Havarijní pojištění Generali Česká pojišťovna

Produktová nabídka - havarijní pojištění Generali České pojišťovny

Havarijní pojištění od Generali České pojišťovny nabízí široké krytí pojištění vozidla s možností 1% spoluúčasti, uplatníte na něj bonusy z povinného ručení a navíc při využití smluvních opraven získáte slevu na pojistném.

ODCIZENÍ A ŽIVEL HAVÁRIE A ŽIVEL ALLRISK
Úrazové pojištění
Havárie
Vandalismus
Odcizení
Živel
Asistenční služby

Je možné připojistit GAP?

Pojištění GAP zjednodušeně kryje rozdíl mezi cenou, za kterou vozidlo kupujete a cenou vozidla v okamžiku ztráty vozidla. Toto pojištění je určeno pro nová vozidla až na 3 roky.

Havarijní pojištění pro starší vozidla

Generali Česká pojišťovna nabízí pro vozidla starší 6-ti let ALLRISKové havarijní pojištění s limity plnění 60 000 Kč, 80 000 Kč a 100 000 Kč se spoluúčastí 5%, min. 5000 Kč. Plnění neprobíhá jako u standardního havarijního pojištění v nových cenách, ale rozpočtem. Výpočet plnění probíhá podle cen za neoriginální díly (druhovýroba). Likvidátor tedy dle rozsahu vzniklé škody vyčíslí finální výši pojistného plnění a odečte spoluúčast. Výsledná výše plnění je zpravidla nižší, než oprava ve značkovém servise, je však možné si vozidlo za plnění opravit svépomocí.

Územní platnost

Havarijní pojištění s územní platností : geografické území Evropy a Turecka s výjimkou Běloruska, Moldavska, Ruska a Ukrajiny.

Volitelná spoluúčast

 • 1 %, minimálně však 1 000 Kč
 • 5 %, minimálně však 5 000 Kč
 • 10 %, minimálně však 10 000 Kč
 • 20 %, minimálně však 20 000 Kč
 • 30 %, minimálně však 30 000 Kč

Zabezpečení vozidel

 • mechanický zabezpečovací systém - je pevně spojený s vozidlem, blokuje převody vozidla, tj. mechanický zámek blokující řazení u mechanických nebo automatických převodovek (construkt apod.)
 • zařízení pro aktivní lokalizaci odcizeného vozidla na principu aktivovatelného vysílače ve vozidle s celorepublikovou působností, které je napojeno na centrální vyhledávací systém s přesností zaměření až na vozidlo (Lo-Jack, sherlog ap)
 • kombinace mechanického zabezpečovacího systému a zařízení pro aktivní lokalizace

Volitelná připojištění

Připojištění skel vozidla

Pojištění se vztahuje za přední, zadní a boční skla. Připojištění je bez spoluúčasti. Limit plnění lze volit od 3000 Kč do 100 000 Kč. Nevztahuje se na střešní okna, součástí plnění nejsou dálniční známky, zpětná zrcátka nebo polepové fólie. Při vstupu do pojištění je nutná prohlídka vozidla.

Zavazadla

 • Pojištěna zavazadla v zavazdalovém prostoru a nebo jsou-li řádně upevněna a uzamčena na střešním či jiném nosiči (např. kol, lyží apod.), případně uložena v uzamčeném střešním či obdobném boxu na vozidle.
 • Pojistná nebezpečí jsou: havárie, živelní událost, odcizení a ztráta.
 • Sjednává se se spoluúčastí na každé škodě 1%, nejméně však 1000 Kč.
 • Základní pojistná částka činí - 10 000 Kč - lze sjednat až na 10-ti násobek

Bonus a jeho převod

Za každých 12 měsíců přiznán bonus (sleva) 5% z pojistného. Maximální výše 50%. Bonusy je možné převést z jakékoliv pojišťovny a z povinného ručení, pokud obě pojištění sjednáte v jedné smlouvě. Bonus je možné převést mezi manželi, z fyzické osoby na OSVČ a na vyjímku také na firmu z jednatele společnosti.