy
ČPP povinné ručení

Nový produkt pojištění domácnosti České podnikatelské pojišťovny je tak jiný proti standardním produktům pojišťoven. Porovnejte sami:

Byt kdekoliv v ČR, pojištění všech věcí uvnitř, roční pojistné 953 Kč. Toto pojištění obsahuje pojištění všech věcí na 400 000 Kč, limit pro odcizení je 320 000 Kč. Limit pro stavební součásti (zdi, linka, koupelna, podlady, dveře atd je ve výši 400 000Kč - toto u ostatních pojišťoven rozhodně není obvyklé! Navíc limity pro elektroniku jsou (pokračování dále)

Direct pojišťovna

Od 1.6.2017 připravil Direct několik novinek. Cestovní pojištění lze nyní sjednat i na dovolenou v České republice. Konkrétně pojištění odpovědnosti, úrazu, zavazadel a stornopoplatků. V rámci pojištění léčebných výloh se zvyšuje limit na zubní ošetření na 30 000 Kč. Nově je přidána i fyzioterapie s limitem 150 000 Kč. Zjednodušení je i při nárokování škody z pojištění zpoždění zavazadel. Pokud se klientovi na letišti zpozdí zavazadla o 6 a více hodin, poskytne Direct pojišťovna 2 000 Kč na nákup nezbytných věcí (strava, hygienické potřeby, ošacení, …).

Direct pojišťovna

DIRECT pojišťovna je 100% připravena obsluhovat klienty, přestože v rámci aktuálních opatření inovativně zavedla plošnou práci z domu. Nový produkt havarijního pojištění v autopojištění, který měl být spouštěn 1.4. se však zatím odkládá, až virus odezní.

Direct pojišťovna

DIRECT pojišťovna je 100% připravena obsluhovat klienty, přestože v rámci aktuálních opatření inovativně zavedla plošnou práci z domu. Nový produkt autopojištění se však zatím odkládá, až virus odezní.

Direct pojišťovna

DIRECT pojišťovna je 100% připravena obsluhovat klienty, přestože v rámci aktuálních opatření v souvislosti s koronavirem inovativně zavedla plošnou práci z domu. Pojišťovna vám je plně k dispozici na mailu, telefonu, případně přes další online nástroje a chaty. Počínaje dneškem také dočasně uzavírá pobočky.

DIRECT pojišťovna do odvolání pozastavuje prodej cestovního pojištění.

Nabídka pojišťovny Direct je samozřejmě online k dispozici v našich kalkulačkách na www.srovnavac.cz.

Cestovní pojištění AXA Asistance

AXA pojišťovna a její cestovní pojištění bude krýt i náklady na léčení, případně repatriaci zpět do ČR, způsobené koronavirem, a to i v případě, že klienti do dané oblasti vycestovali poté, kdy Ministerstvo zahraničních věcí České republiky nebo Světová zdravotnická organizace nebo obdobná instituce nedoporučila do dané oblasti cestovat.

Pojištění domácnosti
19.3.2020
Celý článek...
Cestovní pojištění
13.3.2020
Havarijní pojištění
13.3.2020
Povinné ručení
13.3.2020
Srovnávač.cz - aktuálně
13.3.2020
Cestovní pojištění
28.2.2020
Celý článek...
Více...