Povinné ručení online

Povinné ručení si můžete během chvíle zařídit online přes internet nebo po telefonu. Bílou kartu již nemusíte tisknout, stačí pokud ji máte sebou v mobilu či tabletu.

Sjednejte si povinné ručení jednoduše online.
Výpočet ceny Sazby jednotlivých pojišťoven přehledně řazeny dle ceny zjistíte v kalkulčce povinného ručení.
Sjednání Pro sjednání pojištění Vám budou stačit pouze údaje z velkého technického průkazu.
Smlouva obratem Smlouvu s bílou kartou obdržíte během chvíle emailem.
Potvrzení návrhu smlouvy zaplacením Stačí jednoduše smlouvu zaplatit a jste pojištěni.
Jsme tu pro Vás Sjednáním naše služby nekončí. Obraťte se na nás kdykoliv, kdy změníte SPZ (RZ) a potřebujete nové doklady nebo když potřebujete jakékoliv změny na smlouvě či snad radu jak smlouvu ukončit.

Nejčastější dotazy k povinnému ručení.

Pro výpočet nejčastěji potřebujete pouze znát registrační značku vozidla a osobní údaje kvůli bonusu. Ke sjednání pak údaje z velkého technického průkazu vozidla.

Samozřejmě ano. Navíc pojišťovny přenáší bonus z povinného ručení i na havarijní pojištění, což pojištění výrazně zlevňuje.
Limity u povinného ručení jsou maximální částky, které pojišťovny v případě škody vyplatí. Nejnižší zákonný limit je 35 mil. Kč, kryje škody na každého zraněného a celkovou škodu pro škodu na majetku. Pojišťovny nabízí i mnohem vyšší limity, až 250 mil. Kč.
Bílou (původně zelenou kartu) kartu obdržíte při sjednání návrhu smlouvy. Můžete ji mít vytištěnou u svých dokladů v autě nebo ji mít k dispozici v mobilním zařízení.
Nechejte si pojištění přepočítat. Naše kalkulačky na povinné ručení online jsou zcela zdarma a nabízejí aktuální sazby pojištění, včetně akčních nabídek.
Povinné ručení Vám rádi sjednáme a s výběrem správně pojišťovny poradíme. Smlouvu uzavíráte přímo s pojišťovnou a platba za pojistné odchází vždy na účty pojišťoven.